Skocz do zawartości

LOCTITE CERESIT RACING TEAM


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehehehe po prostu morda mi się cieszy jak pisze tego posta bardziej niż kiedykolwiek :biggrin: Otóz jest tu na 4um parę osób, które nie zasnęło snem zimowym śniąc o kolejnym sezonie pełnym sukcesów i ostrego dawania w pi*dę, a wzięło sprawy w swoje ręce czego efektem jest w pełni profesjonalny team wyścigowy, który wystartuje w pełnym cyklu MMP Rookie oraz Pucharze GSX-R.

 

 

 

Precle i precelki niniejszym przedstawiam Wam

 

:icon_razz:

LOCTITE CERESIT RACING TEAM :icon_razz:

 

 

Ponieważ wszscy poznaliśmy się na tym 4um, musicie trzymać za nas kciuki w nadchodzącym sezonie jako że praktycznie rzecz biorąc jesteśmy reprezentacją 4um w Motocyklowych Mistrzostwach Polski :icon_twisted: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lalag: :smile: :buttrock:

Skład Loctite Ceresit Racing Team:

 

- Eugeniusz Śnieżko - pozdro600

- Jakub Derecki - kuba_gsxr

- Janusz Mitko - janekk

- Grzegorz Kawiński - grzegorzR1

- Andrzej Kozicki - lobo

- Arkadiusz Śliwa - Śliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Śliwa gratulacje! :icon_twisted: :icon_mrgreen:

hehe ciekawe jak to bedziecie sie sprawowali w nadchodzacym sezonie... :icon_razz:

Nie mniej napewno fajnie bedzie sie czytalo o osiagnieciach!

Co by wam guma sie toru kleiła :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wzięło sprawy w swoje ręce ...

 

Dokładnie oznacza to zapierdalanie z wywieszonym jęzorem od września i tego zapie**alania trochę jeszcze będzie :flesje: Więc marzyciele do roboty, wszystko jest możliwe :buttrock: Śliwa, przedstaw wszystkich może bo nie każdy zna nas z nazwiska, raczej z nicków.

 

Dżizas jak ja się ku*wa cieszę :flesje:

 

P.S. Kurna, czekam aż coś napisze KS-SPAM-RAJDER :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co napiszę? Coś o BMW na pewno :icon_twisted::D

 

Panowie, jestem pod ogromnym wrażeniem, gratulacje takiego ogarnięcia sprawy! Czekam na sukcesy oraz na wypuszczenie kolekcji dla kibiców ;P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Heheeee, niezła ekipa.

Trzeba będzie Was tu trochę popromować, nie ma bata.

Gratuluję przede wszystkim tego, że udało się Wam przejść te wszystkie formalno-finansowe jaja.

Trzymam kciuki, forza lcrt!!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCRT

to nie WTT

ani nie HW

to już wyjście z piaskownicy.

Jeszcze raz gatulacje i powodzenia.

Będę kibicować bo Panowie przed wami to dopiero jazda się zacznie.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie profi park maszyn, tylko organizatorzy wyścigów są amatorami w swoich czynnościach, za które płacimy MY z team-ów i wolni strzelcy bez przydziału.

Miło mi będzie złoić tyłki LCRT w klasie rookie :) :icon_eek: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...