Skocz do zawartości

Jaki tysiak dla kobiety :)


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ale dla mnie cos takiego tom juz normalnie profanacja ! :icon_rolleyes: brakuje tylko haka pod przyczepke. ale coz o gustach sie nie mowi :lapad:

Spojrz w Avatar :icon_twisted: Jak zlapie szczekami to juz nie pusci :crossy:

 

:)

Brawo :( popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest jak się nie ma dwóch metrów wzrostu i 100 kg wagi, że trzeba kombinować, by znaleźć motocykl jednocześnie mocny i lekki :crossy: Ale jak tego nie możesz zrozumieć to przepraszam bardzo... :icon_rolleyes:

 

Aha... a tak w ogóle to chce zmienić sprzęta tylko dla tego, że to tysiąc i w ogóle jest cool, i trendy mieć tysiąca :icon_twisted:

 

do tej pory nie spotkalem idealnego sprzeta poza moim ale ja mam spora wage a wzrostu mimo, ze nie jestem olbrzymem mi nie brakuje. :crossy:

 

A poza tym za krótko na forum jesteś, żeby się tak wymądrzać,

 

miklas a tak na serio, pamietasz jak ja wszedlem pierwszy raz na forum ? Niejaki Kocor Sosna 83 powiedzial mi, ze powinie ze jestem na fali i powinienem znac swoje miejsce w szeregu :lapad: :) :( .

 

Twoim zdaniem ile trzeba byc na forum aby modz dyskutowac ze " starymi " ??? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miklas a tak na serio, pamietasz jak ja wszedlem pierwszy raz na forum ? Niejaki Kocor Sosna 83 powiedzial mi, ze powinie ze jestem na fali i powinienem znac swoje miejsce w szeregu :icon_rolleyes: :icon_twisted: :crossy: .

 

Twoim zdaniem ile trzeba byc na forum aby modz dyskutowac ze " starymi " ??? :lapad:

 

:)

 

ks, jesteś tu chyba z krótko, bo nadal spamujesz nie na temat w kącikach tematycznych zamiast pomóc koleżance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dobrali... jak będę chciała to sobie kupię nawet R1-kę czy GSXR-a i do nich kufer zamontuje :icon_rolleyes: ... nawet wózek boczny i na szczęście nie będę się musiała przejmować mądrościami innych, bo to są moje pieniądze i moje życie... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dobrali... jak będę chciała to sobie kupię nawet R1-kę czy GSXR-a i do nich kufer zamontuje :icon_rolleyes: ... nawet wózek boczny i na szczęście nie będę się musiała przejmować mądrościami innych, bo to są moje pieniądze i moje życie... :icon_twisted:

No i rakietę z bazaru - PAMIĘTAJ !!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rakietę z bazaru - PAMIĘTAJ !!! :buttrock:

Oczywiście, że pamiętam :cool: ... do tego obowiązkowo kółka boczne :icon_mrgreen: , bo przecież baba jestem i na pewno na parkingu się przewrócę :icon_eek: , nie mówiąc już w ogóle o jeździe i zakrętach. Przed ostrzejszymi będę stawać i motocykl przeprowadzać (a tam od razu przeprowadzać, będę kolegów prosić o pomoc, bo sobie oczywiście nie poradzę... dlaczego patrz początek wypowiedzi), bo kto by okiełznał taką bestię :icon_mrgreen: Na pewno nie wątła osoba płci odmiennej od "idealnej" :rolleyes:

Edytowane przez Astarte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że pamiętam :buttrock: ... do tego obowiązkowo kółka boczne :icon_mrgreen: , bo przecież baba jestem i na pewno na parkingu się przewrócę :icon_eek: , nie mówiąc już w ogóle o jeździe i zakrętach. Przed ostrzejszymi będę stawać i motocykl przeprowadzać (a tam od razu przeprowadzać, będę kolegów prosić o pomoc, bo sobie oczywiście nie poradzę... dlaczego patrz początek wypowiedzi), bo kto by okiełznał taką bestię :icon_mrgreen: Na pewno nie wątła osoba płci odmiennej od "idealnej" :rolleyes:

Dobra dam już spokój.Ale kup tylko motocykl z pewnego źródła.

I jak to wyczytałem gdzieś w Serbii " Ne brże od żivota" i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi sie podoba kobieta na motorze szkoda że to jest wciąż rzadki widok :buttrock: a choppery Cie nie kręcą wogule ??

Pozycja jak dla mnie nie ta :icon_eek: ... kiedyś się jednym przejechałam to musiałam trzymać nogi na tylnych podnóżkach, bo z przodu jakoś tak dziwnie :rolleyes:

 

Ale może za kilka... kilkanaście... kilkadziesiąt lat :icon_mrgreen: ... pomyśli się o czymś bardziej klasycznym :icon_mrgreen:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zamiast tego kufra to jakis plecak i moze tankbag ? Chociaz pewnie jak wiekszosc kobiet zabierasz ze soba szafe z ubraniami :icon_mrgreen: .

 

Ale na serio to dobra opcja, na dlugich prostych mozna sie ladnie polozyc na tankbagu, pojemnosc cos kolo 30 litrow i plecak 20-25 litrow i masz objetosc sporego kufra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zamiast tego kufra to jakis plecak i moze tankbag ? Chociaz pewnie jak wiekszosc kobiet zabierasz ze soba szafe z ubraniami :icon_mrgreen: .

 

Ale na serio to dobra opcja, na dlugich prostych mozna sie ladnie polozyc na tankbagu, pojemnosc cos kolo 30 litrow i plecak 20-25 litrow i masz objetosc sporego kufra.

Pomysł dobry... z wykonaniem też nie będzie problemu.

Jednak kufer jest dobry z tego względu, że idziesz coś zwiedzać... idziesz na głupi obiad nawet i nie martwisz się, że twój ekwipunek (nawet tylko ubrania w rollbagu) zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach :icon_mrgreen: Głównie dlatego opcja moto+kufer najbardziej mi pasuje :rolleyes:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry... z wykonaniem też nie będzie problemu.

Jednak kufer jest dobry z tego względu, że idziesz coś zwiedzać... idziesz na głupi obiad nawet i nie martwisz się, że twój ekwipunek (nawet tylko ubrania w rollbagu) zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach :icon_mrgreen: Głównie dlatego opcja moto+kufer najbardziej mi pasuje :icon_mrgreen:

 

pzdr @starte

Dlatego kup moto bardziej turystyczne, ajak radzisz sobie z 190 kg to 220 też może sobie poradzisz , a komfort o wiele wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi sie podoba kobieta na motorze szkoda że to jest wciąż rzadki widok :icon_mrgreen: a choppery Cie nie kręcą wogule ??

...Krzychu, no co Ty? Kobieta najlepiej wygląda na przecinaku... ach ta pozycja :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...