Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

joserodo piszesz
Jazda na przednim na rowerze to był dla mnie
tak więc mam pytanie ile tak ujedziesz ?

 

Nie są to może jakies zadziwiające odległości :evil: , ale na sprzęcie z tarcza na przedzie do 2 m nawet. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chłpoie niezły jesteś (nieźle chyba musiałes poginać???). Ja ćwicze dopiero od miesiąca, a od jakiś dwóch tygodni przestałem sie wyglebiać.

 

BTW: Znowu odbiegamy od tematu, Ale w końcu rower to tez 2oo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na simsonie nie jezdze na przednim, ani na tylnim :( Jedyne co swiruje to czasami "zamiele" sobie kolem gdzies na trawie, piasku :( Ale to czasami, bo przewaznie szkoda mi go :D))) A na rowerq to wlasnie zaczynam sie uczyc jazdy na kole tylnim, na przednim to tylko stajac w miejscu narazie potrafie i podrzucajac rower, bo mam dup^a tarcze z przodu, ktora nie podniesie roweru przez samo jej uzycie. Do tego ucze sie tez skakac na rowerze, zjezdzanie ze schodow na jednym kole i takie tam :evil:)) Ostatnio jak sie gleblem na du... po zjechaniu ze schodow na jednym kole to myslalem ze nie wstane :D

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie jest artysta który potrafi siadając na obcy motocykl bez dłuższych prób i wjeżdżania się w sprzęt przełożyć nogi przez kierownicę i rzucać go na koło :evil:. Tak właśnie gość rządził na rozpoczęciu sezonu w Wawie, mam to nawet nagrane. Na codzień ujeżdża plastiki a dorwał enduraka i robił takie cuda! Magik niesamowity :eek2: :( .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o Huberta D. ksywa - Raptowny Waldek :( .

Jest kilku chłopa, tworzą formację Kamikaze Squad Lublin. Dosyć śmisznie to brzmi ale naprawdę nieźle sobie radzą. W tamtym sezonie rządzili na lotnisku w pobliżu Ryk, ale po upadku Jankesa (było z tego dużo szumu w TV) trochę przystopowano możliwość korzystania z niego. W tym roku jeszcze tam nie byłem więc trudno mi powiedzieć czy tam śmigają :| . Tutaj znajdziesz wszystko o tym towarzystwie :evil: :arrow: www.motocykle.13.net.pl

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moim zdaniem wygrana Wałdka w Bielawie to pomyłka.... szanuje jego umiejętności ( widziałem troche jego filmów ) i myśle że lepszy był dr mentos który pokazał klase na jawce... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze ten Mentos się nie odzywał' date=' inaczej się ubierał (pedalski kaszkiet) i nie udzielał wywiadów to byłoby lepiej.[/quote']pewnie że tak tyle że jak by nie to że jest najlepszy to bym się pewnie z tobą zgodził... Gdyby ten gość miał sprzet to kamikadze i inni mogli by się schować... takie jest moje zdanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja znam Mentosa

byłby OK (ja nic do niego nie mam) gdyby z każdym nie zadzierał

ogólnie mowi się o nim, że "sra we własne gniazdo" - gdyby się odrobinę zmienił

nikt nie miałby mu nic do zarzucenia.

Ostatnio jak go widzialem miał motor "przerobiony" na tygrysa - fajny pomysł na show!

Moim zdaniem niech robi to co lubi, a jego słowa puszczajmu pomimo uszu -

będzie nam łatwiej, a i on może przywyknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniałem jego sposobu bycia tylko poziom wykonywanych tricków... chciałbym go zobaczyć na czymś mocniejszym np srad 600... i nie obchodzi mnie jak się ubiera, miałem na myśli to że na zwykłej jawce był lepszy od gości na R1 i CBR900 pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ostatnio musiał poczynić jakieś postępy bo w tamtym sezonie na zawodach się skompromitował. Generalnie sprzęt zawodził bo gość, owszem, ma w sobie potencjał. Ja jednak wolę Waldka bo styl Mentosa to trochę taki rozpaczliwiec :? . Jak będzie dysponował odpowiednim motocyklem może zadziwić :crossy: . Życzę mu jak najlepiej, w końcu to gość z moich stron :crossy: .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe jak mentos bedzie sobie radził na mocniejszym moto... oglądałem jego ostatni film i jest w porządku, tylko oprocz jawki mogłby dopaść coś mocniejszego. Rispekt a kto wygrał w bielawie w zeszłym roku?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...