Skocz do zawartości

Kto zaczął od sporta 600 lub więcej


Lukers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hubert - współpracujesz z TURKIEM? , bo śledzdwo godne jego wcześniejszych dokonań :)

 

Nie, współpracuję z google'm :)

 

 

Prosze Cie przestan sie wypowidac, jak nie masz pojecia :) . Owaszem opony nowe sa lekko sliskie... ale nie TAK!!

Wg Ciebie jak śliskie sa nowe opony?

 

A może te opony były wysmarowane jakimś badziewiem żeby ładnie wyglądały ? Ostatnio oglądałem jakąś Afryczkę wystawioną na sprzedaż w Motomotion i cała była wysmarowana różnymi mazidłami co by się pięknie prezentowała a najciekawsze że opony też były po bieżniku spryskane jakimś nabłyszczaczem. Po wyjechaniu na czymś takim chwila nieuwagi i gleba murowana ...

 

Nie wiem czy kiedyś jechaliście na nowo założonych oponach podczas deszczu. Ja kiedyś się wybrałem w deszczową pogodę wymienić opony w Cebuli mojej dziewczyny ... w drodze powrotnej zabawa była przednia ....każde hamowanie z uślizgiem :wink: Po przejechaniu kilku km zaczęło się robić już lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże ludzie na 2 i 3 filmiku (teraz niepamiętam) praktycznie wcale nie odkręcali amanetki, tylko wykonali manewr skrętu i myślę, że upadek wcale nie leżał po ich winie/nierozwadze itd. tylko poprostu nie zostali powiadomieni o nowych oponach przez pracownika salonu. Nie wiesz, czy nie jeździli wcześniej na moto, może poprostu nie byli w sytuacji, gdy opony są nowe.

 

 

Kupując nowe moto z salonu raczej nie spodziewam się na nim używanych opon :P

W opisie 1go filmu jest napisane "Brand new Gixxer crashed"; 2gi to nie wina opon a 3ci znów opisany "New Motorcycle Crash" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, wiedziałem że tak to będzie, dlatego nigdy nie można się nic poradzić na forach gdzie pełno wyjadaczy.

O cholera... No przecież radzisz się i dostajesz rady. O co Ci chodzi? Chyba lepiej, że radzą Ci osoby, które orientuja się w temacie a nie żółtodzioby, nie?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że nie ma sensu wałkować dalej tego tematu, kolega psoiree trochę się zbłaźnił i teraz nawet nie pisze w tym wątku, a poza tym i tak kupi co będzie chciał o ile plany motocykla nie są jedynie w sferze jego marzeń dlatego proponuje temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

 

- nie pisałem w wątku bo z mojego IP nie miałem dostępu

 

- po drugie trzeba być skończoną szmat* żeby rozliczać kogoś skąd ma pieniądze, ch*j Ci do tego, skarbówka jesteś? za ch*j nie znasz moich realii, nie znasz mojego życia więc możesz się odpierd*lić. Celowo nie napisałem skąd mam pieniądze bo zaraz by było "ooo kolejny bogacz z pieniędzmi tatusia", nie po to moi rodzice charują całe życie żeby potem jakiś skurw*** wypominał mi i im na co wydają pieniądze

 

- ABG, wypierd*** możesz sam, forum jest dla ludzi i można na nim zadawać każde pytanie, jak nie wierzysz to przeczytaj definicję "forum" na wikipedii. Śmieciem możesz nazywać sobie swoją rodzine albo kolegów z otoczenia, racz jednak na słowa względem osoby której w życiu nie widziałeś na oczy.

 

- temat EWIDENTNIE (powtarzam, EWIDENTNIE) pokazuje że BARDZO DUŻO (powtarzam, BARDZO DUŻO) osób kupowało na swoje pierwsze moto maszyne >100KM i jeżdzą do dzisiaj, i żyją i dzisiaj mówią że z tej decyzji byli i są zadowoleni. Dlatego gnojenie mnie, kiedy kilka stron wcześniej macie żywe dowody jest conajmniej głupie, tymbardziej że dziewczynie (która jest słabsza, w dodatku spoooro niższa i z racji bycia kobietą ma inne zdolności motoryczne) polecaliście to samo, więc śmiech na sali z Waszej strony.

 

- @ jurjuszi: "osoby które orientują się w temacie" - można to bylo zobaczyć kilka postów wyżej o kłótni z hamulcami, gdzie super-hiper doświadczeni sprzeczają się między sobą i każdy mówi co innego... Prosze Cie...

 

- @ Grubas: "Jeszcze nie widziałem gościa który uważa inaczej. Tylko skąd te wypadki sie biorą?" - o innych uczestnikach drogi to Szanowny Pan nie słyszał, prawda? :icon_rolleyes:

 

- @ Kojiro: "Dajcie spokoj, chlopak sie juz zdecydowal na SV650, o ile mnie oczy nie myla" - akurat jesteś w błędzie. Pytałem o SV650, ale oczywiście nikt tego nie przeczytał, tylko każdy uznał że kupuje SV650. W dodatku, mam pisać posta co każdą odpowiedź żeby potwierdzić swoje uczestnictwo w temacie?

 

- @ Symek: mówiąc "nasze argumenty" miałeś na myśli swoje? przecież żadnych nie podałeś. I chyba lubisz słowo "prowokacja", albo piszesz je żeby każdy uznał Cie za doświadczonego usera forum, bo przeciez tutaj co drugi post to prowokacja. "użytkownik psoiree bo sądze że jedna głowa by tego nie wymyśliła." - uznam to za komplement. Ty to możesz uznać za obraze.

 

- @ Earl77 i hubert_afri: skoro tacy jesteście za*eb**** wyszukiwacze czyichś pieniędzy, to raczylibyscie k*rw** zauważyć na datę tamtych postow półmózg*? :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez psoiree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w dupie twoje zycie i twoje pieniadze

jak dla mnie mozesz sobie kupic nawet hayabuse z takim podejsciem

 

ludzie pisza tak zeby ci uswiadomic ze nie bedziesz mial przyjemnosci z jazdy, bedziesz mial strach w oczach i wlasnie o tym powinienes pomyslec

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w dupie twoje zycie i twoje pieniadze

jak dla mnie mozesz sobie kupic nawet hayabuse z takim podejsciem

 

ludzie pisza tak zeby ci uswiadomic ze nie bedziesz mial przyjemnosci z jazdy, bedziesz mial strach w oczach i wlasnie o tym powinienes pomyslec

 

Ty, dobra, ale to zostało wyjaśnione już 20postów przed tym jak zaczeli mnie rozliczać skąd biore pieniądze. W dodatku zrozumiałem to wyjaśnienie, bo napisałem o tym sensowny post. Wiec moje podejście się diametralnie zmieniło. Tylko gdybyś był może mniej arogancki i nie udzielał się zanim nie przeczytasz wypowiedzi do których sie udzielasz, to pisałbyś jak normalny człowiek a nie jak szczeniak. Mnie wyzywają od gnoja który chce R6, a tutaj lecą wyzwiska jedno za drugim od "doświadczonych" użytkowników. Śmiech na sali...

Edytowane przez psoiree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie lubie moralizatorow... wszyscy swieci

 

moze sprobujesz nowa ninje 250? naprawde fajny sprzecior, kup nowego Sm i poczytaj tam o niej, moze akurat ci sie spodoba

 

wieksza pojemnosc nie zawsze laczy sie z wieksza frajda, przyjemnosci i moca musisz to sam sobie przeanalizowac i moze pojedzic na paru moto zeby sprawdzic jak ci leza, myslales o tym ?

 

 

 

kazdy ma swoj leb, i swoja d***

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- po drugie trzeba być skończoną szmat* żeby rozliczać kogoś skąd ma pieniądze, ch*j Ci do tego, skarbówka jesteś? za ch*j nie znasz moich realii, nie znasz mojego życia więc możesz się odpierd*lić. Celowo nie napisałem skąd mam pieniądze bo zaraz by było "ooo kolejny bogacz z pieniędzmi tatusia", nie po to moi rodzice charują całe życie żeby potem jakiś skurw*** wypominał mi i im na co wydają pieniądze

 

.....

 

- @ Earl77 i hubert_afri: skoro tacy jesteście za*eb**** wyszukiwacze czyichś pieniędzy, to raczylibyscie k*rw** zauważyć na datę tamtych postow półmózg*? :icon_rolleyes:

 

 

 

A proszę bardzo data twojego posta z tamtego forum: Sob Mar 29, 2008 10:57 am, nie chcesz powiedzieć chyba że przez 2 miesiące zarobiłeś nagle 30 tys PLN.

 

Gówniarzu zas*any ja nie rozliczam Cię z tego skąd wziąłeś pieniądze bo to mnie nie obchodzi tylko demaskuję Twoje kłamstwo. Jeśli wchodzisz w pewną grupę ludzi i zaczynasz od kłamstwa (nie ważne dlaczego kłamiesz) to nie wróży to dobrze dalszej współpracy ......

 

Poza tym jesteś typowym trollem, który uparcie będzie twierdził że białe jest czarne a czarne jest białe mimo że 99 % społeczeństwa twierdzi inaczej. Jesteś typowym wkurwiaczem forumowym, który na jakimkolwiek forum by sie nie pojawił powoduje zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie lubie moralizatorow... wszyscy swieci

 

moze sprobujesz nowa ninje 250? naprawde fajny sprzecior, kup nowego Sm i poczytaj tam o niej, moze akurat ci sie spodoba

 

wieksza pojemnosc nie zawsze laczy sie z wieksza frajda, przyjemnosci i moca musisz to sam sobie przeanalizowac i moze pojedzic na paru moto zeby sprawdzic jak ci leza, myslales o tym ?

kazdy ma swoj leb, i swoja d***

 

Po wyeliminowaniu jakiś SV'ów, fazerów, gpz'ów, cb'ów (siedziałem nad tym całą noc praktycznie) jak narazie jestem nastawiony na ER-6N, tymbardziej że dzisiaj udało mi się na takiej przejechać (jakby mi z nieba spadła). O ile jazde po parkingu można nazwać przejechaniem się, ale waga mi pasuje i ogólnie motocykl wydaje się być w sam raz. Ale oczywiście za chwilę usłysze że za mocny ^_____^

 

@hubert_afi: wyjaśniłem dlaczego napisałem w ten sposób, tymbardziej że pisałem że pieniądze to moja sprawa więc kompletnie nic nie powinno Cie obchodzic czy napisalem tak czy siak, mam pieniadze to moja sprawa. Jak ci się to nie podoba to zatrudnij sie k*rw* w skarbówce. To ze raz pisze ze mam je od kogos, drugi raz ze mam je ze spadku to tylko i moja sprawa i jest spowodowane tylko różnicami pomiędzy poszczególnymi forami. Przecież to k*rw* oczywiste że gdybym napisał, że dosatłem 30tys to z miejsca zostałbym zbanowany, wydalony i tak dalej, sam to musisz k*rw* przyznać. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, ludzie są zazdrośni że niektórym członkowie rodziny umierają czy co? Albo nie przyjmują do wiadomości że jedni są bogatsi od innych? Chłopie, jak Ci tak żal to zapierd*** do roboty i charuj żeby Twoje dzieci miały. Jak żeś cham, prostak i bęcwał to pewnie że lepiej siedzieć i biadolić że inni mają więcej i kupują szczeniakom motory po 30tys. Po drugie licz sie ze słowami, bo mimo swojego wieku pod kopuła za przeproszeniem nie masz kompletnie nic, a posty piszesz jakbyś nie wiem, zazdrosny był czy co? Skończ już.

 

I przestań z tym zamieszaniem. Zamieszanie bo nie potrafisz przeprowadzić normalnej kulturalnej rozmowy i odpowiedzieć argumentem na argument? To trzeba do podstawówki wracać, a potem przez gimnazjum przelecież bo tam uczą jak się konwersuje. Jak nie, to do buszu i nie podnoś ludziom ciśneinia.

Edytowane przez psoiree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyeliminowaniu jakiś SV'ów, fazerów, gpz'ów, cb'ów

 

posiadacze moga czuc sie obrazenii...

 

jezeli chcesz kup sobie 100km i jezdzij wykorzystujac 10% mozliwosci motocykla ze strachem w oczach,(szansa wypadku jest wieksza niz na slabszym moto, tutaj jeden ruch i mozesz robic fikolka za motocyklem)

 

2 opcja to kupic sobie fajne moto

 

czuc je pod soba, uczyc sie kontrolowac i miec niesamowita frajde bawic sie lukami, zakretami i co tam chcesz

 

 

moto dla szpanu, lecisz na nim na panienki? czy dlaczego kupujesz motocykl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hubert_afi: wyjaśniłem dlaczego napisałem w ten sposób, tymbardziej że pisałem że pieniądze to moja sprawa więc kompletnie nic nie powinno Cie obchodzic czy napisalem tak czy siak, mam pieniadze to moja sprawa. To ze raz pisze ze mam je od kogos, drugi raz ze mam je ze spadku to tylko i moja sprawa i jest spowodowane tylko różnicami pomiędzy poszczególnymi forami. Przecież to k*rw* oczywiste że gdybym napisał, że dosatłem 30tys to z miejsca zostałbym zbanowany, wydalony i tak dalej, sam to musisz k*rw* przyznać. Po drugie licz sie ze słowami, bo mimo swojego wieku pod kopuła za przeproszeniem nie masz kompletnie nic, a posty piszesz jakbyś nie wiem, zazdrosny był czy co? Skończ już.

 

Wstydzisz się tego że tatuś Ci wyłożył 30 tys PLN na stół na moto czy co ?? Zresztą nawet nikt się Ciebie nie zapytał skąd masz pieniądze - sam wyjechałeś z tekstem "nie k*rw##, nie od bogatych rodzicow, moja sprawa skad mam" ... Po cholerę piszesz takie rzeczy ? Z tą nieuleczalna chorobą też ściemniałeś ??

 

Dlaczego uważasz że zostałbyś zbanowany gdybyś napisał że dostałeś tą kasę ? Regulamin forum tego zabrania czy co ??

 

Wiesz co Ci powiem mieliśmy na forum Czarnuchów takiego trolla jak Ty. Gość miał ksywę Łoś i miał dokładnie takie same jak ty objawy zaburzenia psychicznego ... Miał niewiarygodny talent do wk**wiania wszystkich i u Ciebie widzę ten sam talent :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzisz się tego że tatuś Ci wyłożył 30 tys PLN na stół na moto czy co ?? Zresztą nawet nikt się Ciebie nie zapytał skąd masz pieniądze - sam wyjechałeś z tekstem "nie k*rw##, nie od bogatych rodzicow, moja sprawa skad mam" ... Po cholerę piszesz takie rzeczy ? Z tą nieuleczalna chorobą też ściemniałeś ??

 

Dlaczego uważasz że zostałbyś zbanowany gdybyś napisał że dostałeś tą kasę ? Regulamin forum tego zabrania czy co ??

 

Wiesz co Ci powiem mieliśmy na forum Czarnuchów takiego trolla jak Ty. Gość miał ksywę Łoś i miał dokładnie takie same jak ty objawy zaburzenia psychicznego ... Miał niewiarygodny talent do wk**wiania wszystkich i u Ciebie widzę ten sam talent :icon_rolleyes:

 

Ty sie już łapiesz chyba ostatnich desek ratunku.

Czy sie wstydze? Oczywiście że nie. Ale dwa posty wcześniej dałeś do zrozumienia że nei tolerujesz ludzi którzy dostają pieniądze.

Po cholere pisze takie rzeczy? Moge Ci znaleźć całą mase tematów gdzie "doświadczony" użytkownik pisze "dostał forse od rodzicow to szpanuje/kupuje motor, do smieci z nim, zabije sie". Nie bądź smieszny, nie znasz realiów?

 

Czy zostałbym zbanowany? Oczywiście że nie, ale to nie jest kwestią praw forum tylko praw kultury człowieka, po prostu nie lubicie jak ktoś sobie nie zapracuje.

 

Co do mojej choroby... jak już mówiłem, skończ i przestań bo zaczynasz przesadzać. Dlaczego nie możesz być po prostu uprzejmy? Od 3 stron próbujecie mnie zjechać, ja staram się jak mogę spokojnie argumentować, a co drugi post leci wyzwisko w moją strone. Nie można spokojnie, jak ludzie? Trzeba jak menele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie już łapiesz chyba ostatnich desek ratunku.

Czy sie wstydze? Oczywiście że nie. Ale dwa posty wcześniej dałeś do zrozumienia że nei tolerujesz ludzi którzy dostają pieniądze.

Po cholere pisze takie rzeczy? Moge Ci znaleźć całą mase tematów gdzie "doświadczony" użytkownik pisze "dostał forse od rodzicow to szpanuje/kupuje motor, do smieci z nim, zabije sie". Nie bądź smieszny, nie znasz realiów?

 

Czy zostałbym zbanowany? Oczywiście że nie, ale to nie jest kwestią praw forum tylko praw kultury człowieka, po prostu nie lubicie jak ktoś sobie nie zapracuje.

 

Co do mojej choroby... jak już mówiłem, skończ i przestań bo zaczynasz przesadzać. Dlaczego nie możesz być po prostu uprzejmy? Od 3 stron próbujecie mnie zjechać, ja staram się jak mogę spokojnie argumentować, a co drugi post leci wyzwisko w moją strone. Nie można spokojnie, jak ludzie? Trzeba jak menele?

 

 

Przepraszam gdzie napisałem że nie toleruję ludzi, którzy dostają pieniądze ?

 

Zastanów się nad tym, czy na prawdę warto kłamać w takich bzdurnych sprawach ? Tracisz w ten sposób wiarygodność u ludzi. Jeśli ktokolwiek z tego powodu że dostałeś pieniądze od rodziców napisałby że jesteś szpanerem to mógłbyś uznać że jest zazdrosny. Na prawdę tak się przejmujesz tym co by ludzie powiedzieli ? Przecież wyglądasz na człowieka, który ma swoje zdanie ....

 

Wracając do Twojej choroby to jednak będę nalegał żebyś powiedział czy faktycznie jesteś chory czy to kolejne "kłamstewko" ?

 

Hmm natomiast co do tego że od 3 stron wszyscy starają się Ciebie zjechać to zastanów się dlaczego tak jest i ja bym szukał przyczyny w Tobie a nie w innych ...

Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...