Skocz do zawartości

Kawasaki VN 800 - Vulcan 800 (temat zbiorczy)


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie coś innego /i lepszego :offtopic: / niż Drag Star :icon_mrgreen:

Co dokładnie chciałbyś wiedzieć? napisze kilka MOICH stwierdzeń w porównaniu do VZ i VS:

- moto na 1 gaźniku, chodzi pięknie- czyli 'prawie' jak H-D, na pustym wydechu miodziikk, ale co za tym idzie pali ok 0,5 - 1 l/100 więcej od VZ 800, VS 800, itp, za to czyszczenie i regulacja gaźnika tania i nie trzeba robić synchro.

- super wygląd, jak na swoją klasę duży i wygodny /jeżdże wersją classic i 600km po Polsce na raz to- "no problemo"/

- silnik trzeba wykręcać trochę mocniej niż w VZ, VS. Silnik ogólnie super, z tego co czytałem to sprzęgło po ok 40Tkm może klęknąć, poza tym to Japonia- więc powinno jeździć

- moim zdaniem VN 800A jest najładniejdzym fabrycznym czoperem-też chciałem tą wersję

- prowadzenie OK, szybszy od VZ, VS /chodzi o V max/, na wyższych obrotach odejście super- chociaż z niskich też super startuje

- ja wstawiłem filtr powietrza K&N i po regulacji spalanie spadło średnio o ok 0,5 l/100km. /To sprawdziłem na ok 5 Tkm z różnym załadunkiem/.

- no i na koniec - polecam :clap: Jak miałbym kupować dzisiaj 800'tkę wybrałbym VN'a :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 14000 zelow moj kolo sprzedaje wersje clasic ,nie polecalbym na 4um gdyby to jakas mina byla. sprzedaje tylko dlatego ze zamierza zanabyc cus pow 1000cm3 z sakwami i takimi pierdolami.turystyki mu sie zachcialo heeh.oto jest z konca lat 90 i stan jest b.dobry,caly czas lata i nie jest picowany na sprzedaz.polecam.

moim zdaniem , kawasaki ,posrod konkurencji wypada najkorzystniej no,moze marauder ale to juz rzecz gustu

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

vn jest cool i daje rady :buttrock: mam i kulam ostro jesli ci sie podoba to bież i nie myśl za dużo frajda tym większa że na kilka dragstarów przypada 1 vn heheh sam tego doświadczyłem na małej kameralnej imprezie naliczyłem 16 dragów a mój vn był tylko 1 więc nie zginiesz w tłumie moto dobre i mocne wada może ten łańcuch ale zasada jest jedna jak dbasz tak masz POLECAM

pozdro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez nie dam powiedziec zlego slowa o vn. Piecyk po wypruciu wydechow pieknie gra, predkosc satysfakcynujaca (moim spokojnie 180 km/h), moc tez jest ok (dwie osoby + na maxa zaladunek). Polecam.

 

PS

Zgadzam sie z przedmowca, ze vn jest moto oryginalnym i mniej licznym niz drag yamahy co wplywa na lepsze samopoczucie wlasciciela vn :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory że się wtrące. Mam pytanie, czy VN800 i takie podnóżki byłyby dla mnie odpowiednim sprzętem - jeśli chodzi o gabaryty i wygodę jazdy (mam 187 i 90kg). Zastanawiam się który z: VN800, VT750, VZ800 czy Drag 650 byłby najlepszy do mojego wzrostu, czy w ogóle są to sprzęty raczej za małe i szukać czegoś większego.

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem posiadaczem Kawki Vn 800a tez z 95 roku i musze powiedziec ze to super moto. Kupilem ją w marcu, przejechałem cały sezon ( prawie 5 tys km) bez zadnego problemu. Wymieniłem tylko napęd w lipcu bo poprzedni był już zjechany.

 

Przede wszystkim ten motocykl pięknie jeżdzi i pięknie wygląda. Wrzucasz piątke i jedziesz od 50 do 180 w każdej chwili majac wystarczający zapas mocy. No moze powyzej 160 wolniej przyspiesza.. :banghead:

 

Co do wyglądu to tak jak napisal Szafir najladniejszy japoński chopper! Zawieszenie typu softail, 21 calowe przednie koło, zegar na zboirniku i delikatnie zagieta kierownica tworzą piękną, spokojną chopperową linię wzorowaną na h-d softail custom.

 

Tak więc jeśli moto jest w dobrym stanie to nic tylko kupuj! A o łańcuch sie nie przejmuj- smaruje sie co jakies 500 km a poza tym to plastki wszystkie maja łańcuch i jakos nie narzekają... :banghead:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafir, mojego Dandiego juz tak odzianego w takie podnozki zanabylem. Sa solidne jak widac i dosc duze. Wygoda wielka, szczegolnie jak sie pokonuje jednym skokiem po 500 km :banghead:

Jedynie g-molki bede musial sam zrobic, bo te w sprzedazy za cholere nie podejda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...