Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam banditowców. Nie wiecie przypadkiem czy do B6 -96r pasuje jakiś amorek na tył z innego motorka? Czytałem gdzieś że z CBR-y 600 ale nie wiem czy to prawda i z którego roku ta CBR-a ma być.Mój cos kiepski już chyba bo mi tył lekko ucieka w złożeniu.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze pasuje od GSX-R z lat 92-95... ale tylko słyszałem a właściwie czytałem. Ja sam nosze sie z zamiarem wymiany planuje wsadzić od Bandyty 1200 dużo jeżdżę z pasażerem a oryginalny centralny nie wytrzymuje... zmniejszenie "biszkoptów" też nie daje oczekiwanych rezultatów.. przynajmniej na dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam banditowców. Nie wiecie przypadkiem czy do B6 -96r pasuje jakiś amorek na tył z innego motorka? Czytałem gdzieś że z CBR-y 600 ale nie wiem czy to prawda i z którego roku ta CBR-a ma być.Mój cos kiepski już chyba bo mi tył lekko ucieka w złożeniu.Pozdro.

Czy ten amorek o ktorym piszesz jest lepszy od oryginalnego? Bo jeżeli nie to jaki jest sens zamiany.

 

Łukasz, broń boże, Rebel ci pół Motocykla upierdzieli, śrubki, zatrzaski i inne ukręci i połamie icon_mrgreen.gif

Klaudiusz....z Borek motongiem nie odjedziesz :icon_razz: :biggrin: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam banditowców. Nie wiecie przypadkiem czy do B6 -96r pasuje jakiś amorek na tył z innego motorka? Czytałem gdzieś że z CBR-y 600 ale nie wiem czy to prawda i z którego roku ta CBR-a ma być.

Kiedyś coś słyszałem o adaptowaniu zawiasów od GSX-R-a do Bandita, ale nie wiem, ile w tym prawdy - być może to mit, który należy włożyć między bajki.

 

Czy ten amorek o ktorym piszesz jest lepszy od oryginalnego? Bo jeżeli nie to jaki jest sens zamiany.

Właśnie. :)

 

Kombinował ktos z tą regulacją centralnego amortyzatora w Bandziorze? Mój jest chyba nieco za twardy i chciałem pokombinować...

A nie masz tam 7(?)-stopniowej regulacji śrubą jak w B6?

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam banditowców. Nie wiecie przypadkiem czy do B6 -96r pasuje jakiś amorek na tył z innego motorka? Czytałem gdzieś że z CBR-y 600 ale nie wiem czy to prawda i z którego roku ta CBR-a ma być.Mój cos kiepski już chyba bo mi tył lekko ucieka w złożeniu.Pozdro.

do B6 1998 pasuje na bank z GSXF600 750 jajo, podejrzewam, że do 1996 tak samo spasi.

Edytowane przez kurbat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinował ktos z tą regulacją centralnego amortyzatora w Bandziorze? Mój jest chyba nieco za twardy i chciałem pokombinować...

Ja mam ustawione (przód i tył) na obciążenie ponad 200 kg, że sam waże 120 kg to śmiga mi sie teraz idealnie :icon_razz:

 

Klaudiusz....z Borek motongiem nie odjedziesz :icon_razz: :smile: :icon_razz:

Nie drażnij Lwa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy odrobinie szczęścia, jadę dziś z motongiem na warszata. Po dłuższej jeździe coś mi nap..... w silniku, aż na czterech literach czuję. Mam tylko nadzieję, że to napinacz lancucha rozrzadu, a nie panewki. Jeszcze mi zaczął nie równo chodzić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się witam grzecznie w tym zacnym gronie posiadaczy Bandziorków wszelkiej maści.

 

Dla mnie to pierwszy sezon i trochę wbrew zasadom: na pierwsze moto został zakupiony B6.5 wersja K6. Jak na razie moto miłe sympatyczne i jak szyte na miarę. W 1,5 miesiąca nawinąłem po stolycy 1000km i jak narazie banan podczas jazdy nie znika :)

 

Na razie tyle i do zobacznie w trasie

Chmiell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Robię sobie elektroniczny miernik temperatury oleju do Bandziora. Jeżeli ktoś ma czujnik, albo serwisówke, to proszę napisać jaka jest mniej więcej optymalna temperatura pracy w B12 `02.

Po co ci elektroniczny,ja mam zwykły i pokazuje idealnie.

Edytowane przez taju25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...