Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bandziorno ;)

Chcialbym poradzić sie Was w sprawie amorka skrętu, Sprawa dotyczy B12 K-5 czy ktoś z obecnych Los Banditos ma coś takiego u siebie?? Nie bedę pytał czy jest różnica bo to oczywiste, chodzi mi raczej o rozwiązanie techniczne czy jest to jakiś oryginał LSL-la, czy też innego Ohlinsa przeznaczony temu sprzętowi czy ktoś coś opatentował własny uchwyt na amorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś opatentował własny uchwyt na amorek.

Z tym to ja raczej bym nie eksperymentował. Kupując amorek uchwyty i tak masz w komplecie. No chyba, że amorek też jest "opatentowany" to pozostaje wytwór własnej inwencji :banghead: :banghead: :banghead:

Pozdro.

P.S.Czy ten amorek jest Tobie aż tak bardzo potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie , czy w tym modelu nie powinn byc juz "s" na baku a nie naklejka "bandit"? chce sie upewnić:icon_biggrin: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bdebfae750ecc7c.html

 

 

No wszystkich 650 jest chyba sama naklejka "S". Nie wiem czy bak z 600 pasuje tutaj, ale pewnie i tak. Moze bak jest ze starszego modelu, lub malowany.

 

Model 600 ma nalepke "suzuki" na baku a nie "S" czy "bandit"( tu chyba Ci sie pomylilo;)) wiec ten bak na pewno nie jest oryginalny, do tego ta polerowana felga ktora wcale ladnie nie wyglada i poza tym tylko przednia jest taka, a tylna ciagle czarna. Cos tu smierdzi :)

 

pozdr

Edytowane przez Truemaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z Bandytów oprócz mnie, Rebela i Berna będzie w Borkach? :wink:

 

Ja będę również, posiadam B 1200 S.

Dziś pierwszy dzień nim jeździłem, naczytałem się co, to on nie potrafi, że ciężki itp., nastawienie miałem więc, że koń będzie narwisty, niestety rozczarowałem się, jest potulny niczym owieczka :notworthy: Ma jednak same zalety: wygodna pozycja, przyjemne miękkie zawieszenie, dobra poręczność w mieście, łatwe pokonywanie zakrętów przeciwskrętem, bardzo duży przedział użytecznych obrotów, ogólnie jestem zadowolony, takiego motocykla mi było potrzeba :icon_eek:

 

Pozdrawiam

Januszm

 

PS przyjmiecie do klubu Banditowców? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...