Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cisnienie moze byc ciut mniejsze a probowales z gazu? niewiem jak takie starsze cbr ida z gazu ale ja sprzegla wogule nie uzywam.A jak cieszy cie taka jazda to zakladaj wieksza zebatke do tylu minimum z 3 zeby i bedziesz mial po problemie.A z odchylaniem do przodu i tylu to sam musisz wyczuc jak moto idzie zeby nie przedobrzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... temat powraca jak bumerang mimo że napisana już była o nim cała rzeka słów...

 

Na początek zajrzyj na moją stronke www.BadBoyz.Go.pl

Tam w dziale porady masz podstawy jazdy na kole.

 

Tekst ten napisałem właśnie z powodu że bardzo wielu ludzi zadaje te same albo podobne pytania dotyczace nauki jazdy na gumie... skierowany jest głownie do tych którzy chcą zacząć, ewentualnie już coś próbuja ale nie do końca wiedzą co i jak powinno sie robić i jak to wygląda w praktyce...

 

Zacznij od przeczytania dokładnei całości apotem ewentualnie pytaj jakbyś miał wątpliwości i gdybyś nie znalazł tam odpowiedzi na jakieś pytania.

Może i troche z początku wyda sie to zagmatfane ale mam nadzieje ze troche rozjaśni Ci sie ten temat jak to przeczytasz i pomoze Ci to w nauce.

 

Pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna iśc z gazu. Jedziesz na pierwszym biegu, około 6-7tys obr/min. Zdecydowanym ruchem zamykasz manetkę, po czym momentalnie ją odkręcasz. Miałem F2 z 91r i własnie w ten sposób ją stawiałem (tzn podrywałem :) bo na kretnego piona mam do dzisiaj stracha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Alejach Jerozolimskich gostek na r1 dal pokaz jazdy na gumie tak ze 180km/h to napewno mial :twisted:

 

A wisz ze wbre pozorm coś takiego znacznie łatwiej zrobić niż pojechac choćby 200metrów na jedynce(nie mówiąc już o prawdziwej jeździe w balansie czy jeździe ze stabilną predością poniżej 40km/h)... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wisz ze wbre pozorm coś takiego znacznie łatwiej zrobić niż pojechac choćby 200metrów na jedynce(nie mówiąc już o prawdziwej jeździe w balansie czy jeździe ze stabilną predością poniżej 40km/h)... :-D

 

Dokładnie tak :!:

Im ktoś wolniej i słabszym sprzętem jedzie na gumie tym musi mieć większe umiejętności. To żaden problem poderwać koło do góry i mając pod dupskiem poteżny silnik "ciągnąc" sprzęta kilkaset metrów. Ale do przejechania 100 m. na jakiejś 50 tce - tu już trzeba mieć niewąskie umiejętności. Ja osobiście nie mogę się nauczyć jazdy na gumie na motorowerach :) I chylę czoła przed tymi którzy to potrafią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc w Lublinie i jadac autobusem komunikacji miejskiej widzialem jak koles jechal motocyklem na jednym kole bardzo dlugi odcinek po czym na skrzyzowaniu rowniez na jednym kole zawrócił i jechal dalej 8O to bylo pozna pora nocna. podziwiam ludzi ktorzy maja takie umiejetnosci. byc moze sam kiedys bede mogl dokonac czegos takiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Spoko spoko, niech jeszcze ktoś poda linka do bezpośredniego pobierania bo mnie umiejętności brak

 

bo tym razem nie trzeba grzebać w kodzie HTML ;)

obok filmu masz przycisk DOWNLOAD :

http://video.google.com/videogvp/Howtowhee...191590638402466

 

tylko film jest w jakimś pogańskim formacie .gvp jak widać w związku z czym

i tak potrzeba googlowego playera do niego :

http://dl.google.com/videoplayer/GoogleVid...PlayerSetup.exe

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...