Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz wyrwac dobry kask za te 150zl, uzywany. Ja polecam ci z zakupem kasku sie nie spieszyć tylko przegladać olx, allegro a napewno znajdziesz. Ja tak trafilem O'neala z goglami za 200zł, nawet nie był uzywany.

komar 3 '73 --> CZ 513 '86 --> YZ 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ls2 enduro z szybką latam 100 lat kosztował 250 zł nie raz mi dekiel uratował polecam :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam
mam do was pytanie co byście mi doradzili do latania po lesie i żwirowniach, może czasem na tor
latałem exc 450 2003 4t i podpasiło (po drodze)

chciałem żeby moto było zarejestrowane i chce wydać ok 10k
zastanawiam się nad ktm lub hondą 450 4t
podpowiedzcie co wybrać z praktycznego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam

mam do was pytanie co byście mi doradzili do latania po lesie i żwirowniach, może czasem na tor

latałem exc 450 2003 4t i podpasiło (po drodze)

chciałem żeby moto było zarejestrowane i chce wydać ok 10k

zastanawiam się nad ktm lub hondą 450 4t

podpowiedzcie co wybrać z praktycznego doświadczenia

Wybrać to co będzie w lepszym stanie, marka totalnie nieistotna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zwracam się do was z prośba czy warto się kupić to moto za 5800 ?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/172475684987

3 dychy za taki Motocykl to chyba wisienka. Wizualnie wiadomo - Bella Fantastica ;)

Pytanie czy nic powaznego jej nie dolega??, a zeby postawic diagnoze to juz trzeba na stol operacyjny polozyc..

Bez tego to sobie mozna tak gdybac do przyszlego sezonu.

Polataj po otomoto- tam co prawda nie znajdziesz tego modelu, ale rozeznasz sie cenowo co jak i ile.

Czy masz mozliwosc zeby ktos tam na miejscu ja obejrzal/ rozeznal sie ?

Edytowane przez Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem pierwszego motocykla 125ccm najlepiej typu enduro. Chciałbym tym motocyklem dojeżdżać np do pracy ale też chciałbym wyskoczyć weekendowo w teren czy z żona na przejażdżkę nad jezioro itp. Prosiłbym o poradę co najlepiej kupić i jak najtańszym kosztem( to będzie mój pierwszy moto). Cena maksymalna to 7tyś zł a motocykle mogą być nowe tak jak i używane z poradami na co zwracać uwagę przy zakupie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam nabije se posta :D

 

dt 125 jak nie wiesz dlaczego to pewno z 160 ostatnich stron jest temu motocyklowi poświeconych tylko trzeba chcieć przewrócić kartkę

 

na co zwracać uwagę jest nawet podklejone żebyś nie musiał szukać

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/158645-wybor-pierwszego-motocykla-crossenduro/

 

 

kurde ludzie wy jesteście tak leniwi że zaczynacie mnie przerażać jak to społeczeństwo żyło bez internetu skoro wchodzi w jakiś dział widzi jak wół przyklejony temat wybór pierwszego motocykla cross enduro i nawet mu się kliknąć nie chce tylko pyta o to samo temat dalej :D ?

 

ja wymiękam i rozumiem jak ktoś ma 13 lat ale dorośli ludzie ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...