Skocz do zawartości

Jaki tysiak dla kobiety :)


Rekomendowane odpowiedzi

...Krzychu, no co Ty? Kobieta najlepiej wygląda na przecinaku... ach ta pozycja :notworthy:

Ej hehe chodzi ci o to że jest wypięta ? a na chopperku też niczego sobie pozycja jeszcze jak są zamontowane spacerówki ;P

Edytowane przez Krzychu.2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte - kup ducata st za 18 tys. - będziesz miała okazję poznać wszystkie serwisy podczas wojaży...

Wg mnie po prostu nie masz wyboru - jak chcesz dynamicznie pojeździć na relatywnie lekkim motocyklu - kup RRczy tę 9-tkę i komplet toreb oxforda...

Do Moralizatorów: Astarte jeździ pewnie, oczywistym jest, że zawsze może być niepomyślny zbieg okolicznosci, a szybka jazda wiąże się z podwyższonym ryzykiem, ale jeżeli już ma ochote jeździć z szybkością powyżej 200 km/h - odpowiedni, mocny i sportowy motocykl jest do tego najlepszy i NAJBEZPIECZNIEJSZY.

A co do turystyków - zgoda iż masa w czasie jazdy ma mniejsze znaczenie, ale koleżanka wyraźnie pisala, iż obawia się manewrów "parkingowych" - tu każde 10, 20 kg masy jest wyczuwalne...

 

P.S. KS-Rider - nie wiem, może nie jesteś Spamerem, ale faktycznie zabierasz głos w każdym temacie, niestety niekoniecznie zawsze stricte na temat.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra teraz strickt na temat.

 

Triumph'y sa naprawde zaj***ste. Gdyby nie to ze w koncu roku 2004 podpisalem umowe KS na BMW to wierzcie mi na wiosne kupilbym Triumpha 1050 ST. Pisalem o nim w temacie mechaniki o najlepszej niezuzywalnosci w rankingu niemieckiego Motorrad.

 

Testowalem Triumph Daytona 675 i moim pytaniem do Astarte jest czy naprawde konieczny jest litr ???

 

Motorrad w swoim tescie ( swego czasu - chyba w 2005 wytypowal ten wlasnie model jako najlepszy w klasie 600 a w supersportach znalazl sie on na trzecim lub czwartym miejscu ( dokladnie nie pamietam ) w kazdym razie przed Yamaha R1 i innymi litrami.

 

Ja osobiscie ten lekki model Tobie konkretnie polecam. Triumph Daytona 675 !!!

 

Triumph 955 RS mod 2002 odpada totalnie ( tez testowalem - najlepsza ergonomia i geometria dla mojego ciala i duszy )

 

Parametry

 

Moc 120 9100rpm/ min., moment obrotowy 100 przy 5600 rpm. min., stopien sprezania 12,0 , dohc 4, opony 120 / 180 mm , wys siedzenia 805 mm, waga zatankowanego 220 kg, v- max cos niedzy 220 - 230 km/h

 

Triumph ST ( stary ) wazy 232 kg v - max 140 km/h ale wys siedzenia 800 mm. czytalem kiedys recenzje kobiety ktora go uzytkuje i byla w 100 % zadowolona.

 

:icon_mrgreen:

 

 

P.S. KS-Rider - nie wiem, może nie jesteś Spamerem, ale faktycznie zabierasz głos w każdym temacie, niestety niekoniecznie zawsze stricte na temat.

pzdr

 

 

moze masz i racje ale kto zabiera tu tylko glos strickt na temat ? to forum motocyklistow czy forum naukowe ?

 

:buttrock:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, nie słuchaj ich wszystkich.

Tak jak pisałaś, bierz R1. Pakowna, pójdzie po piachu, błocie itd. Jakby miała kardan to bym się nie zastanaiwał.

 

Pozdrawiam

Mam nadzieję, że wybór jest jasny :buttrock:

SQ7NSQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za podpowiedzi :banghead:

Widzę, że wybór nie jest taki prosty jak na początku sądziłam... jak już będę miała mamonę to wtedy jeszcze raz przejrzę temat, przejrzę ogłoszenia i zapewne wybiorę ten model, który najkorzystniej wypadnie w zestawieniu: niezajeżdżony - w granicach moich funduszy.

Czy to będzie CBR-ka, czy Triumph mam nadzieję, że nie będę żałować mojej poczciwej F2-jeczki :) która bezawaryjnie woziła mnie po kawałku Europy.

 

Jeżeli ktoś będzie miał jeszcze jakieś swoje trzy grosze do tematu (na temat) to nie krępować się.

Może jakieś panie też dorzucą coś od siebie :(

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze ty wiesz co bys chciala miec- wyboru praktycznie dokonalas.. a my polecamy ci to co mamy albo chcielibysmy miec... gdybys szukala sport/turyst w klasie 600 to ja wymienil bym ci milion zalet fazera i ani jednej wady... w sumie on wad nie ma :buttrock:

... ktos to juz pisale chyba.... najciezej bedzie znalezc sprzet dobrze uchowany..bo chyba od tego bedzie zalezec ostateczna decyzja odnosnie marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś będzie miał jeszcze jakieś swoje trzy grosze do tematu (na temat) to nie krępować się.

Ja sie nie krępuje...no może troszke ;)

To już szósta stronka i ciekawy jestem czy Astarte na coś się zdecydowała...ja osobiście w natłoku takiej ilości informacji bym zgłupiał.

Proponuje wybrać jednego motka i do momentu zakupu wyłączyć kompa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto mala wrzutka na temat wozenia "towaru" na moto... moja ostatnia wyprawa w zeszly weekend, do tego co na zdieciu trzeba jeszcze dodac moja kobialke ktora skutecznie uciekala przed aparatem (bo podobno w skorach wyglada grubo:) )... musze powiedziec ze przy predkosciach ok 150 -180 km/h nie bylo czuc zaladunku jakos specjalnie, jednak do 200 nie dociagnalem.. pozdrawiam.. towarowy trampek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin:

Ja wcześniej jeździłem F2 Cbr i była ok.

Ale jeśli chodzi o bandita 1200s to też go dosiadałem i palił przy spokojnej jeździe od 4,6l(przy 90-100) a jak się odkręciło to nawet 9l. (przy 200-220). Nic za darmo.

Ja osobiście przymierzałem się do FVR-ki, yzf tunder reyca ale chyba będę szukał XX-a. Od kolegów słyszałem że te yzf przy predkościach 130-150 na trasie potrafią na prawdę mało spalić tzn. w okolicach 6 literków. i są w miarę wygodne chodź niektórzy mówią że zbyt twarde.

wiem też że Hondę XX prowadzi się naprawdę lekko po mieście a na trasie to jest bajka.

i Cenowo można już wyrwa od 15-16 tys.

Takiej będę szukał i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Sprawdz jeszcze sobie to http://forum.motocyklistow.pl/Masterbike-2007-t71592.html

 

:notworthy:

...a ja sugeruję abyś najpierw sprawdził co jest napisane w pierwszym poście tego wątku ...następnie sprawdził ceny wymienionych przez ciebie modeli ...po czym masz już jasność dlaczego poprosisz moda(-ów) o wykasowanie swojego posta :buttrock:

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...