Skocz do zawartości

Dozownik, prawda czy mit.


grayfox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem wygoda jest i to bardzo duża... Ja sobie nie wyobrażam powrotu do czasów simsona i ogóra kiegy trzeba było upychać gdzieś ten olej, pamiętać żeby mieć go ze sobą, brudzić sie i spędzać pół godziny na stacji. Te czasy mam już na szczęście za sobą i na pewno dopóki będe jeździł 2T z dozownika nie zrezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś nie dba i w ogóle nie zagląda do dozownika/zbiorniczka to nic dziwnego że go szlak trafia.

 

jazda na jednym oleju od nowości też ma duży wpływ na prawidłowe działanie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w DT zrobiłem już 13 kkm na dozowniku i nic mu nie jest.

Sam się dużo nasłuchałem o zatartych przez zepsuty dozownik sprzętach. Wystarczy sprawdzać czasem przewody i zaglądać do dozownika. Można jeździć bezpiecznie z dozownikiem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja slyszalem ze jak sie walnie w drzewo to moga mi peknac handbary...

 

Ludzie pomyslcie troche :banghead: Jak bedziesz mial dacha motorem to napewno troche wyleci ale bez przesady... Wystarczy ze masz szczelny korek i wszystko. Tak samo jak sie wywalisz na moto porzadniej i ci wacha ucieka z baku albo gaznika - tez mam wywalic bak ?!

 

POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że jak sie zaliczy glebe to z dozownika może sie wylać olej

 

ja widzialem takie cos na własne oczy :P :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

zapytaj kolegi Kunina jak tak mozna zrobić buehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dozownik ogolnie się nie psuje zalezy kto ma jakiego farta, przeceiż to jest łatwo zrobione, masz taki mechanizm co od dodawania gazu ciągnie ci też linke od oleju w zbiorniczku który jest wlewany do gaźnika itd... nie wiem co się tam może psuć ja od nowości mam już 24tys przebiegu i jeżdze po czym sie da i wżyciu mi się nie zapchał bo to jest troche nie realne chyba że odczepiła by się komuś ta linka z tego machanizmu albo jak by zatkął się szlaufik ktory podzczepiony jest do gaźnika...a jeśli ktoś mówi że dozownik do gówno to jest w błedzie albo w ogóle nie wie jak to wygląda... :notworthy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... z tym dymieniem to jest troche dziwne... bo jak zapale moto ,a jest nie rozgrzane to na początku napradę dymi, ale wystarczy że troche pochodzi i jest ok, kumpel mial cbr 900 i mówił że zanim się rozgrzała to tez dymiła mu jak kosiarka:)Oczywiście mówie tu o Motulach nie jakiś shitach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w dozowniku (mnie sie bardziej wydaje ze w gazniku) zbiera sie olej i rano dymi bardziej do momentu wypalenia sie całego oleju z tamtąd.

 

na dozowniku przejechałem 2000km (suzuki RG80, 95r, 22tys) i jest wygodnie. 80ccm pali 1L/1000km oleju.

Edytowane przez audioterrorysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... z tym dymieniem to jest troche dziwne... bo jak zapale moto ,a jest nie rozgrzane to na początku napradę dymi, ale wystarczy że troche pochodzi i jest ok, kumpel mial cbr 900 i mówił że zanim się rozgrzała to tez dymiła mu jak kosiarka:)Oczywiście mówie tu o Motulach nie jakiś shitach:)

 

 

Nie porownuj 2 t i 4 t bo związek jaki mają one między sobą to chyba tylko taki ze oba smigają na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...