Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ogladajcie sobie (wiekszosc juz byla), jak to jest ze sportami na 1 motoKLIK1 KLIK2 KLIK3jakies pytania?

Nie, zebym się czepiał, ale te wywrotki spowodowane były tym, że na nowych oponach jest warstwa ochronna, która zapobiega... starzeniu się opon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że to żart polecać R1 na pierwszy motocykl, to to, że nikt inny nie ponosi konsekwencji źle dobranego motocykla (czyli np sześćseta ścig na start), jest totalną bzdurą!!!!!

Miałem na myśli jazdę bezwypadkową.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Pan psoire nie chce znac opinii innych, chce sam nas przekonac bo wie lepiej:)) chlopie, nie strzelaj focha, we z pod uwage opinie starszych, swoje upodobania i dopiero wtedy podejmij decyzje.

a co do tej kursowej yamaszki, wiesze ze spokojnie mozna na 8 poobdzierać na niej buty szorujac nimi po ziemi?? i malą 125 idzie zdrowo poszalec, trzeba tylko umiec. wieszy silnik Ci w tym nie pomoze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa, ale wydaję mi się, że ważny jest rozsądek jeźdźca, bez tego nic nie pomoże.

Ja zacząłem w zeszłym roku, od Kymco Vitality 50, prosto z niego na CBX-a 750, CBx-em przejeździłem ponad 3 tyś. głównie po Wawie i okolicach, teraz jeżdżę na 125. I robie prawko na motocykl, na auto już mam, teoria w poniedziałek.

 

Jedyne czego żałuje to to, że jeździłem bez PJ, nie powtórzył bym tego. Szukam już Bandita 600N, i to na pewno wpadnie w moje ręce po PJ.

 

Kupowanie szybkiego moto na pierwszy raz to dla mnie nieszczególna głupota, gorsza jest jazda nim bez PJ.

 

Może pomogła mi moja ciekawość, zanim zacząłem jeździć na CBX-ie, przeczytałem całą teorię jazdy na motocyklu jaką udało mi się znaleźć w necie, zaraz będę kończył "Strategie uliczne" i "Motocyklistę Doskonałego", chociaż to co znajduję w tych książkach jest w necie, nie zawsze podpisane przez autora.

Najważniejszy jest rozsądek i ignorowanie tekstów typu "nie zrobisz tego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując po co sie uczyć jeździć na rowerze mając 3-4 lata, skoro jak sie dostanie na komunie inny rower to cała nauka do piachu i wszystkiego trzeba sie uczyć od nowa.

 

Prowokacja bardzo fajna, i można by sie zastanowić ile osób przygotowywuje te wypowiedzi jako użytkownik psoiree bo sądze że jedna głowa by tego nie wymyśliła.

Temat chyba do zamknięcia skoro już zbiłeś nasze argumenty.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się wypowiem....pierwszym moto była GS500 i teraz z perspektywy czasu powiem Ci że to była najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić. Nauczyło mnie to odruchów i umiejętności przewidywania, składania sie w zakretach . Na swojej Suzuce objeżdżałem kumpli na FZ6 na zakrętach. Przejeździłem nią nie cały sezon, teraz zmieniłem na Thundercata i jak to przeczytałem na tym forum: świetna sparawa odkrywać po kolei wszystkie pojemności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko psoiree i tak kupi w końcu samochód:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php...107f6e647bda9ad

 

Kolego Psoiree piszesz gdzieś w tym wątku że sam zarobiłeś ok 30K PLN na moto a na tamtym forum piszesz że tatuś nie chce Ci dać pieniędzy na moto ... To jak to w końcu jest he ?? Ja myślę że jesteś niezłym bajkopisarzem ....

 

Forum motocyklistów:

 

Problem leży w tym, że obecnie mam +/- 30tys (nie k*rw##, nie od bogatych rodzicow, moja sprawa skad mam) i kupując cokolwiek przed R6 będę musiał to potem sprzedać mniej więcej za taką samą cene, i tu moze pojawic sie spory problem.

 

 

Forum BMW:

 

A powiedz mi, skąd mając 19lat miałbyś ponad 30tys.? Tata nie pozwala bo tata daje kase, więc on dyktuje warunki. Wiem, to dziwne, ale chyba lepiej coś wybrać niż powiedzieć, że się nie chce tej forsy? (niby to zachowanie honoru, ale... jednak głupie)
Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...