Skocz do zawartości

BORKI 2007 - GRUPA WARSZAWSKA I NIE TYLKO


norbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie chcecie mnie wyrzucić na bruk, zimny, mokry...samą bez dachu nad głową :(

i za co - za to że michał zgodził się poratować niewiastę...

 

 

Nocoty! Najwyżej Michała się wyrzuci na bruk, zimny, mokry... samego bez dachu nad głową :flesje:

Będzię dobrze, ustalajcie szczegóły a my z Karolem przestajemy spamować bo wyruszamy na moto nad Adriatyk!

Pozdro!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zależy jakiej "jakości" haremy nam sie uzbierają :flesje:

 

jasne, wszystko zależy od obsady aktorskiej :(

 

Nocoty! Najwyżej Michała się wyrzuci na bruk, zimny, mokry... samego bez dachu nad głową :)

Będzię dobrze, ustalajcie szczegóły a my z Karolem przestajemy spamować bo wyruszamy na moto nad Adriatyk!

Pozdro!

 

szerokości chłopaki... :crossy:

wracajcie na Borki w całości :biggrin: i jakąś rakije przywieźcie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaahhh i się niewyspałem :crossy:

ludzie co robicie na weeku??? takie plany wyjazdowe miałem, no ale zanosi się, ze pogoda je zrewiduje :icon_razz:

Wrona temat zarzucił - wyjazd do Kazimierza w sobotę..., protest motocyklistów "Kierowco coś tam..." :icon_twisted: o 12:00 na Bankowym, jakies winkielki koło Zegrza do objeżdzenia w sobotę i niedziele...

a co z dzisiejszym wieczorkiem, jutrzejszym????

macie jakies propozycje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę bo ja wszędzie musze wsadzić swoje 5 groszy (wiecej nie dam bo biedny jestem)

 

Co do grupy 1. Będzie to grupa początkujaco nakedowa i prędkość 100-120 nie jest prędkością średnią :) tylko oscylującą w granicach maksymalej. Żeby wyciągnąć taki rezultat na mazury jadąc musiałem jechać momentami po 180 km/h, a będziemy wyjeżdżać w piątek i będą korki ...

 

Co do tematu haremu, młody - lat 30, piękny - ksywa Shrek, szczupły - 80 kg żywej wagi i 10 kilo sadła :banghead: , czy ktoś mnie przygarnie? Greedo !!! Mam na myśli kobietę

 

 

Co do tematu wieczoru dzisiejszego, chętnie być coś zadziałał, ale się pogoda spiździła, a po wczorajszym bieganiu kolana mnie tak napierniczają, że bez moto się nigdzie nie ruszam :icon_twisted:

 

no i z wyrazami szacunku i elokwencji języczek dla wszystkich :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a co z dzisiejszym wieczorkiem, jutrzejszym????

macie jakies propozycje :icon_twisted:

no nie wiem jak Wy, ale ja dziś świętuję w kołach dostanie sie na praktyki tam gdzie chciałam, załatwione bezproblemowo badania do prawka oraz zapisanie sie na egzamin(no dobra... tego jeszcze nie wiem ,bo zaraz na odlewniczą wyruszam :banghead: )

 

 

i wiesz Marcinie- ja do haremu przyjmuję tylko przy zgłoszeniach osobistych, takie jakies polecanie przez kolegów zdecydowanie odpada. więc możesz zgłosić tylko swoją kandydaturę :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierdykam!!!!!

 

No to w kolejności:

 

Myslalem, ze jak zalozyles o temat o "dlugosci" to odwazysz sie jeszcze zalozyc ze 3 tematy o wyjezdzie, z ankieta odnosnie predkosci

Pamietaj, ze musimy byc na tyle wczesnie by przypilnowac Karola by nam oddal nalezne sie piwsko :P

 

Ja mam piątek cały wolny więc nie będę pierwiastkiem decydującym o godzinie zero.

 

Lepiej niż stary z moto-bebechem piwnym i nie jurny :P Ze spaniem to spoko, samo wyjdzie. Czyli mój harem to na razie Izulka i KarolinaPink? :)

 

Greedo....co tam u Oli? :biggrin: Może by się zalogowała na forum heheheheheeh

 

....y....to chyba K@ti, tak?

 

Hahahahaahahahah, dobra akcja była embe, ciekawe co u niej..... :biggrin:

 

Hola, hola! Nie rozpędzajmy się tak

 

Ja mam swoich chłopców i swój domek :icon_razz: (dopóki ABG, Ekimm lub KaZet mnie nie wyrzucą)

 

Mądra dziewucha :bigrazz:

 

 

A czy najprzystojniejsi zlotowicze w osobach ABG, KaZet i Ekkim zostali juz poinformowani? :icon_mrgreen:

 

No właśnie zostali. Przez ten cały dym na forum nie mam czasu przeglądać tych spamowisk.

 

a my z Karolem przestajemy spamować bo wyruszamy na moto nad Adriatyk!

Pozdro!

 

Powodzenia,

gumowości panowie :crossy:

 

P.S. Pamiętajcie o tych muczących krowach i mleku. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zrobić dzisiaj powtórkę wtorku, tylko tym razem bez moto :) :notworthy: ?

 

:clap: a potem na dicho :bigrazz: przecie piątek - weekendu początek :biggrin:

 

jak tylko nie bedzie padac to na 2 kołach do 2oo zawitam :cool:

 

No chyba , że umówimy się w większym gronie na "wieksze co nieco" :) bo na pifko z buta to mi się nie kalkuluje :wink:

 

pzdr

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Michale

Dopóki mam złudzenie, że warto - daję z siebie ile mogę...także nie zawiedźcie mnie :banghead: Swoją drogą ładnie wychodzi, że prawdziwy titan-pelvis inwalida będzie kimał na podłodze, jak ostatnie ścierwo. heh Trudno...czego się nie robi "dla przyjaciół swoich". Ja w swoim czasie odebrałem od Was więcej, niż mi się należało...a teraz paying dues na glebie :)

 

Widzę też, że koleżanka Milena również poczuła się swobodnie. To...cieszy, to cieszy :wink: Do zobaczenia.

 

....co tam u Oli? :) Może by się zalogowała na forum heheheheheeh

 

Hahahahaahahahah, dobra akcja była embe, ciekawe co u niej..... :(

 

[email protected] profilu widnieje ostatnia data logowania sprzed roku. Chyba zrezygnowała...a w kwestii Oli...Ola dostała już ode mnie link do forum, zarejestruje się na dniach. Ukróci nieco taki jeden ozór :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...