Skocz do zawartości

Przeciętna predkość przelotowa na trasie.


samolot
 Udostępnij

Jaka utrzymujecie przecietna predkosc za miastem  

333 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Predkosc przelotowa

    • 60-80km/h
      25
    • 80-100km/h
      55
    • 100-120km/h
      133
    • 120-150km/h
      120


Rekomendowane odpowiedzi

Z jaka predkoscia poruszacie sie poza terenem zabudowanym i dlaczego taka. Chodzi mo o srednia, badz tez przecietna predkosc podróżna. Przykmujemy ze droga jest srednio zatloczona a nawierzchnia przecietna. Podawajcie marke motocykla i predkosc, oraza bierzcie udzial w sondzie.

 

CBR F2 - ok 140km/h - przy tej predkosci malo pali ( ponizej 5l na 100km ) obroty nie sa za duze, i ma sie ten komfort ze nie jestes non stop wyprzedzany.

 

Chcialem dopisac jeszcze zakres 150-190km/h i powyzej 200km/h.

Wie ktos jak edytowac sonde?

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha xj 600 normalnie 120 do 150 w porywach, spalanie ponizej 5l. A srednia w trasie i tak wychodzi mi cos kolo 80km/h o ile dobrze pamieta, wiem bo mam zalozony licznik rowerowy. Srednia wyszlaby i wieksza ale w miare mozliwosci staram sie jezdzic przepisowo, na pewno tak zeby nie zaplacic mandatu co do tej pory mi sie udalo. Przynajmniej za predkosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mo o srednia, badz tez przecietna predkosc podróżna. Przykmujemy ze droga jest srednio zatloczona a nawierzchnia przecietna

 

no to się zdecyduj, czy przeciętną czy średnią. bo to jednak różnica jest

po drugie: nie chciałbym oglądać kogoś, kto na przeciętnej (czyli raczej dziurawej) polskiej, średnio zatłoczonej (czyli większość czterołapców z powodu ciężarówek, maluchów, bocznych wjazdów nie jest w stanie przekroczyć 100-110kmh) drodze potrafi targać 2paczki. w każdym razie nie w tych okolicznościach, które mi podpowiada wyobraźnia...

jsz

 

ps.

r1100rs - przeważnie w okolicy złoty30... ale dużo zależy od okoliczności

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny temat do spamowania. Dużo wnoszący i w ogóle.

 

 

 

Więc sobie spamnę, a co :flesje:

 

Moto jak widać w profilu i generalnie na przeciętnych drogach mieszczę się w limicie ostatniego przedziału.

No, chyba, że jadę z ABG, bo to przecież wariat jest... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...