Skocz do zawartości

A teraz coś mniej znanego - poddanie pod dyskusję


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

zgodnie z tematem coś mniej popularnego w naszych okolicach :

 

http://www.mvagustausa.com/2003mvagusta/f4AGO.html

 

oraz

 

http://www.mvagustausa.com/2003mvagusta/f4...alestrada2.html

 

Dwie odsłony z kilku modeli mniej u nas znanej firmy :D

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oj Ago, Ago. Co za marzenia kiedyś były...

Jestem na tak, przede wszystkim jeśli chodzi o f4. Agusta sygnowana przez Ago jest przepiękna. Poczwórne końcówki ukł wydechowego pod kanapą, promieniowe zaciski, jednoramienny wahacz, te niesamowite obręcze. Ten motocykl jest tak sexi... Jak spod igły Pininfariny co najmniej!

Brutale też jest extra, wizualnie dla mnie piękniejsza niż Ducati w tym segmencie. Nie wiem, jak gang silnika, bo w takich cafe racerach to niezwykle ważne.

Pewnie znów wybuchnie dyskusja (i dobrze), ale powyższe motocykle tylko udowadniają, jak przepiękny gust i kunszt mają Włosi, a jak masowo traktują motocykle Japończycy, a mam na myśli to, że naprawdę żaden japoński motocykl nie staje mi przed oczami, by pod względem designu konkurować z Agustą (w dupie mam, że japońskie się nie psuje, niech się psuje, byle piękne było! :D :lol: ).

:lapagora:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorki wygladaja bosko, chcialbym kiedys miec okazje zobaczyc cos takiego "na miescie" a nie tylko w necie

 

a propos "wloszczyzny" na widok tego cudenka serce szybciej mi bije, zajebista sprawa :!:

 

http://www.tornadobenelli.com/html/galleri2_0.htm

 

cos takiego jak na tym zdjeciu chcialbym zobaczyc w realu, 3 tornada, wrrrr :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na slasku jest jedna f4 senna czarny mat... marzenie .. w londynie kilka widzialem w ruchu ulicznym jedna nawet była na pustym przelocie co za dzwięk!!!! z tych 4 rur!!

narazie cieżko wydać ok 50 tys pln za używke ale można coś tańszego kupić z charkterem jak laverde ghost zawias paloi hample brembo i wiel innych eksluzywnych dodatkow i w cenie poniżej 20 tys pln

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa,

do ceny dolicz jeszcze nasz vat, inne obciążenia i wyjdzie Ci trochę wyższa.

Poza tym zamiast ekskluzywnych komponentów, Paioli itd. a także kłopotów z ewentualnym serwisem Laverdy, można np. kupić mało ekskluzywne japońskie ostre "gówno", które objeżdża Laverdę jak chce :)

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak

tylko w tym wypadku wcale nie chodzi o ekonomicznosc cene serwisy

tylko o styl i mazenia chodzby miały stac w garazu :D

no cuz ja jestem z tej komercyjnej strony i wole japonie niestety

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...