Skocz do zawartości

Pojemność 400ccm


Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko że jak ma przesiedzieć cały czas w garażu bo często sie psuje, to nic nie da że mi się podoba, przecież nie bede go kupywal tylko zeby na niego patrzec :flesje: .

I jak sądzicie ile trzeba mieć kasy żeby kupic bandita 400 w dobrym stanie?

 

jak już będziesz go faktycznie kup_O_wał, będziesz wiedział ile trzeba za niego dać. pewnym wskaźnikiem IMHO jest poziom cen w niemcowie: patrzysz na mobile.de i już wiesz, że jeśli u nich średnia cena dla danego rocznika jest widocznie wyższa, niż jakiegoś egzemplarza na allegro - to najpewniej ta sztuka była wyklepana ze złomu znalezionego na szrocie

o jakiejś nadzwyczajnej awaryjności 400ccm nikt nie pisze, należy więc podejrzewać iż jest podobnie jak z innymi pojemnościami: dobry stan techniczny oznacza większe szanse na bezawaryjną jazdę. nie mylić dobrego stanu z wysokim poziomem "odpicowania" do sprzedaży :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na mobile.de są same samochody.

I mam jeszcze jedno pytanie mój kumpel twierdzi ze na pierwszy motor i z moja wagą (tylko 55 kg przy 177cm czyli jestem bardzo szczupły) z 400 sobie nie poradze. To rzeczywiście prawda, czy żal mu dupę ściska że coś lepszego od niego chce sobie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie motorki o tej pojemności są dobre...jednak tylko na max 2 sezony. Myślę że taki motocykl szybko sie nudzi i wielu ma chęć na przesiadkę na coś większego. Trzeba także liczyć się z tym że motor co roku traci na wartości, więc nie opłaca się często zmieniać motocykli. Jednak jako pierwszy lub jeden z pierwszych motocykli z pewnością się nadaje. Co do żywotności silnika i dostępności części nie wypowiadam się bo nie wiem nic na ten temat. Ale proszę pamiętać że to moje subiektywne zdanie :lalag: Ja z Suzuki rg 80 przesiadłem sie na Hondę CBR 600. Według mnie to dobry motor i dobrze nadaje się jako pierwszy motor. Przy małych obrotach potrafi być potulny...lecz na wyższych pokazuje na co go stać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie motorki o tej pojemności są dobre...jednak tylko na max 2 sezony. Myślę że taki motocykl szybko sie nudzi i wielu ma chęć na przesiadkę na coś większego. Trzeba także liczyć się z tym że motor co roku traci na wartości, więc nie opłaca się często zmieniać motocykli. Jednak jako pierwszy lub jeden z pierwszych motocykli z pewnością się nadaje. Co do żywotności silnika i dostępności części nie wypowiadam się bo nie wiem nic na ten temat. Ale proszę pamiętać że to moje subiektywne zdanie :banghead: Ja z Suzuki rg 80 przesiadłem sie na Hondę CBR 600. Według mnie to dobry motor i dobrze nadaje się jako pierwszy motor. Przy małych obrotach potrafi być potulny...lecz na wyższych pokazuje na co go stać ;)

 

Dzięki za wyczerpującą odpowiedz właśnie o to mi chodziło :biggrin: . Ale jeśli ktoś sie z tym nie zgadza to niech napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Odświeżę temat ponieważ poszukuję informacji.

 

Czy są na forum jeszcze jacyś (byli) właściciele GSXR 400? Wiadomo że z częściami jest problem, dlatego zastanawiam się czy od Bandita 400 będzie coś pasowało. Oczywiście mowa o rzeczach takich jak moduł, wiązka, gaźniki, chłodnica, kolektory czy silnik, bo z wyglądu to zupełnie inny motocykl. Ktoś coś wie?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś czy chcesz kupić?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić, za grosze w sumie, ale nie pali. Podobno moduł spalony. Poszperałem już w necie i wygląda na to że silnik od bandita nie podejdzie do tej ramy bez przerabiania mocowań. No nie wiem, nawet jakbym go nie uruchomił to z części odzyskam większość kasy.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten za 1500 z olx-a jako dodatek do bandita?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...