Skocz do zawartości

Treningi niemieckie na "torze" Poznań


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

napisze krótko ale to ku*estwo , ludzie przyjechali z całem Polski i Niemiec na trening a Ci go odwołali bo każdy motocykl przekraczał 96 +2dB!!1 sliwa to w ogóle jazdy nie było??? czyli wynika z tego że wszystko jest odwołane. czwartkowe treningi 15-18 zostają z norma głośności 96 +2dB??

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujące jest że chociaż telewizja ujęła się za nami... ale czy jest jeszcze w cywilizowanym świecie drugi taki kraj nasiąknięty idiotami i debilami ??? Raczej wątpię... ŻENADA !!!!

 

Tak wygląda stanowisko poszczególnych stron:

http://www.scigacz.pl/Treningi,na,Torze,Po...!,5330.html

 

Pozdrawiam,

Ścigacz.pl - www.scigacz.pl | California Superbike School w Polsce - www.sbkschool.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kurcze zapowiadało się tak pięknie a to wszystko przez tych buraków co mają domy w pobliżu. Z tego co pamiętam to planowaliście jakiś protest tzn jazda tam i z powrotem po pobliskich uliczkach zabudowań wokół toru. Jakby takie coś wypaliło to chyba sam bym przyjechał i wydechu niezmieniałbym na głośniejszy ale bym go całkowicie ściągnął i kur..a zobaczyli by co to znaczy miec głośno przed domem. A co do zarządców toru to są to ludzie ponizej krytyki.

 

Marzy mi się nowy Tor troche bliżej niż Poznań. Pozdrawiam wszystkich Wkurwionych!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kurcze zapowiadało się tak pięknie a to wszystko przez tych buraków co mają domy w pobliżu. Z tego co pamiętam to planowaliście jakiś protest tzn jazda tam i z powrotem po pobliskich uliczkach zabudowań wokół toru. Jakby takie coś wypaliło to chyba sam bym przyjechał i wydechu niezmieniałbym na głośniejszy ale bym go całkowicie ściągnął i kur..a zobaczyli by co to znaczy miec głośno przed domem. A co do zarządców toru to są to ludzie ponizej krytyki.

 

Marzy mi się nowy Tor troche bliżej niż Poznań. Pozdrawiam wszystkich Wkurwionych!!!!!

 

Jak tylko zrobie motocykl to zapraszam Cie na takowa przejazdzke po okolicznych osiedlach z ktorych wiara protstuje. Chetnie zdejme tez wydech i pomeczymy ich razem.

 

Ja tego nie rozumiem, jak w cywilizowanym kraju 12 osób moze spowodować ze tor istniejący od około 30 lat powoli, ale sukcesywnie bedzie schodził "na psy" az wreszcie go zamkna bo będzie przynosił straty :/

Zamiast zebrać kiku znanych zawodników, kilku sponsorów, pójśc pogadać, a w najgorszym przypadku przyp.... tym co są odpowiedziali za taki stan i było by po sprawie. Ta cała ekipe z zarzadu toru bym wypi... na zbity pysk i wstawił tam nowe kompetentne osoby, które beda dbać o tor a nie o 12 mieszkańców ktorym jest za głośno !!

 

P.S kto to jest ten Pan Kałuża ??

cytat z ścigacz.pl

"Pan Kałuża stwierdził, że umowa obejmowała wynajem toru, ale nie było w niej mowy o zorganizowanym treningu"

kórwa to po co sie wynajmuje tor ? zeby tam grilla zrobić ? albo zeby samemu pojeździć cały dzien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierze... Zastanawiam się tylko, co przeraża mnie w tym najbardziej - ich głupota, czy mój dość pierwotny jednak instykt, nasuwający chęć obicia jakiejś zakutej mordy.

 

Wprowadzać normy hałasu na torze bardziej restrykcyjne niż w ruchu ulicznym??? Ta banda debili nie potrafi nawet zarknąć do kryteriów homologacji dumając nad gównem, które zmuszeni jesteśmy potem respektować jako prawo..???!!!

 

To jest tak skrajny debilizm, że nie przeszedłby nawet jako żart prima aprilisowy...

 

Wiem, że niczego nie wniosłem, przepraszam również za formę... ale musiałem sie wyżalić....

Edytowane przez CBRedzio

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedno-czy prawo jest faktycznie po stronie mieszkańców czy z niewiadomych przyczyn AW wymięka.

 

wystarczy zatrudnic frme która zrobi pomiary hałasu w ich mieszkaniach, koszt nie duzy a rozwiarze wiele spraw. Z tego co pamiętam średnia nie może przekraczać 50 dB w dzień. Jeśli ktoś chce dokładniejsze dane to mam gdzieś normy w domu

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dozwolone jest coś koło 50-60dB ale z drugiej strony są sytuacje gdzie trzeba się pogodzić z większym hałasem jak chociażby centrum miasta i jakoś z tego powodu nie puszczają ruchu z dala od budynków.Po drugi czy oni mogą skarżyć się na hałas(w obliczu prawa)jeżeli pobudowali się później niż powstał tor?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktos oswieci prosze, bo zadalem sobie trud malego rozeznania "w szerokim swiecie" i oczom moim ukazal sie... niezrozumialy dla mnie obraz otaczajacej mnie rzeczywistosci. Wchodzac na niemiecka stronke z porezerwowanymi treningami, o limitach glosnosci na poszczegolnych torach czytamy:

 

Ein Tag auf der Strecke Assen

Preis: 195,00 € Phonbegrenzung: 88 dB

 

Fahrertraining Sachsenring GP Strecke

Preis: 350,00 € Phonbegrenzung: 95 dB

 

Zusatztermin Fahrertraining Nürburgring GP-Strecke

Preis: 299,00 € Phonbegrenzung: 98 dB

 

Fahrertraining Nürburgring Sprint Strecke

Preis: 170,00 € Phonbegrenzung: 98 dB

 

Only Girls - Luk Driving Center

Preis: 160,00 € Phonbegrenzung: 98 dB

 

Fahrertraining Nürburgring GP-Strecke

Preis: 195,00 € Phonbegrenzung: 98 dB

 

jest tez kilka takich, jak ten:

Fahrertraining auf dem Circuito Mallorca

Preis: 899,00 € Phonbegrenzung: Offen

 

ale do rzeczy. Ze sie wszyscy z wlasnymi... na głowy pozamieniali nie wierze... Skad na torach limity glosnosci bardziej restrykcyjne od tych drogowych? Gdzie lezy blad w mojej interpretacji?

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...