Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc chyba lepiej kupic krajowego , jeden wlasciciel od wyjazdu z salonu...?

Bo wlasnie mam taki motocykl na oku i szukam jakiegos znawce maszyny, ktory przejrzalby mi tego Waldka..

Pochwalisz sie kiedy go kupiles i za jaka kase...? Interesuje mnie to dla porownania do upatrzonego przeze mnie motocykla... Ale jesli za bardzo nie chcesz sie z tym obnosic to OK, nie ma sprawy... :bigrazz:

Jest maly problem, nie wiem, chyba ktos mnie robi w balona... :biggrin:

Dzwonilem do serwisu YAMAHY , i powiedziano mi ze nie ma mozliwosci sprawdzenia po numerze VIN historii motocykla- moto kupione u nas w kraju, jeden wlasciciel, książka serwisowa... Waldek kupiony i serwisowany w innym miescie niz serwis , do ktorego dzwonilem...

Wiec jak to z tym jest???? :bigrazz:

 

 

Witam, numer vin sprawdzałem w Mitsui Polska(oni zmienili nazwe ) ale na pewno Ci pomogą, nie sadze, aby dali ci historie serwisowa do motocykll o który pytasz, ale kolor, rocznik na pewno powiedzą. Kompetentny człowiek, Tomasz Góral pytaj o niego, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odpaleniu wyłączam ssanie po około 30 sekundach, podkręcając do tego lekko obroty.

 

A ja odpalam na ssaniu i od razu jade.

Po jakims czasie zmniejszam ssanie a po kilometrze, tak na oko, wylaczam w ogole i potrafi jeszcze szarpnac, kichnac i zgasnac, ale .... jak juz jest ciepla to zapie**ala jak ta lala !!!!

 

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, numer vin sprawdzałem w Mitsui Polska(oni zmienili nazwe ) ale na pewno Ci pomogą, nie sadze, aby dali ci historie serwisowa do motocykll o który pytasz, ale kolor, rocznik na pewno powiedzą. Kompetentny człowiek, Tomasz Góral pytaj o niego, pozdrawiam

 

Witam!

I dzięki od razu wielkie, spróbuje sie z nimi skontaktowac...

A może kolega jest gdzieś od strony Rzeszowa i mógłby zerknac na maszyne,ktora mam na oku...? :bigrazz: he he

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ssanie to w moim egzemplarzu zaraz po odpaleniu można je spokojnie zredukować o 50% a po około 30 sekundach zjechać do zera. Ale i tak trzeba później odczekać aż się silnik zagrzeje bo inaczej nie pojedzie :bigrazz:

Zasadniczo to motocykl się długo grzeje i szybko stygnie.

Ale takie prychnięcia też miewam. Jeszcze mi nie zgasł nigdy, ale to chyba dlatego, że zawsze robię lekką przygazówkę przy redukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki objaw jak za długo będzie na ssaniu :-) Dzisiaj rano np też mi kilka razy kichneła jak stawałem na światłach i pracowała nierówno ale zrobiło się zimniej niz przez ostatnie kilka dni i kto wie może powinienem ja był dzisiaj na ssaniu ciut dłużej pociągnąć.... Normalnie jak z kobietą, kapryśne to i marudne :banghead:

Co ciekawe problem pojawił się dopiero w tym roku... To się chyba nazywa starość :-) Miewam ostatnio takie dziwne mysli co by zmienić na H-D.... Z drógiej strony jak sobie tak nią gdzieś jadę, jakl słyszę jak pracuje, lub jak przez ostatnie kilka dni jest taka grzeczna i pracuje jak zegarek... Ech sami wiecie o czym mówię, to za nic nie chciał bym się jej pozbyć.... :-)

 

A ja odpalam na ssaniu i od razu jade.

Po jakims czasie zmniejszam ssanie a po kilometrze, tak na oko, wylaczam w ogole i potrafi jeszcze szarpnac, kichnac i zgasnac, ale .... jak juz jest ciepla to zapie**ala jak ta lala !!!!

Majkel tyle tylko, że jak zostawisz na pół godziny to i tak odpalić nie możesz bez sssnia :icon_razz:

Ja swoja w weekend rozbiorę i przeczyszcze wszystkie styli elektryczne i spsikam jakims siuwaxem coby lepsze przewodnictwo było. Dziwi mnie tylko to, że w zeszłym roku mogłem ssania tak szybko nie wyłączać. Na samym początku jak ja kupiłem przejechałem na ssaniu 50 km i nic się nie zalewało i nie kichało. Oczywiście od razu wymieniłem świece ale nie zachowywała się tak jak w tym sezonie. Zastanawia msię tez czy to, że stała cała zime w garażu blaszanym i zbierała sie na niej wilgoc nie wpłyneło na nia niekorzystnie (tu głównie chodzi mi o elektrykę)....

Edytowane przez wykrzyknik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miewam ostatnio takie dziwne mysli co by zmienić na H-D....

 

Ja kupiłem Waldka bo to zdecydowanie najładniejszy i najbardziej charakterny motocykl w swojej klasie. Jeżeli go będę zmieniał (kiedyś na pewno) to tylko na konkretnego turystyka w stylu BMW K1200GT lub R1150RT. Ale to raczej ze względów czysto praktycznych, bo o urodzie trudno tu mówić :biggrin:

 

HD bał bym się chyba kupować. Już teraz jak na jakimś spocie Waldek stoi pod chmurką to ja jestem pełen obaw. A przy HD to chyba już w ogóle oka bym nie zmrużył. :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

I dzięki od razu wielkie, spróbuje sie z nimi skontaktowac...

A może kolega jest gdzieś od strony Rzeszowa i mógłby zerknac na maszyne,ktora mam na oku...? :bigrazz: he he

Pozdrawiam!

 

Witaj ponownie, mieszkam w Tarnowie, czesto jednak wyjeżdżam bo zawodowym kierowca jestem, zapisz numer tel do Jacka <kom.506976005>on zna sie na motocyklach, jesli znajdzie czas i sie z nim dogadasz bylby odpowiednim czlowiekiem, do sprawdzenia tego co chcesz kupić.

Powołaj sie ze masz kontakt od Janusza Remiana,

pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechałem na ssaniu 50 km i nic się nie zalewało i nie kichało.

 

Chyba cos Ci sie pomylilo ...... 50 kilometrow na ssaniu ?? :banghead:

A pol godziny wystarczy dla Waldka aby ostygl i juz ciezko go krecic bez. A tak wyciagasz ssanie i od razu odpala, ruszasz i za chwile juz zamykasz ssanie.

Nie musisz wtedy podkrecac manetka obrotow aby nie zgassl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu opanowac kichanie i paskudna pracę Wildka. Po regulacjach w serwisie Wildek po rozgrzaniu pracował pięnie jednak gdy sie rozgrzewałpo około minucie od odpalenia zaczynały się problemy. Zrobiłem kilka eksperymwntów z ssaniem i teraz jest rewelacyjnie.

Po odpaleniu wyłączam ssanie po około 30 sekundach, podkręcając do tego lekko obroty. Motor pracuje pięknie i nic sie nie dzieje. Najkprawdopodobniej zmiany w gaźniku doprowadzały do tego, że zalewały się świece gdy rozgrzewałem sprzęta na ssaniu. Po weekendowych testach dzisiaj do pracy dojechałę bez najmniejszego kichnięcia :biggrin:

Za to po regulacjach moto pracuje jeszcze ładniej niż w zeszłym sezonie za co wielkie dzięki dla chłopaków z Moto Stylu :flesje:

 

A nie wspominalem cos o tym?:) Coz - kobieca intuicja...

 

Co do moto ze stanow - ja mojego sprowadzalem osobiscie, nowka zapakowanego w skrzyni yamahy, z przebiegiem zero, foliami na chromach, siedzeniach, niebieska oslona na kolach it wiec nie ma reguly i jesli go sprzedam to na pewno nie za tyle co 1,6 chocby cudowny byl... (tym bardziej, ze od zeszlego roku wpakowalem w niego blisko 20k pln).

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos Ci sie pomylilo ...... 50 kilometrow na ssaniu ?? :banghead:

A pol godziny wystarczy dla Waldka aby ostygl i juz ciezko go krecic bez. A tak wyciagasz ssanie i od razu odpala, ruszasz i za chwile juz zamykasz ssanie.

Nie musisz wtedy podkrecac manetka obrotow aby nie zgassl

 

Wyjechałem i zapomniałem o ssaniu :-) leciałme z Łodzi w trasie, zorienotwałem sie dopiero jak podjechałem zatankować jak mi moto miało wysokasne obroty :-)

 

Ja tam nie musze mu ssania wyciągac po 30 minutach żeby odpalił :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie musze mu ssania wyciągac po 30 minutach żeby odpalił :biggrin:

 

Bo Ty w swoim masz automatyczne ssanie :icon_mrgreen:

I w ogole ten Twoj to jakis wyjatkowy Waldek :notworthy:

.... kaprysny jak Waldkowa :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...