Skocz do zawartości

Jaki tysiak dla kobiety :)


Rekomendowane odpowiedzi

witam,ja tak poza tematem lekko,czy to czasem nie Ty Astarte z Miklasem nie mijaliscie kolesia na zółtej MZ 150 w kamizelce forumowej w Suchdniowie,bo tak sie składa że mijały mnie dwie Cebry jedna na numerach SB z a tego co pamietam po wycieczce po swietokrzyskim twoja takie miała i ten sam lakier.

 

Jechaliśmy przez Suchedniów 21 kwietnia. Byliśmy na mszy dla motocyklistów w Mnikowie k. Krakowa. Całkiem możliwe, że to my, ale nie zarejestrowałem niestety żadnej MZki z driwerem w kamizelce forumowej, bo trochę poginaliśmy, żeby zdążyć na urodziny Wojtasika i zaległe Pietry do W-wy :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i VFR wygląda znacznie lepiej od np. CBR

Toś wymyślił... :)

 

witam,ja tak poza tematem lekko,czy to czasem nie Ty Astarte z Miklasem nie mijaliscie kolesia na zółtej MZ 150 w kamizelce forumowej w Suchdniowie,bo tak sie składa że mijały mnie dwie Cebry jedna na numerach SB z a tego co pamietam po wycieczce po swietokrzyskim twoja takie miała i ten sam lakier.

Mijaliśmy :D pamiętam dokładnie... bo miałeś kamizelkę forumową i swój nick na nim. Potem jakoś wyleciało mi z głowy zapytać się czy dobrze zarejestrowała dane osobowe :)

 

Pozdrowienia :)

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy przez Suchedniów 21 kwietnia. Byliśmy na mszy dla motocyklistów w Mnikowie k. Krakowa. Całkiem możliwe, że to my, ale nie zarejestrowałem niestety żadnej MZki z driwerem w kamizelce forumowej, bo trochę poginaliśmy, żeby zdążyć na urodziny Wojtasika i zaległe Pietry do W-wy :) :D :P

witam,i to było własnie wtedy,wiem ze zescie szybko jechali bo wam ustąpiłem drogi :D ,a pózniej was nie mogłem juz zobaczyc w oddali.

Astarte spostrzegawcza dziewczyna z Ciebie :D ,zycze pomylsnych zakupów i do zobaczenia gdzies w polsce.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl sobie pewnie ładny wybierzesz, ale czy oddając swoją CBR- będziesz mogła spojrzeć w oczy przyszłemu właścicielowi i powiedzieć " używany przez kobiete " " nie katowany :banghead: hehe

Oczywiście, że tak :banghead: ... nie była jeżdżona na gumie, regulacje były robione regularnie, czasami się przypaliło oponkę (ale kto tego nie robi), przejechała ze mną na siodle już masę kilometrów (nota bene w tym sezonie już 9000 km). Motocykl wytrzymał kilka prób jazdy w deszczu :P ... nigdy się nie zepsuł na trasie, więc jest wart polecenia :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, wczoraj mieliśmy małego grilla z kumplami z Trójmiasta: jeden pomyka Firebladem 1998, drugi Kawasaki Zx-9 z 1998 roku, trzeci fazerem 1000. Przesiadają sie, próbują itp...

wniosek: fazer jakby trochę mułowaty, CBR o dziwo gorsze osiągi i wygoda codziennej jazdy od Kawasaki! Cebra też podobno bardziej twarda na dziury...

 

Zatem troche zrewidowałem moje poglądy...

 

P.S. Jedziemy lub oni jadą (ja jeszcze nie wiem) w czerwcu w Alpy, zatem chłopaki więcej będą wiedzieli jak to jest z tą turystyką, ale żaden nie jeździ z kufrem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, wczoraj mieliśmy małego grilla z kumplami z Trójmiasta: jeden pomyka Firebladem 1998, drugi Kawasaki Zx-9 z 1998 roku, trzeci fazerem 1000. Przesiadają sie, próbują itp...

wniosek: fazer jakby trochę mułowaty, CBR o dziwo gorsze osiągi i wygoda codziennej jazdy od Kawasaki! Cebra też podobno bardziej twarda na dziury...

 

Zatem troche zrewidowałem moje poglądy...

 

P.S. Jedziemy lub oni jadą (ja jeszcze nie wiem) w czerwcu w Alpy, zatem chłopaki więcej będą wiedzieli jak to jest z tą turystyką, ale żaden nie jeździ z kufrem...

No to ładnie się zebrali... muszę na jakimś zlocie przysiąść się do każdego... z tych motocykli :crossy: i na początku organoleptycznie :crossy: sprawdzić, który najbardziej mi podpasuje.

 

Trudny wybór mnie czeka :crossy:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie się zebrali... muszę na jakimś zlocie przysiąść się do każdego... z tych motocykli :biggrin: i na początku organoleptycznie :wink: sprawdzić, który najbardziej mi podpasuje.

 

Trudny wybór mnie czeka :clap:

 

pzdr @starte

Jeszcze dwa dni i nawet damy ci pośmigać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte jak bedziesz o okolicy za ok miesiac to spokojnie mozesz sie przymerzyc do 954, jest nawet kawałek obwodnicy, w końcu koleżankom trzeba pomagać :) Pozdr

Oj... do pięknej czerwonej 954 :) to z wielką chęcią :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/Marcin.Klank/Zl...788974526403058

Moto Iziego..

 

Zobacz tak powinien wyglądać moto EKG.... ( skrzynka z piwkiem się mieści)

zapakowany na maxa,,,

 

To może jedna AT ? :P :icon_mrgreen:

 

WIem wiem .. za mała moc ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...