Skocz do zawartości

LOCTITE CERESIT RACING TEAM


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale wybuchl prawidlowo - tuz po przekroczeniu mety! czyli prawidlowy silnik wyscigowy - przejechal wyscig i ani metra wiecej ;)

 

wiadomo juz osochodzi? jaktotak niedlubany (?) silnik moze po prostu wybuchnac - wcale mi sie nie widzi zeby moj silnik sie kiedys zrobil "prawidlowy silnik wyscigowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się na tym nie znam, wiem tylko tyle że w bloku silnika powstała duuuuża dziurka, którą to chyba bezpośrednio zrobił korbowód. Silnik był kompletnie stockowy, żadnego dłubania, przejechał 11 tys. kmów i BUM :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wybuchl prawidlowo - tuz po przekroczeniu mety! czyli prawidlowy silnik wyscigowy - przejechal wyscig i ani metra wiecej ;)

 

wiadomo juz osochodzi? jaktotak niedlubany (?) silnik moze po prostu wybuchnac - wcale mi sie nie widzi zeby moj silnik sie kiedys zrobil "prawidlowy silnik wyscigowy"

 

 

emil z tgo co widziałem to tobie nie grozi żeby wybuchł silnik :wink: chyba że następnym razem jak nie wymachają niebieskiej flagi to jak przypierdzielę w ciebie to na pewno wszystko wybuchnie !! hehe :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to sezon 2008 zakończony :) Na obszerną relację z ostatniej rundy oraz podsumowanie całego sezonu, które ukaże się na naszej stronie www.lcrt.pl musimy jeszcze troszkę poczekać, ale już teraz pochwalimy się naszymi osiągnięciami w tym sezonie:

 

Klasa ROOKIE 600:

 

1 miejsce Arkadiusz Śliwa 113 pkt.

 

7 miejsce Janusz Mitko 44 pkt,

 

9 miejsce Grzegorz Kawiński 34 pkt.

 

15 miejsce Eugeniusz Śnieżko 14 pkt.

 

 

 

Klasa ROOKIE pow 600cc

 

6 miejsce Jakub Derecki 52 pkt.

 

11 miejsce Andrzej Kozicki 27 pkt.

 

 

 

Klasa Suzuki do 600cc

 

3 miejsce Arkadiusz Śliwa 102 pkt

 

7 miejsce Janusz Mitko 52 pkt

 

9 miejsce Grzegorz Kawiński 38 pkt.

 

15 miejsce Eugeniusz Śnieżko 10 pkt.

 

 

 

Klasa Suzuki pow 600cc

 

4 miejsce Jakub Derecki 97 pkt.

 

12 miejsce Andrzej Kozicki 32 pkt.

 

 

 

Kompletne wyniki możecie znaleźć tutaj

 

 

 

Pozdro

 

Śliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Pogratulować! Jakie plany na następny rok?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że nas to zainteresuje, to może ja podam bezpośredniego linka do najbardziej interesującego wywiadu :icon_rolleyes: http://www.motogen.pl/multimedia/motogenpl...acing-team.html

 

W naszej galerii pojawiły się już fotki z ostatnich rund WMMP http://www.lcrt.pl/pl_galeria_sezon2008.html ZAPRASZAM

 

pozdro

 

Śliwa

 

LCRT #23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...