Skocz do zawartości

Honda Shadow 500


billy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

poszukuje informacji na temat tego właśnie motocykla - tzn. ile pali, trwałośc silnika, ceny modeli, awaryjność , wady itp.  

ogólnie co wiecie o tych maszynach to piszcie.

z góry dzięki

 

pozdr

Zużycie paliwa: 3,5 - 5,5 l/100 km (superoszczędna!!!)

Trwałość: po ok 50 tys km trzeba wymienić łańcuszki rozrządu (reszta bezawaryjna)

Z maszyny byłem bardzo zadowolony. Żadnych problemów uniemożliwiających jazdę. Zawieszenie nie ma choperowych przywar typu walenie się w zakręcie przy małych prędkościach czy nadwrażliwość na koleiny. Przyspieszenia i osiągane prędkości na bardzo przyzwoitym poziomie (v max ~180 km/h, 0-100 km/h ok 5,5 sek). W tasie dość wygodna - nie jedzie się "nogami do przodu" więc plecy nie zbierają ostrych cięgów na dziurach i nierównościach. To również zasługa przyzwoitych skoków zawieszenia. Przednie zawieszenie można utwardzić zmieniając ciśnienie (możliwość pompowania), tył ma regulację napięcia wstępnego sprężyny. Przeniesienie napędu - Kardan (komentarz zbędny 8) ). Polecam tem motocykl, bo jest niekłopotliwy w eksploatacji i daje dużo frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem motocykl identyczny jak Vlaad (wizualnie). Oglądając zdjęcie w albumie zastanawiałem się nawet czy ten egzemplarz nie przechodził przez Jego i moje ręce :D . Ale zobaczyłem jednak parę róznic co wykluczyło taką tezę :lol: .

Ogólnie motocykl godny polecenia. Miałem niezbyt zadbany technicznie egzemplarz (po poprzednim właścicielu) ale wkładając trochę kasy jeździłem jak król :lol: :D . Nawet w dwie osobu podróż Shadowką,jakby nie było małym motocyklem,jest przyjemna. Polecam :D .

Aha,co do minusów...Własnie cena :roll: .Trudny wybór...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...