Skocz do zawartości

DZIS PYTANIE-DZIS ODPOWIEDZ


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie kupię podkładkę gumową do reflektora do urala

Owiń połączenie szkła i odblasku ze 2-3 razy czarną taśmą izolacyjną (z tworzywa, lekko ją naciągając) i nie szukaj gumy, która szybko sparcieje, a poza tym jest trudna do zdobycia. Ja taki domowy sposób stosuję w swoich sprzętach i zdaje egzamin na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafciojawa - Loctite blue.

I dobierz nowe sruby z dobrymi lbami stozkowymi, sprawdz stozki w docisku w ktore wchodza lby srub.

znaczy tak ,dobrać to nie mam z kąd ,ale chce zamówić orginalne,no może prawie oryginały ,dokręcając te śruby zwróce uwage na ich prawidówy docisk i "zagnieżdżenie" a :crossy:

klej mam taki jak napisałeś!

ale jeszcze sie nie zniechęciłem do k-650,pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez rafciojawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tak na szybcika kto wie. pod jaki rozmiar zimmerringa wytacza sie w tylnej podporze wału k750 lub m 72 otwór jaki zimmerring tam pasuje jak kto zna dokładny rozmiar to prosze o pomoc. z góry dzinki. ( nie mam koła zamachowego i nie mam jak wymoierzyc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 70x55x8

 

a w uralu 70x 50x8

ale głowy niedam

Powodzenia z takim zymmeringiem, ciekawo czy starczy Tobie materiału rozaczajac pod taki wymiar. Ja maiłem podpore na filcu i pasował własnie taki wymiar.

 

Ps. podajac wymar uszczelnacza zaczyna sie od średnicy wew., zew. i grubosć. Nie żebym czepiał się. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z takim zymmeringiem, ciekawo czy starczy Tobie materiału rozaczajac pod taki wymiar. Ja maiłem podpore na filcu i pasował własnie taki wymiar.

 

Ps. podajac wymar uszczelnacza zaczyna sie od średnicy wew., zew. i grubosć. Nie żebym czepiał się. :wink:

 

Wielkie mi tam zresztą tak samo jak w łożyskach ale i tak wszyscy wiedzą o co biega

tylko wewnęczna średnica bywa w tych cudach techniki różna np ural ma 50

a bywały też 55

 

Pytanie mam zamiar pochromować falbany i jest problem bo bez rozkucia nitów nic z tego nie będzie po prostu chrom nie dojdzie.

Więc jeżeli rozkuję ,a potem po chromowaniu złożę na utwardzanych śrubach następnie bzyknę spawarką nakrętki i na koniec przetoczę bęben bazując się do ośki to jak myślicie wytrzyma czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi tam zresztą tak samo jak w łożyskach ale i tak wszyscy wiedzą o co biega

tylko wewnęczna średnica bywa w tych cudach techniki różna np ural ma 50

a bywały też 55

Z pewnością znajdzie sie taki co nie będzie wiedział :wink:

Napisałem jak wygląda sprawa w emce. No chyba że jest to kaśka z silnikiem urala to wtedy co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci. nie kłócić się. Różne podpory miała emka i strucel(choć są zamienne). Stąd różnice w symerkach.\

HUSIĄTKO - Nie uda się. A poza tym chrom na bębnach się będzie odbarwiał od temperatury. Już nie mówiąc o tum ze to trochę cepelią trąci.

Do podpóreczek polecam symereczki fluorkowe choć ich cenusia jest kilkakrotnie wyższa niż zwyczajniuśkich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coś nie tak ? :biggrin:

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci. nie kłócić się. Różne podpory miała emka i strucel(choć są zamienne). Stąd różnice w symerkach.\

HUSIĄTKO - Nie uda się. A poza tym chrom na bębnach się będzie odbarwiał od temperatury. Już nie mówiąc o tum ze to trochę cepelią trąci.

Do podpóreczek polecam symereczki fluorkowe choć ich cenusia jest kilkakrotnie wyższa niż zwyczajniuśkich.

Coś nie tak ? :biggrin:

 

 

Dlaczego się ma nie udać ??

Skąd wiesz że będzie się odbarwiać ?????

przecież temp. na bębnach jest mniejsza niż na kolankach wydechu a te przy dobże ustawionym zapłonie i dobże dobranego składu mieszanki nie mają prawa się odbarwić.

Co do cepeli to teraz moda nastała , zresztą mam robić zielonego buraka jakich wiele ,bo większość tak robi ?

Nie ,to jest mój cudak i robię po swojemu.

I przestań wreszcie krakać co będzie to będzie

Nastaw się na pozytywne myślenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...