Skocz do zawartości

LOCTITE CERESIT RACING TEAM


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Super! Pogratulować! Jakie plany na następny rok?
Qrde foks jakoś wcześniej przegapiłem twoje pytanie :banghead: :) Co do konkretnych planów to jeszcze za wcześnie aby się wypowiadać jednakże o ile nie zostaną zmniejszone limity czasów, a jest taki plan (w chwili obecnej wynoszą one 1:45 dla 600 i 1:43 dla litrów) to ja, Janek, Kuba i Grzesiu (który wykręcił 1:44,999 :crossy: ) zmuszeni jesteśmy przejść do klasy mistrzowskiej, Gienek i Lobo mogą jeszcze raz jechać w Rookie. Czy tak właśnie pojedziemy w przyszłym sezonie - czas i przede wszystkim zaangażowanie sponsorów pokaże.

 

 

 

Pozdro

 

Śliwa #23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to pojedziesz tam gdzie Ci twój manager każe pojechać :icon_biggrin: :biggrin:

 

 

 

Jak to się mówi lepiej późno niż później ??? :icon_eek: na naszej stronie pojawiły się w końcu relacje z naszego wyjazdu na WSBK do Brna, V rundy z Mostu oraz finałowej rundy tegorocznych WMMP. http://www.lcrt.pl/pl_news.html ZAPRASZAM !!!

 

Pozdro

 

Śliwa #23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos wie co jest gdy przekroczylem limit w pucharze, a w rookie nie jezdzilem? Superstock czy moge pojechac w rookie?

Edytowane przez legut7

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ambitne :D

Heh, no w to akurat nie wątpię , widząc z jakim zapałem i determinacją dążyliście całym squadem do wyznaczonych celów w poprzednim sezonie , przypuszczam że porzeczka będzie ustawiona wyżej :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gratulacje. Tak więc trzymamy kciuki za skopanie tyłka zawodowcom, szczególnie tym obcojęzycznym!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...