Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebny namiar na sklep wysyłkowy z oponami do Wild Stara :)

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel Shell i dobre paliwo... to historia... Przynajmniej z moich doswiadczeń...

Masz otwarte wloty powietrza do gaźnika i tówj trzeba czyścić częściej nawet niż mój bo zasyna nim wszystko co przed nim.... Odkręć wyczyść filtr i zobacz czy nie bedzie czasem lepiej :-)

Mó stoi u elektryka, mam nadzieję, że dzisiaj będe miałjuż 100% pewnośc co padło... Jest jak na razie jeszcze jedna rzecz do sprawdzenia, regulator napięcia bo cała reszta już sprawdzona...

Gdy o regulator pytałem w serwisie usłyszałem, że nie ma on żadnego wpływu na pracę tak jak tps a czujnika położenia wału w ogóle tu nie ma bo to nie wtrysk tylko gaźnik.... Serwisy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny namiar na sklep wysyłkowy z oponami do Wild Stara :)

 

W styczniu tu kupowałem: (poniżej parametry zamówienia) opony były z roku 2008. Bardzo szybko i sprawnie.

 

Dane sprzedawcy

 

Zamówienie - Opomania.pl <[email protected]>

 

Firma Grefid

Agnieszka Fidali

os. Przylesie 37

66-008 Wilkanowo

Zielona Góra

Bank: Mbank

Konto:18 1140 2004 0000 3102 4602 6716

 

Dziękujemy za dokonanie zakupów w Naszym Sklepie.

 

Kontrolna lista zamówienia:

 

1 x Dunlop D404 WWW Rozmiar:130/90R16 Index:67H TT WWW - 430,00 zł

 

1 x Dunlop D404 WWW Rozmiar:150/80R16 Index:71H TT WWW - 559,00 zł 559,00 zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to do czego sie odnosi ??

 

To gdzie, kurna, tankowac ?? :eek:

 

 

Odnosiło się to do regulatora napięcia... Tylko Krzysiu regulator mam walnięty, ładowanie raz jest a raz go prawie nie ma, to do Twojej wiadomości na mojej skrzynce :-)

Wpływ jak terz analizuję miało na oba cylindry szczególnie ostatnio gdymotor gasł. Gdy miało wpływ tylko na jeden gar motor pracował na przednim....

Z tego co [poczytałem sobie w necie moduł zapłonowy to dośc skomplikowane urządzenie i regulator napięcia ma dość duży wpływ na jego prawidłowe działanie. To samo tyczy się TPS-a, diody podnużka jak i czujnika położenia wału, który ma jednak największy wpływ na prawidłowo działający zapłon....

Wbrew pozorom teorie w stylu, że te czujniki maja znikomy wpływ na działanie moto to nieprawda.

To samo tyczy się Krzysiu, Twoich obaw o zbierający się nagar na tłoku... zważ jedną rzecz, nagar który powstawał by według Twojej opini zwiększał by kompresję i stopieńsprężania w komorze spalania... Prosta sprawa zmniejszał by objętość komory spalania.... Ciśnienie miałem równe w obu garach więc ni jak się to ma do mojego przypadku....

Mówiąc, że walnięty regulator napięcia dawał by tez problemy ze światłami... jednak niekoniecznie.... Nie ważne, wiem na pewno, że regulator nie działa odpowiednio. Za dzieńdwa będe miał nowy. Wymienię i mam nadzieję, że skończa się problemy jak nie będę szukał dalej ale nie bardzo już jest gdzie bo cały motor zostałjuż sprawdzony od początku do końca....

 

 

Majkel ja tankuję na BP i jeszcze problemów nie miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użka jak i czujnika położenia wału, który ma jednak największy wpływ na prawidłowo działający zapłon....

Wbrew pozorom teorie w stylu, że te czujniki maja znikomy wpływ na działanie moto to nieprawda.

 

 

nigdy nie twierdziłem że jest inaczej

życzę Ci z całego serca aby wreszcie Wykrzyknikowa zagadała

Staram się jedynie pomóc

 

pozdrawiam

Krzysiek

Megula 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i zaj....... dział forum poszedł się pier.... ,mnóstwo informacji ,porad ,przemyśleń itp.-itd.zostało podzielonych na dwie części pom.nowo powstałe proponowane przez jednego z kolegów ,niejakiego T. H.Teraz ,chcąc wynieść z pow. coś interesującego ,trzeba być i "tu i tu" ,pałować się pom.jednym i drugim ,odwoływać się raz tu raz tam-reasumując :szukać niewiadomo gdzie.Ciekaw ogromnie jestem sensu takich poczynań zarówno przez Inicjatora ,który nie wiadomo dlaczego nie pozwolił rozwijać się swojej nowej inicjatywie swym "własnym życiem" miast agitacji na tym już istniejącym forum,jak również wszystkim tym którzy z taką aprobatą przenieśli się przyczyniając do niepotrzebnego zamieszania???...

Z pozdrowieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i zaj....... dział forum poszedł się pier.... ,mnóstwo informacji ,porad ,przemyśleń itp.-itd.zostało podzielonych na dwie części pom.nowo powstałe proponowane przez jednego z kolegów ,niejakiego T. H.Teraz ,chcąc wynieść z pow. coś interesującego ,trzeba być i "tu i tu" ,pałować się pom.jednym i drugim ,odwoływać się raz tu raz tam-reasumując :szukać niewiadomo gdzie.Ciekaw ogromnie jestem sensu takich poczynań zarówno przez Inicjatora ,który nie wiadomo dlaczego nie pozwolił rozwijać się swojej nowej inicjatywie swym "własnym życiem" miast agitacji na tym już istniejącym forum,jak również wszystkim tym którzy z taką aprobatą przenieśli się przyczyniając do niepotrzebnego zamieszania???...

Z pozdrowieniami.

 

słuszna uwaga obecnie tak jak kolega pisał przesiaduje raz tu raz tam a tak pieknie sie rozwijał wątek praktycznie jeden z najwiekszych na forum trzeba to jakos posklejać do kupy dać umrzeć temu działowi na forum motocyklistow wielka szkoda wrecz nie dopuszczalna zas olac zupełnie nowa poswiecona tylko i wylacznie naszym bizonom też nie fer bo to jedyna strona zupełnie poswiecona waldkom radkom i tak w kolo macieja nie wiem jak z tym sie uporać zostaje przesiadywanie z żoną w dzien :wink: zaś z kochanką na wieczór :biggrin: trza sie naltac ale czego sie nie robi dla miłości (czytaj wild road star) :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że jest jeden duży plus tamtego forum...

Jeśli chcę się dowiedziec jakie opony albo np. jakie siedzenie mi najlepiej pasuje do Wildka, to wchodzę na forum Wild Stara i w akcesoriach szukam albo daję temat, i później dla każdego innego użytkownika wystarczy wejśc i poczytac. Czy np. z jakimś problemem... A tutaj żeby coś znaleźc muszę albo przekopac prawie 200 stron (chyba by mnie poje......) , albo znów powielac temat, który był wałkowany powiedzmy pół roku temu. A przy tym zawsze się ktoś pojawi i opieprzy za zaśmiecanie i powielanie...

Ha! I które pod tym względem jest lepsze...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkusista ma racje - sam niewiadomo czemu (wlasciwie wiadomo - a to dlatemu ze taka struktura forum) zostalem opieprzony za zadawanie pytan na ktore 1985watki wczesniej ktos odpowiedzial..

Ale co racja to racja - szkoda.. :icon_eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...