Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

To może by ktoś kto ma zapodał skan tego artykułu???

 

spacerek do kiosku wystarczy :lalag:

artyk jest w bieżącym numerze. 6,80 na wypłatę dla kolegi z forum, właściciela owego kosa. gratis fotki dwójki forumowiczów :icon_razz:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już czytałem - bardzo fajny artykuł.

Co prawda nic nowego nie wniósł - to samo było już we wcześniej pojawiających się artykułach czy to w prasie czy w necie ale za to jest dość obszerny i dość przyjemnie się go czyta.

Mogło by być trochę więcej i dokładniej o historii tego modelu oraz np. pokazana kolorystyka poszczególnych roczników albo zdjęć detali które ulegały zmianom.

 

 

Polecam - warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że sie Wam podoba :D. A pokazaliśmy się "rodzinnie" między innymi ze względu na taki charakter tej maszyny, zazwyczaj jeździmy razem, więc niby dlaczego nie pokazać tego w gazecie? :biggrin:.

 

Najbardziej w tym tekście chciałem skupić się na tym dla kogo jest ten motocykl i czego się można po nim spodziewać. Specjalnie wspomniałem też o Hayce, bo wiem ze wiele osób zastanawia się nad wyborem Suzuki - Honda.

 

Pozdrawiam, Pawel

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpięcie w serwisie pod komputer-pytanko!

W którym serwisie można podpiąć motorek pod komputer w celu zdiagnozowania usterki i ogólne sprawdzenie stanu silnika? Konkretnie chodzi o XX-a rocznik 2002, czyli wtrysk i serwis najlepiej w promieniu do 150 km od Radomia, czyli Warszawa, Kielce, Lublin, Łódź. Może macie orientację ile taka przyjemność kosztuje?

Pytam w imieniu kumpla, który jeszcze nie zdążył zarejestrować się na tym forum, a też jest posiadaczem XX-a. Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z faktu iż można pisać o wszystkim co związane jest z XX chciałbym się dowiedzieć czy coś wiadomo o następcy XX ? Próbowałem się zagłębiać w tym temacie, prowadzić spekulację ale żadnego sprezcyzowanego faktu o nowym XX nie znalazlem...Z tego co podpowiada mi "kobieca intuicja" :) XX przestanano produkować w 2006...czy to prawda czy gadam głupoty? pozdrawiam

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpięcie w serwisie pod komputer-pytanko!

W którym serwisie można podpiąć motorek pod komputer w celu zdiagnozowania usterki i ogólne sprawdzenie stanu silnika? Konkretnie chodzi o XX-a rocznik 2002, czyli wtrysk i serwis najlepiej w promieniu do 150 km od Radomia, czyli Warszawa, Kielce, Lublin, Łódź. Może macie orientację ile taka przyjemność kosztuje?

Pytam w imieniu kumpla, który jeszcze nie zdążył zarejestrować się na tym forum, a też jest posiadaczem XX-a. Dzięki! :icon_mrgreen:

 

Nie wiem jak jest dokładnie w modelu po 2001 ale do 2001r można to zrobić samemu, mostkując wtyczkę serwisową 3-pinową i odczytując mrugnięcia lampki FI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że sie Wam podoba :buttrock:. A pokazaliśmy się "rodzinnie" między innymi ze względu na taki charakter tej maszyny, zazwyczaj jeździmy razem, więc niby dlaczego nie pokazać tego w gazecie? :).

 

Najbardziej w tym tekście chciałem skupić się na tym dla kogo jest ten motocykl i czego się można po nim spodziewać. Specjalnie wspomniałem też o Hayce, bo wiem ze wiele osób zastanawia się nad wyborem Suzuki - Honda.

 

Pozdrawiam, Pawel

 

 

Witam

Chciałbym nawiązać do artykułu w gazecie jest tam napisane że alternatywą przy wymianie napinacza rozrządu jest wymiana samej spręzyny na mocniejszą.

Czy mógłbyś coś wiecej mi na ten temat napisać gdzie kupić takową sprężyne (od czego pasuje)

kolega jest właśnie na etapie zakupu nowego napinacza a może sama sprężyna by dała rade.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...