Skocz do zawartości

2008 ZX-10R


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli się nie patrzy na wydech który wygląda jakby ktoś przykleił blaszane skrzypce,półkę na płyty CD z tyłu, ręcznie ciosane lusterka oraz super światełka odblaskowe na lagach to wygląda całkiem znośnie. :bigrazz:

Niestety w porównaniu z wydaniem 2004 to jest tragedia. :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to stylistyka sportów idzie nie w tym kierunku co trzeba. Ten przod i wydech przypominaja mi chinczyka a nie budzącą respekt dyche :P

pierwszą rzeczą jaka robisz gdy kupisz taką lub podobną maszyne to wymiana układu wydechowego, dla mnie moze on byc wielkości beczki po oleju, i tak trafi na sciane lub na złom :)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

Cytat z 01.04.2008 lub 01.04.2009:

 

Czesc!

 

Chce sobie kupic pierwszy motocykl i mysle o Kawasaki ZX-10R. Myslicie, ze to dobry pomsyl, bo przeciez ma kontrole trakcji, wiec jest chyba bezpieczniejszy?

 

(...)

 

Pozdrawiam,

Szybki Lopez

(...) - wycialem nawiazanie do Gixer'a K7 i jego "A,B,C" - bo Loopez tez sie nad tym bedzie zastanawial. :D

 

Naprawde zastanawiam sie jak to bedzie z tymi "naglymi/celowymi" zmianami pozycji manetki gazu i jak na to bedzie reagowal IMS (ha! a co! trzeba juz zaczac uzywac tej full-pro terminologii) :icon_mrgreen:

 

--

ZetX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie... a co do tlumikow to pewien hiszpanki mechanic gadal cos ze maja spelniac jakas role tyrbin czy cos...naprawde nie wiem ale tak czy siak na to dodac mocy motocyklowi tylko ze wtedy mowila i gsx ... widocznie reszta ruszyla za przywodca stada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie... a co do tlumikow to pewien hiszpanki mechanic gadal cos ze maja spelniac jakas role tyrbin czy cos...naprawde nie wiem ale tak czy siak na to dodac mocy motocyklowi tylko ze wtedy mowila i gsx ... widocznie reszta ruszyla za przywodca stada
Buahahahahahahahaha :bigrazz: a Wy wszyscy wymieniacie te wydechy wsadzacie PC'ry, planujecie głowice, robicie wałki, a wystarczy zosatwić orygionalne TURBOTŁUMIKI i byście mieli tyle kucy ile jest w ulotkach :) :biggrin: :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama sylwetka motocykla jest ok, taka agresywna i sportowa-podoba mie sie. Ale Wydechy to totalne nieporozumienie! ich projektant cierpi chyba na zaawansowana wade wzroku. Podobnie jak w nowych gsxr, tez wydech to porażka i ewidentynie psuje linie motocykla. Poza tym nie mam zastrzezeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wydechy to totalne nieporozumienie! ich projektant cierpi chyba na zaawansowana wade wzroku. Podobnie jak w nowych gsxr, tez wydech to porażka i ewidentynie psuje linie motocykla. Poza tym nie mam zastrzezeń :icon_twisted:
Jak już ktoś wcześniej słusznie zauważył, te wydechy wyglądają jak wyglądają ze względu na bardzo zaostrzone normy które muszą spełniać. Dlatego też IMO oceniając stylistykę nowych motocykli w ogóle nie powinno się patrzeć na tłumiki, gdyż i tak najprawdopodobniej skończą one na śmietniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie jest ok, podoba mi sie. Co prawda ja mam jedynie duże zastrzeżenia co do przodu - popatrzcie sobie i porównajcie ten motocykl z jakąś 125 i zobaczycie ogromne podobieństwa. Sprawia wrażenie delikatnego stworka, a nie litrowego potwora spod którego kipią konie mechaniczne.

 

I jeśli Kawałsraki to tylko w jedynym słusznym kolorze - to znaczy w tym pieknym zielonym odcieniu, jak patrze na inne wyścigówki z tej firmy w kolorze czarnym to mi się słabo robi. Mają zarąbisty zielonkawy kolor, coś wspaniałego, oryginalny. A już niebieski to totalne nieporozumienie.

 

A wydech i tak się chyba zmienia no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...