Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hubrert, wyluzuj. Koles jest niepowazny i nie warto sie produkowac.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu u siebie mam ksiązkowy przykład do czego prowadzi kupowanie za duzego motora na początek po to, zeby nie czuć sie "tym mniejszym" wsród znajomych. kolega kupił na pierwsze moto GSXR 750. Niek nie chciał z nim jezdzc bo strach było na to patrzec. Wiec jezdził sam...przez rok ponad, nie nabył kompletnmie zadnych umiejetnosci jak chocby jazda po zakretach czy ostrzejsze ruszanie. Bo zamiast skupic sie na podstawowych rzeczach, tylko walczył z maszyną. Oczywiscie za jakis czas gixer jednak stał sie za słaby....i wybór padł na 954 RR z 2003r.....14 godzin po zakupie motor skonczył wbity pod autobusem, na szczescie koledze nic sie nie stało.

 

Ja nie mówie ze wszyscy sa tacy sami, ale to obrazuje, ze za mocny motocykl nie pozwala sie skupić na podstawach tylko cały czas myslimy zeby nas przypadkiem nie wyjeb*** jak ciutke wiecej gazu dodam bo nie umie sie składac w winkle.

jak juz chcesz cos wiekszego an poczatek, to o SV 650 pomysl.....tym mozna pojezdzic kilka sezonów, a moto bardzo fajne i wcale nie jest takie słąbe jak moze sie wydawac, a na pewno jezdzi sie łątwiej niz na 600rr. Pozdr. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- temat EWIDENTNIE (powtarzam, EWIDENTNIE) pokazuje że BARDZO DUŻO (powtarzam, BARDZO DUŻO) osób kupowało na swoje pierwsze moto maszyne >100KM i jeżdzą do dzisiaj, i żyją i dzisiaj mówią że z tej decyzji byli i są zadowoleni.

 

Chyba jednak nie wszystkie posty przeczytales, pozatym zwroc uwage na wiek tych osob ktore pisaly, ze zyja, ze byl dobry wybor i nie zaluja. Dylemat w tym, ze co oni maja Ci powiedziec ? Przyznac sie, ze zrobili zle, czy dzis postapiliby inaczej ? Ilu Ty znasz ludzi ktorzy przyznaja sie do bledu ?

 

Ja osobiscie twierdze, ze GSX 600 F byl bledem, dzisiaj zaczalbym jezeli nie od 125 - tki to napewno nie kupilbym nic wiekszego niz 500 cm w dwoch cylindrach, inna altwernatywa bylaby 600 - tka zdlawiona do 34 KM.

 

P.S- to tak jak z tymi palaczami, kazdy jeden zna conajmniej jednego ktory cale zycie palil, dozyl setki i nie mial raka.

 

:biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu u siebie mam ksiązkowy przykład do czego prowadzi [...] ciach

A ja mam inny przykład. Bardziej oryginalny. Mieliśmy taką 3 osobową grupkę R6, Triumph Daytona 600 i ja na Cagivie River (34KM) :biggrin: albo GS500. Wbrew pozorom całkiem fajnie nam się śmigało. Koleś z Daytoną odpadł, bo zmienił robotę. No i własnie jest jescze koleś, którego zawsze chcieliśmy też wyciągnąć (moto: Bandyta 600) i nawet się udało. Ale w momencie, gdy przesiadłem się na ST2 i zaproponowaliśmy mu dalszy czy bliższy wyjazd powiedział, że nie jedzie, bo ma za słaby motocykl. Ja go pytam więc w czym ten Bandit jest do ch** za słaby (koleś poza wszystkim ogarnia temat) ale nie uzyskałem odpowiedzi...

 

O co tu chodzi?

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mocne ks-rider.

 

 

Panie kolego, twórco tematu, nie ma sensu dłużej prowadzić tę dyskusję. Zanim podetrzesz sobie tyłek to też pytasz się na forum jakim papierem to zrobić i czy będzie odpowiedni? Kup sobie co chcesz i nie przeżywaj tego tylko znikaj z forum i pędź do salonu, najwyżej jak moto bedzie za silne to sprzedasz i kupisz coś innego. Czego oczekujesz od nas? Każdy już swoje zdanie wypowiedział i nie drąż dalej tego tematu bo jest to bezcelowe. pzdr

Edytowane przez Pi00r3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc jest beznadziejny, szpanerek za kaske tatusia, stara sie silic na inny wizerunek ale przy nerwach slabo mu to wychodzi. Takim kolesiom to do 30tki kazal bym uno fire 1,0 40 KM jezdzic ;-). A tak na powaznie po winiem kupic sobie zblokowana RRke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW od naszego nowego EXPARTA

Jesteś człowieku chory, idź się leczyć. Trzeba być zdrowo pierdolnięty żeby ingerować w ten sposób w czyjeś życie :| To jest po prostu niepoważne, ty masz chyba 10lat a nie 40, albo ci zdrowo na starość odbija. Jesteś po prostu chory :| Może chcesz wiedzieć co dzisiaj na obiad miałem albo jurto przyjedziesz robic zdjecia w około mojego domu? :|

 

:crossy: :flesje: :flesje:

 

na forum BMW temat mu juz zamlkneli :biggrin:

 

:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, EOT. przynajmniej do pojawienia się kolejnego równie napalonego małolata... doświadczenie uczy, że to tylko kwestia czasu :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem też jakąś nieprzyjemną wiadomość na gg, to ty pisales do mnie ks-rider? Jak nie to sorry za oskarżenia ;].

 

Nie uzywam gg, pozatym mam na tyle jaj aby przyznac sie do tego poblicznie. nie traktuje tez tego jako oskarzenie, tylko jak pytanie.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...