Skocz do zawartości

BORKI 2007 - GRUPA WARSZAWSKA I NIE TYLKO


norbik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

w związku ze związkiem :P "spamowania" w temacie Zlot Forumowy B0rki 21-23 wrzesień 2007, zapraszam tzw. grupę warszawską :crossy: , ale nie tylko do zabierania głosu na tematy związane ze Zlotem (ale nie tylko :icon_twisted: )

Krótko mówiąc odliczamy 24 dni do wyjazdu, podgrzewamy atmosferkę, umawiamy spoty :flesje: itp....

 

żeby nie być gołosłownym i podgrzać atmosferkę :bigrazz: :banghead: dodam: że zgodnie ze stronką

 

http://borki.pl/kompleks_sp_rek.html

 

jeśli to ten kemping oczywiście, domki to są 3 osobowe, tzn. na łóżkach przekimają 4 osoby. Na fotkach widać jakąś sex-kanapę :wink: :D

 

miłego spamowania

pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w nowym temacie :biggrin:. Te lozka i kanapa spoko sa :buttrock: ale i tak najlepsze jest zdjecie lazienki :bigrazz:

 

A teraz poważnie, przewiduje ktoś jakąś zbiórke w Wawie i wyjazd razem czy dzielimy sie na grupki, podgrubki i parki? :biggrin:

 

Zeby nie robic spamu :) zalozony zostal oddzielny temat

 

http://forum.motocyklistow.pl/Wyjazd-z-Waw...ach-t79768.html

 

Zbiorka juz umowiona co do sekundy i co do metra :biggrin:

 

P.S. Izula, Turtel, Norbik i Wrona, mila Was bylo poznac wczoraj. Mam nadzieje ze tu moge podziekoac za spotkanie w 2oo ;)

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie doturlalem sie do 2oo po pracy, zaluje. Poznam Was dopiero na Borkach :biggrin:

A wyjazd? Jak tam grupa pod wezwaniem ABG ? :)

 

Kto zamierza wykrecic jakis dobry czas na Borken Racing? Moze poprzycieramy kolanka? :bigrazz:

http://borki.pl/Podstrony/3_parking.html :buttrock::D

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie doturlalem sie do 2oo po pracy, zaluje. Poznam Was dopiero na Borkach :)

A wyjazd? Jak tam grupa pod wezwaniem ABG ? :D

 

Kto zamierza wykrecic jakis dobry czas na Borken Racing? Moze poprzycieramy kolanka? :)

http://borki.pl/Podstrony/3_parking.html :D:D

 

wczoraj poruszyliśmy ten temat i jak Wrona powiedział:

będą pewnie 3 grupy:

1. wyjazd kole 17:00 tempo wolniejsze, crosy, enduraki, początkujący adepci motocyklizmu...

2. cyt. Borken Racing :buttrock: dobre

3. spóźnialscy po 18:00....maja nadzieję dogonić resztę z pkt. 1 :crossy: ;)

 

no i reszta...sobota lub szczęśliwcy niepracujący w piątek :bigrazz: którzy mogą wyjechać i o 12:00

 

wypadałoby byc o rozsądnej porze a nie po ciemnicy strasznej :bigrazz: a słoneczko coraz szybciej zachodz :lapad:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO Norbik dzieki za temacik tgo mi brakowało, a więc co do 2 oo jeszcze raz już legalnie fajnie było Was poznac co do wyjazdu ja się planuje załapać na gr.1 dokładniej podsgrupa w punkcie 1 bodajże 3 początkująca motocyklistka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyjazd? Jak tam grupa pod wezwaniem ABG ? :buttrock:

 

 

 

Jeszcze takowej nie ma i nie mam zamiaru zakładać tematu wcześniej niż kilka dni przed odjazdem, a to dlatego, że i tak się jeszcze wszystkim wszystko pozmienia.

Jeżeli ktoś będzie chciał polecieć szybszym tempem i nie będzie padać to ustawimy się tak żeby wszystkim pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO Norbik dzieki za temacik tgo mi brakowało, a więc co do 2 oo jeszcze raz już legalnie fajnie było Was poznac co do wyjazdu ja się planuje załapać na gr.1 dokładniej podsgrupa w punkcie 1 bodajże 3 początkująca motocyklistka ;)

 

ups zapomniałem...także podziękować za spotkanie :bigrazz: kiedy następne, omówić sprawy Borek, Borków?? oczywiście :bigrazz:

 

Jeszcze takowej nie ma i nie mam zamiaru zakładać tematu wcześniej niż kilka dni przed odjazdem, a to dlatego, że i tak się jeszcze wszystkim wszystko pozmienia.

Jeżeli ktoś będzie chciał polecieć szybszym tempem i nie będzie padać to ustawimy się tak żeby wszystkim pasowało.

 

nie ma co zakładać nowego tematu :crossy:

To TU...

albo tu http://forum.motocyklistow.pl/Wyjazd-z-Waw...ach-t79768.html

 

wiesz, potem ciężko się przekopać w tych tematach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...