Skocz do zawartości

Co to za motocykle


HD1940
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BSA 650 Super rocket - jakiś model tegoż na pewno, bo ta linka wchodząca z przodu pokrywy to jakby nie z tej bajki.. :crossy:

No ale pewnie dlatego to jakis rarytas.....

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie- pytanie za 100pkt- czy tlumik czasem jest nie oryginalny? :)

jezeli ro jest rocket goldstar to tu ma zalozony inny bak

oraz.. silnik?

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Goska, jak na 17 letniego smarka to bardzo dobrze wertujesz ta swoja ksiazke i dobrze myslisz. Rocket GoldStar to byla fabryczna skladanka silnika A10 650 ccm w rame Goldstara, jak chcesz znalezc ten silnik i tlumiki to popatrz dokladnie na Nortona Atlas / Commando :)

Bobber to nawet nie jest "sportowy" Super Rocket" tylko plain Jane Road Rocket na steroidach :)

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche może nie w temacie ale pytanie do znawców.

Skąd się wzieła nazwa JAWA i co oznacza nazwa VELOREX?

Jawa to Janacek & Wanderer

tej drugiej nazwy nie znam pochodzenia

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Jak się tego dowiedziałem to motocykl ten stał się bardzo poważnym pojazdem!

Co co Velorexa to dzisaij się nad tym zacząłem zastanawiać rex to król, a velo?

 

A tu takie cudo :)

 

 

http://img211.imageshack.us/img211/8673/motor20sx6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden jest na pewno (: a najsmieszniejsze jest to ze znalazl go w starej kamienicy na glownym krzyzowiu w miescie.

 

np. wiem ze 2 osoby w jaroslawiu trzymaja sokola i indiana w domu, w tym jedna siedzi w chicago.

 

Goska

 

http://digart.img.digart.pl/data/img/69/44...oad/1352815.jpg

 

wrzucam tu, bo nie mam pomyslu gdzie go wsicnac :rolleyes:

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...