Skocz do zawartości

"A Twist Of The Wrist"


shadok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedziec co jest lepsze,Twist of The Wrist czy tez SRT by Nick Ienatsch,dotycza troszaczke innych rzeczy,i intencje autorow sa inne.

 

Keith Code kladzie nacisk na analizowanie tego cos sie dzieje z motocyklem i kierowca i uczy wyciagania odpowiednich wnioskow.

 

Ksiazka Ieanatsch dotyczy bardziej praktycznych rad do jazdy na torze czy ulicy.

Tak na dobra sprawe jedna ksiazka nie wyklucza czy neguje drugiej,w sumie dobrze sie uzupelniaja.

 

Polecam tez Soft Science of Roadracing Motorcycles,kolejna ksiazka Coda.Ciezki angielski w ksiazkach Coda ? No coz ,koles w mlodych latach duzo sie napalil, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

z kąd zamawiałeś i ile Cie wyszła ta książka jesli można wiedzieć? Musze zobaczyć co to jest - jak znajdę wydawnictwo co to będzie chciało wydać to z przyjemnością przetłumaczę - będzie to miła odmiana po oknach dachowych ;) .

 

Ahem, torrent welcome to :)

Wpisz w jakiejkolwiek wyszukiwarce torrentów i wyjdzie cię za friko...

Ja to mam w pdf'ie....

A tłumaczyć by mi się nie chciało :biggrin: taki aspołeczny jestem.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahem, torrent welcome to :icon_mrgreen:

Wpisz w jakiejkolwiek wyszukiwarce torrentów i wyjdzie cię za friko...

Ja to mam w pdf'ie....

A tłumaczyć by mi się nie chciało :notworthy: taki aspołeczny jestem.....

 

Tak myslałem tylko niechciałm pytac wprost :crossy: . Co do tłumaczenia to w czynie społecznym tego przecież nie będę robił tylko za prowizje od sprzedanej kopii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przetłumacz część drugą, skoro pierwszą już ktoś zrobił :-) 1. to dla mnie takie trochę lanie wody, podejście do jazdy w bardziej filozoficzny sposób. Za to 2. to masa konkretnych i specjalistycznych informacji (faktycznie, nie czyta się tego łatwo).

 

Sport Riding Techniques również niezłe i konkretne, choć na razie tylko kawałek przeczytałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keith Code kladzie nacisk na analizowanie tego cos sie dzieje z motocyklem i kierowca i uczy wyciagania odpowiednich wnioskow.

 

Ksiazka Ieanatsch dotyczy bardziej praktycznych rad do jazdy na torze czy ulicy.

Tak na dobra sprawe jedna ksiazka nie wyklucza czy neguje drugiej,w sumie dobrze sie uzupelniaja.

 

 

niby tak, ale jak dla mnie u Code'a jest po prostu za duzo pieprzenia, koles wszystko powtarza po 3 razy, chyba ksiazka celowana w rynek amerykanski ;]

Ienatsch natomiast nie pisze dla debili, kilka naprawde fajnych porad i wnioskow i do tego jeszcze przyjemnie napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

odświeżam: gdyby kogoś interesowało to jest, właśnie kupiłem. wydawnictwo bukrower, tłumacz ten sam co poprzednio

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu dostępna praktycznie "od ręki" jest w sieci EMPIK.

 

Ja też dostałem "praktycznie od ręki" w empiku, tzn. odebrałem na trzeci dzień po zamówieniu :D

 

Na youtube jeszcze w kwietniu były klipy wideo a twist of the wrist, ale usunęli: "This video is no longer available due to a copyright claim by Code Break, Inc." Nie tylko Prince usuwa swoją twórczość z youtube.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtube jeszcze w kwietniu były klipy wideo a twist of the wrist, ale usunęli: "This video is no longer available due to a copyright claim by Code Break, Inc." Nie tylko Prince usuwa swoją twórczość z youtube.com

 

Wszystkiego nie usuneli :biggrin:

Jest jeszcze cos takiego :

http://www.youtube.com/user/camirejm

 

pozdr :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie przetłumaczyli drugiej części - pierwsza jest w zasadzie tylko dla ludzi mających dostęp do toru. Druga dotyczy techniki jazdy i reakcji ludzkich prowadzących do błędów. Empik sprowadza w miesiąc jeżeli komuś nie przeszkadza angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...