Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zregeneruje ci to dobry zakład regenerujący wały. Z tym, ze w przypadku wału urala to nieopłacalne. Jeśli stożek kola zamachowego to zamachu który pewnie też oberwał nie ma sensu. To nie wyjdzie. Jeśli od koła rozrządu to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, potrzebuje rysunek techniczny satelit do dniepra z napędem na kosz. Muszę dorobić jedną satelitę, tą wyższą, ale o mniejszej średnicy, lecz w moim mieście nie ma gdzie, a nie chciałbym wysyłać satelity do jakiegoś zakładu, skoro można zrobić to z rysunku. Może ktoś posiada i poratuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, chciałbym zapytać czy talerz i wałek atakujący dyfra nie różni się niczym poza rodzajem montażu w napędowcu, a w solówce? Chcę podjąć się wspawania w talerz od solówki mocowania z MW. Jest to już trzeci talerz w ciągu trzech miesięcy, więc szukam jakieś alternatywy. Więc można próbować czy są to inne talerze? A może ktoś już to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to tylko wlasnie sposob mocowania jest inny. Ale nie sadze ze da sie to dobrze zespawac (jak bedzie sie dobrze spawac to znaczy ze material badziewny). A co sie dzieje z talerzami? Moze kupujesz wlasnie zrobione z "marchwi"? Kup cos dobrego, albo daj dorobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie, bo sypie mi się zapłon w K-650 (założyłem elektroniczny prameti + cewka malucha) i chciałbym wrócić do oryginału, i stosował ktoś z was takie coś?

 

http://moto.allegro.pl/modul-zaplonowy-do-ural-junak-mz-jawa-wsk-i1809441010.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli mówiąc dystansowanie? Zawsze kupuję komplet wałek atakujący + talerz, zbytnio nie rozumiem na czym polega dystansowanie, może w tym leży problem?

Jak nie wiesz vna czym polega dystansowanie, to lepiej kup cały zmontowany dyfer, bo sam dalej będziesz tylko łamał zęby. Nawet dla praktyka z wiedzą teoretyczną dystansowanie dyfra to nie jest łatwa sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...