Skocz do zawartości

ZLOT FORUMOWY


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:o Panie... W zeszłym roku było 99.

No właśnie. W zeszłym roku Nowy utargował na 90 zł za dobę w chatce, niezależnie od zawartości łóżek i podłóg :flesje: . I ogniska chyba były gtratis (z występami we własnym zakresie :) ).

Paweł, czy przyjąłeś zbiorową rezerwację EKG czy mamy się zapisywać na listę, jeżeli się pojawi?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista już jest w każdym razie, Igor zapisujcie się konkretnie, domek po domku, tak będzie dokładniej.

 

Pawel

 

PS. Trzeba Nowego nasłać na ośrodek, może wynegocjuje lepszą kasę :). Co do ogniska - z tego co wiem zawsze był płatne. Na razie róbmy zapisy, jak będą konkrety, ile domków itp, to będzie można negocjować cenę za "hurt". Podałem cenę katalogową, a co będzie to zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wątek od początku i Olsen jak nie będziesz miał moto, a chcesz wziąć udział w zlocie to przyjedź swoim ulubionym PKP do Koluszek, a na Trestę możesz sie zabrać ze mną. 40 km mam. Ewentualnie druga opcja w Koluszkach wsiadasz w pociąg do Tomaszowa i tam Cie możemy odebrać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ewentualnie druga opcja w Koluszkach wsiadasz w pociąg do Tomaszowa i tam Cie możemy odebrać :icon_twisted:

He, he, jest to jakaś myśl. :icon_biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Adamie, oficjalnie podpinam się do Twego domku.

Jestem właśnie w trakcie poszukiwania Vespy, więc o ile dobrze pójdzie, do borek dotocze się sam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i forumowy jokoko szukamy 2 osob do domku, jakby ktos chcial to sie zglosic i zrobimy rezerwacje bedziemy od piatku albo od soboty (praca) bedzie wiadome za jakis czas, fajnie by bylo jakby

to byly osoby <26 lat, lubiace zabawe, nie muszace w nocy spac, lubia wszelkiego rodzaju napoje, i z natury wyluzowane :) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...