Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potrzebuję porady. :notworthy:

Zakupiłem filtr K&N 3925 :biggrin: i po założeniu motocykl stracił moc :banghead: . Kicha, pluje, strzela. Oczywiście później po doczytaniu instrukcji okazało się (w zasadzie jest napisane) że trzeba użyć kit do gaźnika ze względu na większą ilość powietrza. :banghead:

Czy jest możliwość wyregulowania gaźnika bez zakupu zestawu? Jeżeli jak to proszę o informację.

Jeżeli nie to jaki kit należy kupić?

To jest wklad w oryginalna puche czy filtr otwarty?

Jesli wklad to jest szansa, ze da sie wyregulowac. Musisz sie dobrac do sruby PMS, ktora jest na spodzie gaznika. Ja nie ruszana to bedzie za zaslepka, ktora trzeba przewiercic i usunac. Na cieplym pracujacym silniku wkrecasz srube do konca i potem wykrecasz 2,5 -3,5 obrotow. Nie ma recepty ile obrotow dokladnie. Przegazowa i chwile odczekac po kazdym pol obrocie zanim sie ustawi. Najlepiej rundka by sprawdzic pod obciazeniem.

Jak ta zabawa nie pomoze to czekaja Cie dysza i iglica np. z firmy DynoJet.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wklad w oryginalna puche czy filtr otwarty?

 

Vpower dzięki za info!

Niestety jest to filtr otwarty. Więc będzie konieczna wymiana iglicy i dysz.

Pytanie brzmi jaka dysza znalazłem DynoJet E4175.

Czy to się nada nie mam pojęcia.

 

Poza tym jak to wyregulować po wymianie.

W zasadzie pytanie czy można to zrobić samemu czy lepiej się udać do serwisu?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można wyregulować samemu.Potrzeba tylko dużo cierpliwości.Mam założony hyperharger i zmienione dysze i iglicę.Założone to było w stanach,ale tu sam sobie to dostrajałem pod siebie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower dzięki za info!

Niestety jest to filtr otwarty. Więc będzie konieczna wymiana iglicy i dysz.

Pytanie brzmi jaka dysza znalazłem DynoJet E4175.

Czy to się nada nie mam pojęcia.

 

Poza tym jak to wyregulować po wymianie.

W zasadzie pytanie czy można to zrobić samemu czy lepiej się udać do serwisu?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

 

Jak bedziesz kupowal zestaw do gaznika zwroc uwage aby byl pod odpowiednie moto - pomiedzy 1.6 a 1.7 sa roznice! Generalnie wszystko jest opisane w zestawiku, ktory otrzymasz ale jest jedno ale: bedziesz mial 3 dysze + 5 ustawien iglicy wiec to jest zabawa. Za punkt wyjsciowy przyjalbym to co bedzie dolaczone w opisie do zestawu a potem juz loteria. Zareczam, ze pare razy do gaznika zajrzysz zanim znajdziesz optimum. Serwisy omijaj z daleka - oni sa ekspertami w standardowej wymianie oleju za kosmiczne pieniadze a jak zobacza nietypowa zabawe to beda eksperymentowac na Twoim moto. Owszem najlepiej zrobic to na hamowni ale jak mi kiedys "rasowy dealer Hondy z jeszcze wieksza legenda mechaniki" wyregulowali na hamowni moto to polowa koni mu zdechla a silnik chcial z ramy wyskoczyc. Od tego czasu omijam serwisy szerokim lukiem.

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do road starow i wild starow nie wymienia się dysz, jedynie do woriora. Reguluje się wysokość dyszy , tak bynajmniej miałem w zestawie z filtrem według instrukcji

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A worior nie jest na wtrysku?

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do road starow i wild starow nie wymienia się dysz, jedynie do woriora. Reguluje się wysokość dyszy , tak bynajmniej miałem w zestawie z filtrem według instrukcji

Dales ciala Seboka.:)

Warrior jest na wtrysku - do niego mozesz Powercommandera kupic co Ci mapy zaplonu zmieni czego konsekwencja bedzie dawka paliwa i powietrza podawanego.

W RS/WS masz dysze glowna i dysze wolnych obrotow (pomijam srobki i inne ustrojstwa od powietrza itp) oraz iglice. Wymienia sie gysze glowna (niektorzy zmieniaja tez dysze wolnych obrotow aby przejscie z wolnych na "normalne" bylo bardziej plynne oraz by lepiej moto wyregulowac) oraz iglice i nie reguluje sie wysokosci dyszy a wysokosc iglicy (na ogol 5 naciec plus podkladki sadze ze to miales na mysli mowiac o regulacji wysokosci). Dysz w zestawie moze byc nawet 3 z roznymi srednicami. Dysze plus ustawinie igly (igla ta rozni sie od standardowej) na odpowiednim wycieciu wybiera sie w zaleznosci od zamontowanego filtra, wydechu oraz co ciekawe miejsca zamieszkania (gosc mieszkajacy nad morzem moze miec inne ustawienia niz ten mieszkajacy w tatrach choc to ten sam moto - inne powietrze). Generalnie nie ma recepty a na ogol to co pisze w zalaczonej do zestawu instrukcji srednio sie ma do tego co jest optymalne.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dałem ciała :P w worriora to jest na wtrysku i oczywiście miałem na myśli iglice, to chyba przez tą duszną pogodę :).

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na wstępie chciałem się przywitać ze wszystkimi i odrazu mam pytanie :)

Szukałem w googlach ale nigdzie nie mogłem tego znaleźć, chodzi mi o znaczenie słowa silverado w nazwie co to oznaczy i czy to dobrze czy niekoniecznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak to wyregulować po wymianie.

W zasadzie pytanie czy można to zrobić samemu czy lepiej się udać do serwisu?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Widze że jesteś z pod Wrocka, miałem podobne problemy po wymianie na wydechy Cobry, pomógł mi Pimpek z Olesna wymieniająz na Kuryakina i zestaw dysz plus regulacja. Zrobiłem kilka tys po wymianie i zero problemów. Pimpek ma trochę sprzęta który pomaga ustawic sprzęta. Mozesz też spróbować u Tomka w Opolu na ul. Kani. Na pewno nie warto jeździc do serwisów firmowych Yamahy - przynajmniej ja mam złe doświadczenia z Rybnikiem.

 

Tatsu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Panowie potrzebuje pomocy, wracałem właśnie z Irlandi do Polski. W niemczech na autostradzie pękł mi pas napędowy przy prędkości 120km/h (mi nic sie nie stało) jak sdzicie co mogło być przyczyną motocylk ma 80000mil zębatki są ok proźba czy ma ktoś do sprzedania pas napędowy od ręki?? Albo doradzcie gdzie mógłbym dostać Jestem tylko 2 tyg w Polsce prosze o pomoc!! :bigrazz: bo motocykl stoi uziemiony :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...