Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Się witam grzecznie w tym zacnym gronie posiadaczy Bandziorków wszelkiej maści.

 

Dla mnie to pierwszy sezon i trochę wbrew zasadom: na pierwsze moto został zakupiony B6.5 wersja K6. Jak na razie moto miłe sympatyczne i jak szyte na miarę. W 1,5 miesiąca nawinąłem po stolycy 1000km i jak narazie banan podczas jazdy nie znika :icon_mrgreen:

 

Na razie tyle i do zobacznie w trasie

Chmiell

Życzę udanej eksploatacji, tylko obchodź się ostrożnie z manetą (B6[5] potrafi zaskoczyć). Ja przez pierwsze dwa miesiące po zakupie Bandziora nawinąłem ok. 5000 km (wyprawa do Zakopanego w trzecim tygodniu), czyli mniej więcej tyle, ile w tym sezonie (podróżowałem trochę pociągami, stąd tylko tyle; wcześniej robiłem więcej).

 

:icon_mrgreen: http://forum.motocyklistow.pl/Chwale-sieand33-f112.html ;)

 

ja przy odrobinie szczęścia, jadę dziś z motongiem na warszata. Po dłuższej jeździe coś mi nap..... w silniku, aż na czterech literach czuję. Mam tylko nadzieję, że to napinacz lancucha rozrzadu, a nie panewki. Jeszcze mi zaczął nie równo chodzić :/

Widzę, że motocykl jest z 2001 r., na zdjęciach prezentuje się okazale, z ciekawości zadam trzy pytania:

- Czy kupiłeś go z ogłoszenia od obcej osoby (jeżeli nie masz go od nowości)?

- Jaki masz przebieg na liczniku (nieistotne, jeżeli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi "tak")?

- Czy serwisujesz go regularnie w ASO Suzuki (albo innym renomowanym serwisie)?

 

To jak chcecie wsadzić zawias od "jajka" to ja bym go w ogóle nie ruszał i rozejrzał za dedykowanym do GSF'a.

Pozdro

He, he, jest takie powiedzenie, że lepsze jest wrogiem dobrego. :biggrin:

 

Ja mam ustawione (przód i tył) na obciążenie ponad 200 kg, że sam waże 120 kg to śmiga mi sie teraz idealnie :biggrin:

Z tego, co pamiętam, w B6 fabrycznie tylny amortyzator ustawiony jest w pozycji 4, zazwyczaj ustawiam na 5 (odrobinę twardziej), zwłaszcza jeśli jadę z bagażem (kufer, rollbag, tankbag), i jest git. :eek:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że motocykl jest z 2001 r., na zdjęciach prezentuje się okazale, z ciekawości zadam trzy pytania:

- Czy kupiłeś go z ogłoszenia od obcej osoby (jeżeli nie masz go od nowości)?

- Jaki masz przebieg na liczniku (nieistotne, jeżeli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi "tak")?

- Czy serwisujesz go regularnie w ASO Suzuki (albo innym renomowanym serwisie)?

Nie mam motocykla od nowości, kupiłem go w Motomotion, był po przeglądzie, regulacji i wymianie oleju. Nawinąłem nim około 5000 km przebieg gdy go kupiłem był około 34.000 km. Nie byłem nim jeszcze w serwisie i raczej odpuszczę ASO, ze względu na moją obecną sytuację finansową.

 

Motocykl wydaje z siebie stuki, z czasem coraz głośniejsze. Jak wracaliśmy z Kazimierza, to te stuki były wyraźnie słyszalne. Stuki są tylko jak jest ciepły i nie w pełnym zakresie obrotów, raczej do 3-4 k tysięcy + do tego jak staram się utrzymać stałą prędkość przy około 8 - 9 tysiącach obrotów to czuć wyraźnie że moto okazjonalnie słabnie.

 

Co do całej reszty eksploatacji to wszystko było od zakupu ok, problemy pojawiły się ostatnio. Mimo, że robiłem przeloty po 600 km dość ostro go męcząc przy wyprzedzaniu, to praktycznie nie bierze oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę udanej eksploatacji, tylko obchodź się ostrożnie z manetą (B6[5] potrafi zaskoczyć). Ja przez pierwsze dwa miesiące po zakupie Bandziora nawinąłem ok. 5000 km (wyprawa do Zakopanego w trzecim tygodniu), czyli mniej więcej tyle, ile w tym sezonie (podróżowałem trochę pociągami, stąd tylko tyle; wcześniej robiłem więcej).

 

 

Wybrałem B6.5 bo właśnie jak dla mnie najłagodniej oddaje moc i moment - jak go kupowałem to dosaiadałem (testowałem) jeszcze:

Kawę Z750 - podobne wrażenie jak na Bandicie ale dużo cięższy

Fazerka 600 - lekki ale ostry jak żyletka i dlatego odpuściłem

 

Trochę żałowałem że nie złożyło sie pojeździć na CBF'ie 600, ale już mi przeszło :biggrin:

 

Aktualnie zrobiłem 1kkm co może nie powala, ale pozwala się obeznać i oswoić ze sprzętem zwłaszcza że 95% przebiegu jest zrobione w mieście

 

 

 

A tak przy okazji czy B6.5 ma metalowy bak? Nie miałem pod ręką magnesu a do latania po mieście kupiłbym jakiś magnetyczny plecako/tankbag i nie wiem czy jest sens.... :rolleyes:

Edytowane przez Chmiell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) był po przeglądzie, regulacji i wymianie oleju.

Brzmi, że się tak wyrażę... szablonowo. :wink:

 

Wybaczcie mi tę uszczypliwość, ale mam dzisiaj dzień złośliwca. :icon_question:

 

Nie byłem nim jeszcze w serwisie i raczej odpuszczę ASO, ze względu na moją obecną sytuację finansową.

Chyba nawet dziś przytaczałem w innym wątku porzekadło, że biednych nie stać na oszczędzanie. Jest jeszcze drugie, mówiące, że chciwy traci dwa razy. :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chcecie wsadzić zawias od "jajka" to ja bym go w ogóle nie ruszał i rozejrzał za dedykowanym do GSF'a.

Pozdro

na ebay są po 300 ojro dedykowane, z jaja można znaleźć z młodego rocznika i z małym przebiegiem, poza tym przecież ten zawias jest taki sam więc w czym problem.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji czy B6.5 ma metalowy bak? Nie miałem pod ręką magnesu a do latania po mieście kupiłbym jakiś magnetyczny plecako/tankbag i nie wiem czy jest sens.... rolleyes.gif

No metalowy. Klaudiusz ma B12.5 i tankbag sie trzyma z tego co mi wiadomo. Zbiorniki takie same są.

BTW. Witamy wśród LosBanditos i aby ten banan nigdy nie schodził. Tak 3maj.

POZDRO

 

I masz czego żałować icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

Hehe. Adam, czy na pewno ma???? Swoją CBFke szybciutko pogoniłeś :P .Ale chyba nie przez to ,że po mega dzwonie była i z przeszczepem serca :flesje: ???

Hahahahaha

 

LosBanditos!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oddajemy głosy na motocykl miesiąca!!!!!!!!

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=80970&st=

Czy muszę Wam mówić na kogo oddawać swój głos :D ;) ;)

HEHE pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za głosy oddane na mojego Bandytę :biggrin:

Tak sobie niesmiało go wystawiłem, właściciel nie ma szans w żadnym konkursie pięknosci, to może jego rumak :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden głosik ode mnie. Mam nadzieje jeszcze w tym miesiącu dołączyć do grupy bandytów - jeśli mnie przyjmiecie, oczywiście biggrin.gif

Ma sie rozumieć, że tak. W bandziorach siła. Nikt Nam nie podskoczy :crossy:

Tak sobie niesmiało go wystawiłem, właściciel nie ma szans w żadnym konkursie pięknosci, to może jego rumak biggrin.gif

Czyli sprzęt jest urodą odwrotnie proporcjonalny do byłego czy obecnego właściciela??

Za te oddane głosy to może w Borkach się policzymy :clap: :flesje:

 

Oczywiście pisałem o obecnym właścicielu :biggrin: Mam nadzieję, że będziemy oblewać wygraną Bandyty, jak przegra, to nie musisz się Rebel martwić i tak mam drugi powód by postawić :bigrazz: O tym, to już jednak na Borkach :buttrock:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No metalowy. Klaudiusz ma B12.5 i tankbag sie trzyma z tego co mi wiadomo. Zbiorniki takie same są.

BTW. Witamy wśród LosBanditos i aby ten banan nigdy nie schodził. Tak 3maj.

POZDRO

Dzięki za informacje - teraz muszę poszukać jakiegoś fajnego tankbaga :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LosBanditos!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oddajemy głosy na motocykl miesiąca!!!!!!!!

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=80970&st=

Czy muszę Wam mówić na kogo oddawać swój głos :biggrin: :wink: ;)

HEHE pozdro

 

 

pojszło.... dylemat również posiadam, ale pojszło. niestety jestem za Essss bo trochę mniej dmucha :icon_razz:

 

 

zazdroszcze wam tych Borek czy jak to zwał :icon_razz:

qrde ja mam prawie pięcset km myślę myślę i boje się ze nic nie wymyślę.

absolutny brak czasu a za daleko zeby wpaść na chwilę i zobaczyć was on line :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za głosy oddane na mojego Bandytę :crossy:

Nie ma za co :) , chociaż muszę przyznać, że kilka minut wahałem się między maszyną Twoją a Marcina SF (jedynie słuszna czerwień vs. owiewki nadające motocyklowi piękny, niepowtarzalny kształt).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...