Skocz do zawartości

Pościg za piratem-motocyklistą


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że mi ma kto wybijać z głowy jazdę bez prawka :flesje:.

Póki co robi się B, a o A pomyśli się jak będzie kasa.

Ucieczka z polami pierwsza klasa... Ciekawe czy by strzelili do gościa tak jak to było w filmiku z butami ucieczki :flesje:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zabrali bo nie mial :biggrin: mial na auto, a to teraz sie chyba jakos rozdziela, nawet po pijaku chyba zabieraja tylko na kategorie na ktorje "sie jechalo" - ale nie wiem jako to jest, tylko zaslyszane...

Za jazdę na podwójnym gazie traci się wszystkie posiadane kategorie (podstawa prawna: art. 42. § 2. kk).

 

Póki co robi się B, a o A pomyśli się jak będzie kasa.

Prawdę powiedziawszy, śmieszą mnie takie teksty, zwłaszcza wychodzące spod klawiatury forumowiczów posiadających już własny jednoślad o pojemności skokowej silnika większej niż 50 ccm.

Na pocieszenie dla ubiegających się o krajowe prawo jazdy mogę dodać, że kolega /Polak/ robiący właśnie kurs na samochodowe prawo jazdy w Japonii musiał zabulić w przeliczeniu ok. 7500 zł. :banghead:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie dla ubiegających się o krajowe prawo jazdy mogę dodać, że kolega /Polak/ robiący właśnie kurs na samochodowe prawo jazdy w Japonii musiał zabulić w przeliczeniu ok. 7500 zł. biggrin.gif

 

A uznają tam polskie PJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to trzeba być talentem zeby CBR 1000 w pola uciekać :D Moze gosc na codzien crossem jeździ i to z przyzwyczajenia :banghead:

I ta gelba też jest porażająca :flesje: A ciekawe jakby sie nie wywrócil ile udało by mu się metrów uciec :clap:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucieczka przed policją powinna być karana odebraniem wszystkich kategorii prawka z miejsca. podobnie jak jazda po pijaku.

przepisowy sie znalazl ..

 

a co jak ktos nie ma prawka ? co mu zabiora ??

 

a po pijaku to sie zgadzam, powinni zabierac.juz po 1 piwie czlowiek ma opoznienie w reakcjach ( sprawdzalem na sobie i juz wiecej po 2 piwach nie wsiadam na moto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak na bardziej zgadzm sie ze po piwie nie powinno sie jezdzic. Ja jak na razie raz uciekałem przed policją i na całe szczescie udało mi sie lecz to nie jest takie proste jak sie wydaje bo nasze drogi nie są do tego przystosowane a wiec uwarzajmy na siebie i inne pojazdy gdy juz uciekamy

 

Pozdro :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak na bardziej zgadzm sie ze po piwie nie powinno sie jezdzic. Ja jak na razie raz uciekałem przed policją i na całe szczescie udało mi sie lecz to nie jest takie proste jak sie wydaje bo nasze drogi nie są do tego przystosowane a wiec uwarzajmy na siebie i inne pojazdy gdy juz uciekamy

 

Pozdro :banghead:

Maniek za jazde na podwojnym gazie powinni zabierac prawko :icon_rolleyes: ?? to ty jak bys mial to by ci zabierali za kazdym razem jak wracasz od macka po grillu :icon_razz: a teraz tak btw to ucieczki przed policja nie sa fajne ... szczegolnie kiedy pod lapa ma sie marne 125cc ... ostatnio usralem sie niemilosiernie, bo jadac na NSR 140 kmh wyskoczyl mi pan z lizakiem... i nie bylo juz tak kolorowo... minolem go i pojechalem dalej ale dojezdzajac do skretu przy mocnym hamowaniu wcisnolem sprzeglo a moja nsr na niskich czasem gasnie... no i zgasla...i pozniej nie chciala odpalic... z buta ja wepchnolem w jakas brame i poczekalem na kumpli ktorzy przyjechali po mnie busem... inna zabawa jest DT bo jednak mozna w jakis park wjechac albo po torach tramwajowych ... wogole to jest glupota z prawem jazdy w polsce bo niektorzy w moim wieku i mlodsi naprawde bardzo dobrze jezdza... nie uwazam sie za mistrza niewiadomo co, ale chcialbym na legalu juz spokojnie jezdzic jakas 600cc... a ostatnio we wroclawiu widzialem goscia na R6 ktory byl ubrany w dres, biale skarpetki i adidasy :) znam takich co odebrali prawko, nadziany tatus kupil moto za 30 klockow i co to nie oni.... :icon_mrgreen:

PozdrO

Edytowane przez siara_1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak na bardziej zgadzm sie ze po piwie nie powinno sie jezdzic. Ja jak na razie raz uciekałem przed policją i na całe szczescie udało mi sie lecz to nie jest takie proste jak sie wydaje bo nasze drogi nie są do tego przystosowane a wiec uwarzajmy na siebie i inne pojazdy gdy juz uciekamy

 

Pozdro :smile:

 

 

sie smiejecie, ale jak sie spie**ala 1szy raz to czlowiek w panice nie wie co robic.Ja pierwszy raz uciekalem na komarku, niestety zlapali mnie :biggrin:

 

Maniek za jazde na podwojnym gazie powinni zabierac prawko :) ?? to ty jak bys mial to by ci zabierali za kazdym razem jak wracasz od macka po grillu ;) a teraz tak btw to ucieczki przed policja nie sa fajne ... szczegolnie kiedy pod lapa ma sie marne 125cc ... ostatnio usralem sie niemilosiernie, bo jadac na NSR 140 kmh wyskoczyl mi pan z lizakiem... i nie bylo juz tak kolorowo... minolem go i pojechalem dalej ale dojezdzajac do skretu przy mocnym hamowaniu wcisnolem sprzeglo a moja nsr na niskich czasem gasnie... no i zgasla...i pozniej nie chciala odpalic... z buta ja wepchnolem w jakas brame i poczekalem na kumpli ktorzy przyjechali po mnie busem... inna zabawa jest DT bo jednak mozna w jakis park wjechac albo po torach tramwajowych ... wogole to jest glupota z prawem jazdy w polsce bo niektorzy w moim wieku i mlodsi naprawde bardzo dobrze jezdza... nie uwazam sie za mistrza niewiadomo co, ale chcialbym na legalu juz spokojnie jezdzic jakas 600cc... a ostatnio we wroclawiu widzialem goscia na R6 ktory byl ubrany w dres, biale skarpetki i adidasy :crossy: znam takich co odebrali prawko, nadziany tatus kupil moto za 30 klockow i co to nie oni.... :crossy:

PozdrO

 

 

Powinni do was strzelać. Pieprzeni debile. Szkoda tylko ze kary za ucieczke i sama jazde bez uprawnien sa niedostatecznie dotkliwe. To takie fajne spie**alać przed policją nie? Czujecie pewnie jak wasze małe kutasy od razu robia sie wieksze co? Potem mozna kolegom i kolezankom sie chwalić, az sie zsikają z wrażenia, jacy to z was tfardziele, bo udało wam sie (pewnie dzieki uprzejmosci policji, nie wierze ze jednego z drugim frędzla by nie złapali) uciec w buraki.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepisowy sie znalazl ..

 

a co jak ktos nie ma prawka ? co mu zabiora ??

zakaz prowadzenia pojazdow bla bla bla..

zmuszajac policje do poscigu narazasz nie tylko swoje zycie, ale innych uzytkownikow drogi.

jednoczesnie wyraznie dajesz znac ze cos masz na sumieniu.

 

sorry, ale dla mnie jest roznica miedzy przekroczeniem predkosci, jazda bez prawka, a uciekaniem przed policja.

i zawsze bede to podkreslal.

znam i szanuje kilku policjantow (ale to akurat nie drogowka) i cholernie bym nie chcial aby jeden z drugim rozbil sie na drzewie goniac za jakims piratem ktory sie nie zatrzymal.

 

uciekajac przed policja generujesz tylko kolejne niebezpieczne sytuacje.

 

doskonale wiesz ze nie masz prawka wiec NIE MASZ PRAWA poruszac sie motocyklem po drogach.

jesli masz jaja aby wyjechac motorem na droge.. miej jaja aby odpowiedziec za to.

Edytowane przez wr0na
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci policjant macha lizakiem to zatrzymać się trzeba. Jakbym uciekł i uniknął zatrzymania to bym się później chyba w kłębek nerwów zamienił myśląc, czy nie spisali mi rejestracji i czy nie zapuka mi do drzwi kiedyś dwuch panów :)

 

Trzeba brać odpowedzialność za to co się robi na drodze...

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...