Skocz do zawartości

Przyznajcie się - Kto z choppera/cruisera wsiadł na turystyka/sporta/naked'a?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się przesiadłem z czopka na turyste-FZS 600... i byłem mega zadowolony, w końcu zobaczyłem co to znaczy tak naprawdę jazda. To hamuje, przyśpiesza ale przede wszystkim SKRĘCA. Polecam

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrowy Fazer, Sv1000, varadero, to tak na szybko. Jakąś bavarię tez za to znajdziesz, ale w innym roczniku. Stary Speed trypel? Jak poszukasz to spoko XJR 1200, CB1000 a przy szczęściu to i CB1300 znajdziesz.

A za małe pieniądze solidny motor to właśnie FJ1200, ale trzeba znaleźć zadbaną sztukę. Tylko że to powietrzem chłodzone...

A dźwięk reguluj tłumikiem :D

750 może być za mało, jak wcześniej ujeżdżałeś marudę. 4 gary muszą mieć trochę centymetrów, żeby jakiś dół mieć.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrowy Fazer, Sv1000, varadero, to tak na szybko. Jakąś bavarię tez za to znajdziesz, ale w innym roczniku. Stary Speed trypel? Jak poszukasz to spoko XJR 1200, CB1000 a przy szczęściu to i CB1300 znajdziesz.

A za małe pieniądze solidny motor to właśnie FJ1200, ale trzeba znaleźć zadbaną sztukę. Tylko że to powietrzem chłodzone...

A dźwięk reguluj tłumikiem D.gif

750 może być za mało, jak wcześniej ujeżdżałeś marudę. 4 gary muszą mieć trochę centymetrów, żeby jakiś dół mieć.

 

ludzieee :banghead:

po jakiego grzyba wciskasz mu litrowe i ponad litrowe potwory skoro jeździł wcześniej nieskręcającą, 50cio konną taczką bez hebli :icon_question:

czy ty jeździłeś kiedyś 4ro cylindrową 750tką?

 

 

 

ja ze swojej strony polecam coś z neoklasyków:

-gsx 750 (alternatywa dla cb 750)

-bonneville

-w650

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litrowy Fazer, Sv1000, varadero, to tak na szybko. Jakąś bavarię tez za to znajdziesz, ale w innym roczniku. Stary Speed trypel? Jak poszukasz to spoko XJR 1200, CB1000 a przy szczęściu to i CB1300 znajdziesz.

A za małe pieniądze solidny motor to właśnie FJ1200, ale trzeba znaleźć zadbaną sztukę. Tylko że to powietrzem chłodzone...

[...]

 

 

nie mowie kup ale postaraj sie przejechac testowo kilofazerem :icon_rolleyes: jesli nie przypadnie ci do gustu to ................................... :icon_mrgreen:

 

szczerze mówiąc myślałem narazie o czymś 600-750, w każdym razie o czymś co hamuje i skręca - i tak w porównaniu z Marudą te 600tki będą mocne, a co dopiero od litra w górę.... no może bulldog to wyjątek bo pojemność duża ale z mocą szału nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sevenfifty podoba mi się właśnie klasyczna linia, natomiast SV zupełnie mi nie leży - nie podoba mi się po prostu. A co do owiewek to jak narazie raczej szukam czegoś surowego, bez owiewki.

 

 

Co do SV to masz przeciez wersje z i bez owiewek, osobiscie mi bardziej pasuja wersje typu golas :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z VT700 na Ducati 600SS, jestem szczęśliwy :D

 

I masz rację, raz V-ka zawsze V-ka ;)

 

Prócz Bulldoga masz do wyboru masę Ducatów, Moto-Guzzi, i troszkę japonii.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Marudzie zwykły Bandit 600-650 będzie statkiem kosmicznym osiąjącym prędkość nadświetlną.

Kup sobie chłopie cokolwiek normalnego np. Bandytę właśnie, za 10-14kpln masz bardzo szeroki wybór. Buldog jest może fajnie wyglądającym motocyklem, ale chyba wolałbym 650-tkę w olejaku, a z V2 coś stanowczo lżejszego od Buldoga np. SV 650, Bułkę, albo Duca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z maraudera na Bandita 600S i byłem zadowolony z poręczności, przyspieszenia oraz trakcji, lecz szybko zabrakło mi w nim mocy, dlatego wybór padł na litrowego fazera. Elastyczność silnika i wygoda jazdy jest rewelacyjna.

Jakby co, to akurat mój jest na sprzedaż :bigrazz:

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzieee :banghead:

po jakiego grzyba wciskasz mu litrowe i ponad litrowe potwory skoro jeździł wcześniej nieskręcającą, 50cio konną taczką bez hebli :icon_question:

czy ty jeździłeś kiedyś 4ro cylindrową 750tką?

Wyluzuj, miałem nawet parę miesięcy CB1300, i właśnie dlatego polecam lytra (mam teraz oprócz hondzi kilofazę)

szczerze mówiąc myślałem narazie o czymś 600-750, w każdym razie o czymś co hamuje i skręca - i tak w porównaniu z Marudą te 600tki będą mocne, a co dopiero od litra w górę.... no może bulldog to wyjątek bo pojemność duża ale z mocą szału nie ma.

że zacytuję:

ludzieee :banghead:

To nie moc zabija (ani pojemność) tylko nieumiętne jej użytkowanie!!! A 600 to jest dobra na początek. Jak już jeździłeś, to wiesz o co H, i (jeżeli zrobisz to co sugeruje konrad) bardzo szybko będziesz chciał więcej mocy.

I żeby nie było - nie, nie polecam R1 na pierwszy motor, ale jak człowiek już jeździł to chyba wie jak jeździ.

Chyba że lubisz dawać ostro manetą, to wtedy co innego. Miałem kumpla co właśnie tą CB1300 chciał zmienić na dużego czopa (typu 1800) bo chciał spokojne opakowanie, bo raczej odkręcał :D i się zaczął o swoje zdrowie bać.

 

P.S. Konrad - że dam jeszcze jeden przykład - moja małżowinka po sezonie na małej Virago przesiadał się na XJ600, i po roku na niej, chciała kilofazę - jak na niej pojeździła - i spoko daje radę teraz tym fazerem. To nie moc robi ludziom krzywdę tylko nieumiejętne (albo debilne) z niej korzystanie.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...