Skocz do zawartości

2008 ZX-10R


Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie motocykl podoba....bo napewno nie bedzie mnie na niego stac... :bigrazz:

Wiadomo ze wydech zawsze sobie mozecie zmienic...zamowic jakis akcesoryjny czy co :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem albo ja sie starzeję:icon_razz: Albo lata 2000-2005 były okresem kiedy to tworzyły się, najładnijsze (pod względem wizualnym) motocykle!!

A wszystko zaczeło się piep*zyc od wprowadzenia elektronicznego obrotomierza w kawie....to dopiero kicha była. Potem yamaha poszła w slady kawy i chwile potem fazer miał juz identyczny. Suzuki zaś wtrąciło swoje 3 grosze z wydechami, ale mimo to w kategorii wydech kicha wygrała yamaha:

http://img.otomoto.pl/photos/original/M5/M...6/M534164_1.jpg

 

Takie jest moje zdanie na temat wizualnej ®ewolucji sportowych motocykli.

 

Ale przeciż aspekt wizulany to sprawa 2 rzędna;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wydechy male prowadzone dolem jak w tej yamaszce to porazka, wyglada to jak w komarze...

kawa najladniejszego zx 10 zrobila wlasnie jak mowili koledzy w 2004 http://www.uoregon.edu/~dstucolo/Kawasaki%20ZX10.jpg

 

a potem to juz tylko gorzej

ten nowy ma do dupy przod, myslalem ze bedzie to ladniej wygladac

zzr 1400 wyglada fajnie z przodu

a ten...

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati mot - tylko pokaż pełne zdjęcia tej R6 z przyczepionym samolotem do tylnego zadupka. Poza tym lampiony zamiast kierunków z przodu.

W nowej zx-10r latawiec przyczepiony do zadupka z migaczami do wywalenia, wydech do wywalenia. Dziwie się dlaczego kierunki przednie umiescili w lusterkach a nie w owiewce. Tylny błotnik do wywalenia. Reszta okej, nawet ten przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba obejrzeć moto na żywo. o 2007 tez sadziłem ze jest brzydka, a po ostatniej wizycie w serwisie i dokładnym przyjrzeniu sie stwierdzam ze moto naprawdę fajnie wygląda. i tak mój bardziej mi się podoba... a kolor zielony jest najlepszy dla mnie i na zywo wyglada naprawde zaje....

 

pozdro

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Kawy od rocznikow 04 (ZX10R) i 05 (ZX6R) sa najlepszym wyborem wsrod supersportow. Wbrew pojawiajacym sie tutaj opiniom, mnie z kazdym rokiem podobaja sie bardziej i bardziej :crossy:

Edytowane przez ziobu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie bedze zajebiaszcza i jzu kase zbieram, 06 tez na fotach wygladala srednio a jak zobaczylem live to sie zakochalem, zielony tez mi sie nie podoba ale zawsze zostaje czarny, a mocowanie rejestracji trzeba bedzei zrobic tak :P http://bikepics.com/members/sosna83/06zx10r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...