Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wybrałem juz ktm sx 125 2005, wczoraj bylem obejzec, motor w fajnym stanie, malo jezdzony bo okazalo sie ze ten koles co sprzedaje to moj kuzyn :D i wszystko mi powiedzial, wiec pewniak.W poniedzialek kupuje. Jak na 125 to bylem bardzo zaskoczony mocą tego motoru, jezdzilem kiedys cr 125 ale ze starszych rocznikow to o wiele gorzej sie zbierala, mysle ze takie moto mi wystarczy jak narazie,bo nie myslalem ze taka nie pozorna 125 moze tak sie zbierac:) a moze kiedys gdy ją opanuje w 200 procentach i wycisne ostatnie poty to zmienie na 200 albo 250 2t :P dzieki koledzy za rady odnosnie tego jakie moto mam wybrac. pozdrawiam.

link do tego kata: http://www.allegro.pl/item966878251_ktm_sx_125_2005r.html

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcę kupić swoje pierwsze enduro. Nie wiem, jaką wybrać pojemność, ale na pewno nie będę się bawić w żadne 50cc. Mój budżet, to 4000 zł, może trochę więcej. Doradźcie coś :)

 

EDIT: Zastanawiam się nad 80cc. Jak myślicie, to dobry wybór? :P

Edytowane przez Muka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już od Ciebie zależy, poszukaj kogoś kto w okolicy kto ma taka 125, wsiądź, przejedz się zobacz jak się czujesz na nim czy wysokość ci pasuje itd

i może tez warto pomyśleć o perspektywach na przyszłość, tzn jeżeli to ma być pierwszy i jedyny motor to moze jednak odważyć się na 125 a jeżeli tylko przejściówka (nabranie wprawy,techniki na 1 sezon) to 80 myślę ze styknie

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie chcę crossa. :)

Właśnie zastanawiałam się nad DT 80. Odradzano mi 125, bo niby nie dam rady... Wzrostu mam tylko 162cm, więc nie wiem.

 

Chopie ja mam 165cm i jakoś nie robię afery , chyba nie chcesz na 80 latać do końca życia :eek:

do odważnych świat należy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopie

 

bardziej powinno być kobietko :D

 

mtx80/dt80 wymarzony sprzęt na początek :D

100% bezobsługowe palą tyle że bezrobotny zatankuje do pełna, silnik prawie wieczny cenowo różnie mtxy są generalnie tańsze (2000-2500 za R2 czyli chłodzona cieczą z tarczą z przodu )dt jest droższa (okolice 3000-3500)

 

mtx jest słabsza (dla mnie sporo może to kwestia egzemplarza )niższa, lżejsza no i dt80mx (chłodzonej powietrzem) bym unikał, nie cieszą sie dobrą opinią (wiem narażam sie jednemu koledze trudno :D )

 

ja miałem mtx80c(wiatrołap 82 rocznik), teraz mam dt80lc2(ciecz tarcza z przodu 89 ) nie chce cie straszyć, ale mam 176cm i na obu gleby dotykałem z trudem, może trafiłem jakieś podwyższone egzemplarze :D

 

czy ci wystarczy ?? kwestia umiejętności i zapędów offroadowych ja mtx80 miałem 2 sezony bardziej mi w niej przeszkadzało parę rzeczy których nie dało sie naprawiać niż brak mocy, dt80 mam zablokowana 3 tygodnie nie narzekam :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewczyną, chopie :banghead:

 

michoa, no to mnie przestraszyłeś... Czyli co, pozostaje mi 50cc?

 

im dłużej jeździsz tym mniej odczuwasz moc,kup co Ci się trafi w lepszym stanie,czy co Ci się bardziej podoba,czy 50 czy 80...a gleby są nieuniknione :icon_mrgreen: zresztą poczujesz respekt do sprzętu to nie będziesz odkręcać kij wie ile,a to tylko 80 czy 50...

 

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wez 125 DT. Jesli juz mowa o DT. Bo 80 szybko Ci sie zrobi za slaba. A wiadoma sprawa ze jak cos sie kupuje to chce sie na tym pojezdzic dluzej. Ja zaczalem jazde na enduro od 125 aprili ktora miala 36km i bylo ok. Szybko sie przyzwyczailem do jej mocy i wystarczala mi na dlugo. DR ma troche mniej ale wiadomo ze kobiety sa troszke slabsze niz mezczyzni dlatego uwazam ze taka DT 125 bedzie super i wystarczy Ci na dlugo. Posrostu bedziesz mniej odkrecac manetke gazu. Ale to moje zdanie. Walsnie kolega jezdzil DT 50 i szybko stwierdzil ze dla niego sa 2 mozliwosci. Odkrecic manetke do konca albo wcale.. Ale to zdanie mezczyzny :) Ale mysle ze dasz sobie rade wiec zycze Powodazenia i polecam 125 ewentualnie 80 nizej nie schodz. Nie koniecznie musi to byc DT ale jakos wszyscy proponuja to na poczatek i w sumie naprawde do tego sie nadaje :)

POZDRAWIAM

 

BTW Szkoda ze moja dziewczyna nie chce jezdzic na jakimkolwiek motorze :(

Edytowane przez Guzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...