Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

http://otomoto.pl/yamaha-yzf-r6-salon-polska-2008r-lift-zar-M3825567.html

 

Malowane owiewki, malowany silnik, na prawej ladze rysa głęboka na jakieś 2mm jakby ktoś pilnikiem naciął. Wygląda, że laga przełożona z innego moto, bo przyczyny tej rysy od uderzenia się nie doszukaliśmy. Aaa i jeszcze owiewki nie są spasowane z lampami, zatem albo czacha albo lampy z innego rocznika.

Po stwierdzeniu powyższych odechciało się szczegółowych oględzin...

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nielegalne ale to tylko świadczy o właścicielach Allegro :banghead: jak sprzedadzą to prowizja będzie

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że przegapione.... Nie sądzę żeby dla allegro jedna transakcja w tą czy w tą miała jakiekolwiek znaczenie przy tej ilości jaka tam jest zwierana.

 

po jednej licząc wszystkie razem sumarycznie mają. i dlatego mimo zgłoszeń (próbowałem, sprawdzałem w kilku przypadkach) allegro nie usuwa np. wszystkich motocykli rejestrowanych na motorowery, chociaż jest to przestępstwo ścigane chyba nawet z urzędu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po jednej licząc wszystkie razem sumarycznie mają. i dlatego mimo zgłoszeń (próbowałem, sprawdzałem w kilku przypadkach) allegro nie usuwa np. wszystkich motocykli rejestrowanych na motorowery, chociaż jest to przestępstwo ścigane chyba nawet z urzędu

jsz

 

IMO, Allegro nie jest od decydowania czy wydział komunikacji dopuścił się niedopatrzenia czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nazwą użytkownika jest taki odnośnik "zgłoś naruszenie zasad" , jak wam ta aukcja wadzi to kliknijcie zamiast wylewać żale na forum.

Takich aukcje są zakazane.

 

 

Regulamin> Załącznik 1 Towary zakazane

 

 

25. Dowody rejestracyjne oraz karty pojazdu oferowane bez pojazdów, do których je wydano oraz pojazdy bez dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...