Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A kto z Bandytów oprócz mnie, Rebela i Berna będzie w Borkach? :biggrin:

 

 

 

qurde ja chetnie tylko, że ja niestety mam wszędzie daleko zobaczymy czy czas pozwoli :icon_mrgreen:

Ja będę również, posiadam B 1200 S.

Dziś pierwszy dzień nim jeździłem, naczytałem się co, to on nie potrafi, że ciężki itp., nastawienie miałem więc, że koń będzie narwisty, niestety rozczarowałem się, jest potulny niczym owieczka :icon_razz: Ma jednak same zalety: wygodna pozycja, przyjemne miękkie zawieszenie, dobra poręczność w mieście, łatwe pokonywanie zakrętów przeciwskrętem, bardzo duży przedział użytecznych obrotów, ogólnie jestem zadowolony, takiego motocykla mi było potrzeba :biggrin:

 

Pozdrawiam

Januszm

 

PS przyjmiecie do klubu Banditowców? :bigrazz:

 

 

Witaj compadre, baw sie dobrze :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z Bandytów oprócz mnie, Rebela i Berna będzie w Borkach? :biggrin:

 

 

Ja bym się chętnie wybrał i poznał Was osobiście i nawet mogę wtedy jechać :biggrin: . Tylko chętnie po pierwsze się zabiorę razem z kimś a po drugie pytanie co z miejscówką do spania? Jeszcze się nigdzie nie zapisywałem i nie jestem pewny czy zostało gdzieś jeszcze jakieś miejsce w domku. Pytanie czy przygarniecie samotnego Bandziora gdzieś niedaleko Was :icon_razz: . Forum jest fajne jednak najbliżej mi zawsze do Banditowców.

 

Generalnie jestem mało upierdliwym lokatorem - bo nie palę i nie piję ...... (na krzywy ryj) :icon_mrgreen: . Mogę też kimnąć na jakiejś podłodze z karimatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. z przepalającym się bezpiecznikiem? Jak dasz rade dojechać to zrobimy na miejscu. 6pack browarków i sprawa do załatwienia:D

Pozdro

Łukasz, broń boże, Rebel ci pół Motocykla upierdzieli, śrubki, zatrzaski i inne ukręci i połamie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę również, posiadam B 1200 S.

Dziś pierwszy dzień nim jeździłem, naczytałem się co, to on nie potrafi, że ciężki itp., nastawienie miałem więc, że koń będzie narwisty, niestety rozczarowałem się, jest potulny niczym owieczka :( Ma jednak same zalety: wygodna pozycja, przyjemne miękkie zawieszenie, dobra poręczność w mieście, łatwe pokonywanie zakrętów przeciwskrętem, bardzo duży przedział użytecznych obrotów, ogólnie jestem zadowolony, takiego motocykla mi było potrzeba :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Januszm

 

PS przyjmiecie do klubu Banditowców? :wink:

Witaj w klubie posiadaczy jedynie słusznego modelu jedynie słusznej marki! :clap:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, broń boże, Rebel ci pół Motocykla upierdzieli, śrubki, zatrzaski i inne ukręci i połamie :crossy:

 

 

 

A to dziękuje bardzo :cool: Możecie ewentualnie wyjechać dzień wcześniej, wpaśc do mnie zrobimy bandyte i pojedziemy :buttrock: Oczywiście zapewniam browar i nocleg :icon_eek:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

aja mam chwile zwątpienia, znowu coś...zaczął gadać "nie na wszystkie gary", chodzi jak traktor i ledwo ruszyć można.

Powyżej 3.000rpm wydaje się ok ale i tak widzę, że obroty wzrosły o ok. 1.000 przy każdej prędkości w porównaniu do tego co było przed.

A wszystko w połowie niedzielnej wycieczki do pobliskich ruin, z żoną na plecach.

 

Sam już nie wiem co robić z Bandziorem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powyższej wypowiedzi to ktoś mnie ostatnio oświecił, że po zalaniu się silnika w B6/B12 świece są do wymiany. Ile w tym prawdy? Raz udało mi sie lekko zalać, ale żadnych niedogodności od tamtej pory nie stwierdziłem.

 

 

eeee... lipa jakaś.

Wykręcasz świece i nad kuchenką normalnie nad gazem opalasz kilka minut aż będzie kolor.. nie pamiętam jaki, ale nie taki zalany tylko metaliczny. Więcej szczegółów nie powiem bo nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...