Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzałem sie do takiej hondy (stoi w Marvelu)-ładna sztuka, jedynie tarcze z przodu proszą o wymianę. Silnik na nowych tłokach-po remoncie. Jeszcze stoi-cena ok. 14 000 PLN, rocznik chyba 99`. Źródło pochodzenia znane, więc w razie ściemy mozna gościowi dać lanie.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem sie do takiej hondy (stoi w Marvelu)-ładna sztuka, jedynie tarcze z przodu proszą o wymianę. Silnik na nowych tłokach-po remoncie

 

To ile ta Honda ma przejechanych km i co się z nią działo, że silnik jest po remoncie? To zawsze jest ciekawe ktoś inwestuje w remont i sprzedaje........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze, niebieskie, jest mojego kumpla, ma przebieg około 70 tys, pierwszy właściciel, w honda pomirski kupowane, obecnie zamienił na nowe fabrycznie. Mial podgrzewane manetki daytona, scot-oiler i zostawil z kompletem trzech kufrów givi. Poza tym vgmole givi. Z tego co wiem, na pewno nie miał żadnego wypadku na tym moto. Wymieniał łańcuszek rozrządu i chyba sprzegło, na koniec zeszlego sezonu wymienił opony na nowe michelin anakee, wiec moto adekwatne do przebiegu. Jest na forum hondy -varadero.

Ale moto zostawil w rozliczeniu, wiec i tak rozmawiać trzeba z salonem honda Pomirski.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę pierwsze viadro z silnikiem po remoncie.

Jak "turystycznie" używane to przebieg ponad 200 kkm...

Licznikowo 140 000 km, i faktycznie moze mieć tyle wylatane, wygląd na to wskazuje. Co do remontu, wymiany tłoków-to usłyszałem z ust sprzedawcy z gdańskiego "marvela", nie wnikałem w prawdziwość tego.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

raz, to raczej do działu Sport/Naked/Turystyk/Turystyczne Enduro. ale to moderator przeniesie, jeśli uzna za słuszne

dwa, to polecam poszukanie informacji poprzez opcję "szukaj" - o tym motocyklu było sporo, kilka osób nim jeździ

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko. :biggrin: A szczególnie na wyposażenie dodatkowe bo wielu wlaścicieli doposaża motocykl w akcesoria "podróżne".

W roczniku 1999 często padał centralny amortyzator w zawieszeniu tylnym. Poza tym brak wad "typowych".

Z racji "endurowatego" charakteru sporo ludzi zapuszcza się w szutry i lasy i tam kończą glebą, bo waga poważna. Przy zakupie należy dokładnie obejrzeć owiewki przednie, bo one najczęściej ulegają uszkodzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sprzęcior. Miałem przyjemność pojeździć nim w kwietniu i miło te 100 kilometrów wspominam. Świetne na winklach. Zła nawierzchnia nie robi na nim wrażenia. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą i sympatyczne miejsce dla plecaczka. Dla mnie ma 2 wady: Brak wskaźnika poziomu paliwa (tylka lampka rezerwy), Brak centralki (jest jako akcesoryjna za coś około 800 PLN ).

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie też mało który motocykl fabrycznie ma centralkę.

 

...co jest idiotyzmem jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że niemal wszystkie mają przeniesienie napędu łańcuchem, który z zasady wymaga mycia i smarowania, dającego się sensownie wykonać właśnie na centralce

ale dzięki temu japsi mogą podać wagę motocykla na sucho niższą o 1,5kg, niższą cenę w cenniku. a potem skasować szczęśliwego nabywcę za owo "nadprogramowe" ułatwienie :icon_twisted:

ale odbiegamy od tematu :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wrocilem jednak do tematu Varadero. Narazie mam w sumie jeden typ - moze jakies opinie? Albo ktos by pojechal zobaczyc co i jak?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M486001

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wrocilem jednak do tematu Varadero. Narazie mam w sumie jeden typ - moze jakies opinie? Albo ktos by pojechal zobaczyc co i jak?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M486001

 

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi

No bez jaj. Turek to tylko 30 km od Konina, dokąd dolecisz autostradą. Półtorej godzinki (max) i jesteś oglądać. Z opisu wgląda zachęcająco.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...