Skocz do zawartości

Prawo jazdy A1 jaka zdawalność??


Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu zdałem egzamin na A. Ze mną zdawało 5 osób, jedna popierdółka oblała na testach, 2 znawców tematu na mieście (znali trasę egzaminacyjną na pamięć), ja z jednym kolesiem jechaliśmy tą trasą pierwszy raz w życiu i zdaliśmy za 1-szym. Ósemka również prosta, jednak ją wyćwiczyłem CBF-ką, która ma promień skrętu niewiele mniejszy od zawracającego Ikarusa więc trudno by mi było nie zaliczyć. Osobiście wszystkim odradzam zdawanie w Piotrkowie Trybunalskim. Radio typu PMR przyczepione taśmą klejącą do kasku o średnicy jakis 70 cm (całą drogę trzymałem ręką) + gasnący GN-ek.

 

Całkowity koszt takiego kursu to:

50-70 zł badania lekarskie

20 zł zaświadczenie o zameldowaniu (do paszportu) lub dowód 30 zł

bezcenna zgoda rodziców

600-1100 zł kurs

160 zł egzamin'

 

Thadeus nie ma żadnych 17-u lat. Kursy możesz zacząć 3 miesiące przed 18-ką i egzamin najwcześniej dzień po 18-tych urodzinach.

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thadeus nie ma żadnych 17-u lat. Kursy możesz zacząć 3 miesiące przed 18-ką i egzamin najwcześniej dzień po 18-tych urodzinach.

 

O rzesz :| A dyskretnie liczyłem na coś takiego :PP No nic, dziękuję za wszystkie informacje :clap:

 

Teraz jeszcze jedno: A1 moge zdawać przed 18? Bo jedni swoje, drudzy swoje, a ty, człowieku, bądź tu mądry :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie kurs mozesz zacząć 3 miesiące przed 18-ką ale egzamin mozesz zdawać dopiero po ukończeniu 18 lat. Kurs z reguły trwa długo bo instruktorzy są po uszy zawaleni robotą i nie mają czasu w grafiku :/ ale to wszystko zalezy od osrodka bo ja bylem "sprincie" i była poprostu tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem za drugim. Wyłącznym problemem jest stres. Kiedy zdawałem za pierwszym razem mój kolega oblał na placu. Mianowicie za daleko przesunał motocykl. Zamiast zatrzymać się przednim kołem przed linią przekroczył ją i zatrzymał się gdy tylne koło przekroczyło linię. Najlepsze jest to że przed nim ten sam błąd inny koleś (co skomentowaliśmy:). Ja oblałem za pierwszym razem na ciągłej.

Pozdro i trzymam kciuki

 

zyleta ja tez przepchnalem za daleko moto i mnie oblali :clap: może zdawaliśmy razem :D w ogóle nie wiem co ma udowodnic ten "manewr" przepychania motocykla ? Bo napewno nie to czy radzę sobie z masą maszyny skoro oblali mnie za to że przepchnąłem ją za daleko :flesje:

 

ps ja zdalem za 3 razem

 

pzdr

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was przestrzegają tej trasy egzaminacyjnej ?

W Gdyni W OGÓLE nie jest ona przestrzegana i egzaminator jedzie gdzie się mu podoba (w największy kocioł :)) ...

 

A teoretycznie, według prawa kodeksu ruchu drogowego ma byc przestrzegana ta trasa, która jest wywieszona w PORDzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdałem za 3cim :)

Po dwóch oblanych egzamach w Gdyni przepisałem się do Gdańska :)

 

Wszystkim z 3miasta dobrze radze - zdawajcie w Gdańsku, jest łatwiej :clap:

 

Całe szczescie instruktor mi powiedział, że potem na A dostane zaświadczenie za free, więc A1 mi się OPŁACA :)

Wyszedłem na to samo gdybym nie robił A1 tylko samo A potem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzesz :| A dyskretnie liczyłem na coś takiego :PP No nic, dziękuję za wszystkie informacje :D

 

Teraz jeszcze jedno: A1 moge zdawać przed 18? Bo jedni swoje, drudzy swoje, a ty, człowieku, bądź tu mądry :crossy:

 

 

Prawko A 1 mozesz zdawac gdy ukonczysz 16 lat.

 

Ja A 1 zdawałem na WSK mozecie sobie wyobrazić jej stan techniczny :P, przygasała, koło przednie sie ruszało, biegi nie chciały wskakiwać hehe. Gdybym nie smigał dużo lat przed tym na róznych rometach itd to jestem pewien ze nie poradziłbym sobie z tą WSK :bigrazz:. Także na sprzetach na jakich wy teraz zdajecie to macie ameryke.

 

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdałem za 3cim ;)

Po dwóch oblanych egzamach w Gdyni przepisałem się do Gdańska :wink:

 

Wszystkim z 3miasta dobrze radze - zdawajcie w Gdańsku, jest łatwiej :)

 

Całe szczescie instruktor mi powiedział, że potem na A dostane zaświadczenie za free, więc A1 mi się OPŁACA :)

Wyszedłem na to samo gdybym nie robił A1 tylko samo A potem ;)

 

no to Quba pogratujuje Ci. Mozesz teraz swobodnie, po legalu smigac

 

 

 

 

 

 

po Monciaku :icon_mrgreen:

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Qóba , oblałem 2 razy . Pierwszy raz na placyku duży stresik, drugi raz na mieśćie , był koniec trasy , 10 metrów do wordu typ mówi skręć w lewo za pasami a ja skręciłem w lewo przed pasami no i wjechałem na chodnik i po zawodach . W tym miesiącu będę miał swoje 3 podejście przeniosłem dokumenty z Siedlec do Białej Podlaskiej bo tam się czeka znacznie krócej

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkurwiające to jest :///

 

Zmienilbym troche slownictwo.

 

:icon_evil:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja A1 zdałem już ponad rok temu i nie żaluje. Kurs robiłem na etz 150 i zdawałem także na etz150 . Stan techniczny tragiczny ale nie na takich złomach sie jezdzilo i dałem rade;) Choć zgasła mi na 8 bo zapomniałem odkręcić kranika. Ale na szczęście jeden błąd jest dopuszczalny. Plecam wszystkim A1 ponieważ jazda na 125 daje dobre podstawy na większe maszyny:) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...