Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... i błotnik cały :biggrin:

 

A do czego pijesz ?? :evil:

 

 

W pierwszej chwili myslalem ze kupiles mojego, ale ....... :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kiedyś chwaliłem się, że załozyłem do swojego Rad Stara wydechy Roadhouse, poniżej link, gdzie mozna zobaczyć jak to wygląda. Dodam, że zmienione będą jeszcze końcówki wydechów na Shark fin, takie z małym ogonkiem

http://blacktrain.fotosik.pl/albumy/630753.html

 

ppozdrawiam,

 

No bardzo ladnie wyglada. Jako milosnik wydechow na 2 strony podoba mi sie jak diabli. Jak by jeszcze nie mial crosover pipe to bylby rowniez u mnie zalozony.:)

Jednak zaleta czarnego moto jest to, ze chrom sie zawsze bardziej odznacza. Zazdroszcze Ci 2 rzeczy - chromowanego przodu i osprzetu kiery oraz wysokiego oparcia pasazera. Ja generalnie chcialbym miec wysokie oparcie w zapasie na bardzo dlugie trasy bo niskie jest beznadziejne.

P.S.

Wywal ta kiere - nie pasuje do reszty.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego pijesz ?? :evil:

 

W pierwszej chwili myslalem ze kupiles mojego, ale ....... :biggrin:

 

A tak widziałem twojego ma to samo malowanie ale masz trochę więcej bajerów ,choć ja też już nad tym pracuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower,

 

dziekuję za miłe słowa. Kiera zostaje, kiedyś miałem taką szeroką jak ty i zdjąłem, leży w koncie w garażu, przeszkadzała, a fabryczna pasuje mi w 100%, a dodam, że w RS 1700 jest trochę inna (ciut szersza i bardziej na kierowcę) niż w Wild Star 1600.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,hmmm myślę ,że porównanie Intruza do Waldka przynajmniej z zewnątrz dla mnie ,to tak jak

blachy amati do Zilidjana :bigrazz: kp?

 

Kolega po fachu...? :bigrazz:

Raczej SABIANa do ZILDJANA, bo przeciez Intruder to nie WSK :biggrin:

Poza tym uroda to rzecz wzgledna, kazda zmora ma swojego amatora, a VL nie jest przeciez paskudny... :bigrazz:

Ale jeszcze jedna rzecz... Nie jezdzilem na WS , bo niestety nie mialem okazji, ale siedzialem. I wydaje mi sie, ze mimo podobnych mas VL i WS, to jednak w "rekach" WS jest jakby lzejszy. Moze srodek ciezkosci jest nizej, a moze to tylko moje zludzenie...? Ciekaw też jestem jak to jest z momentem obrotowym? W opisach 135Nm (chyba) , to sporo wiecej jak w VL-115Nm. Jak to jest w rzeczywistosci? Lubie wielkie silniki z racji tego wlasnie,ze nie trzeba zbytnio w biegach grzebac.

A jesli chodzi o wiek... Jednak wolalbym cos powyzej 2000, i gdyby nie to, ze ten motor o ktorym pisalem nie jest czarny :evil: , to juz mialbym Wild Stara... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się Intruder jest mniej poręczny. Środek ciężkości o wiele wyżej przez co sprawia wrażenie cholernie cięzkiego i dla mnie osobiście niewygodnego.

Co do elastyczności silnika.... Po tym jak mi chłopaki zmienili ustawienia wmodule jest zaje....cie elastyczny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega po fachu...? :bigrazz:

Raczej SABIANa do ZILDJANA, bo przeciez Intruder to nie WSK :biggrin:

 

 

No napisałem delikatnie ,że dla mnie jest ładny inaczej :cool: . A po garach lubię dać ;) . (podrasowane Amati na evansach olejowych+stopa Yamaha i do tego Paisty )

 

Odgłos RS to jak gra Bonhama z LZ. :flesje:

 

Pozdro i sorry za odejście z tematu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zagrac to pewnie razem nie zagramy, ale piwa moze sie kiedys razem napijemy na trasie... :bigrazz:

Jak sie wreszcie dokupie jakiegos Waldka to moze wybiore sie na zlot do Turawy... Podobno mam tam "wtyki" dzieki mojemu plecaczkowi... :bigrazz:

A wracając do Waldka... Moze ktos zna z Krakowa lub okolic jakiegos dobrego mechanika, ktory moglby wybrac sie ze mna za odplatnoscia 100km od Kraka obejrzec Wild Stara i doradzic...? Albo odradzic... :biggrin: Chodzi mi chyba najbardziej o sprawdzenie pod wzgledem wypadkowym, bo cos mi sie wydaje,ze jestem troche ciemny w tym temacie...

A ktory serwis w Krakowie zna sie najlepiej na tym modelu? I jeszcze jedno-jesli podam w serwisie VIN, to powiedza mi przeszlosc maszyny jesli byla serwisowana w kraju...?

POMOCY!! :biggrin:

 

Zakładając że wszystko jest okey to 25 tyś. dał bym w ciemno bo realnie cena powinna oscylować około 30 tyś.

Trzy tygodnie temu kupiłem mojego więc jestem w temacie,ale jak mówię jeżeli jest wszystko tak jak piszesz.

Ja za 2001 z przebiegiem 33 tyś nieźle ubrany dałem 26,5 tyś i w sumie jestem zadowolony ale kupiłem od motocyklisty motocykl zadbany.

Nie ulega wątpliwości że można było od handlarza ten rocznik kupić taniej ale..

To ten co kupiłem

http://www.allegro.pl/item606543069_wild_s...zo_zadbany.html

 

Maszyna ładna :clap:

Nie chce byc wscibski, bo to nie moja sprawa-z gory przepraszam-ale jesli dales za niego 26,5 tys zł, to nie za wiele wynegocjowales od ceny z Allegro... Ale motorek ladny :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tańsze bo ze stanów, a jakie motocykle w większości ze stanów przypływają to wiadomo.

 

Byc moze, w kazdym badz razie nie chce 1700 tylko 1600 a tego z 2001-2003r ubranego i w super stanie ciezko raczej za 25 tys zł kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z 2001 full ubranego i raczej nie oddam go za 25tys.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...