Skocz do zawartości

KAWASAKI VN 2000


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dźwięk napewno zajebisty. Mam doświadczenia z vtx1800 (powala nakolana). Myślę, że karuzela pojemności powinna się już zatrzymać. Większy silni większe spalanie... W obliczu wyczerpujących sie złóż ropy naftowej (ostatnie oszacowania są mniejsze o 85% niż te wykonane trochę wcześniej) trza by pomyśleć co by się klimat z Madmaxa nie stał rzeczywistością. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk napewno zaje**sty. Mam doświadczenia z vtx1800 (powala nakolana). Myślę, że karuzela pojemności powinna się już zatrzymać.
No tak,mieliśmy już wyścig przecinaków,ale ktoś chyba uznał,że robi się niebezpiecznie,gdy motocykle osiągały prawie 200 KM i ponad 300 km/h.Potem były skutery,ale być może duże skutery zrobiły się za drogie.Teraz mamy walkę cruiserów,granicą stanie się może wspomniane przez Ciebie zużycie paliwa,może masa...Ciekawe co będzie następne?Przecież każdy z producentów chce być w czymś najlepszy. ;) :D :D :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja, to bym chętnie se podrajwerował tego klamota, normalnie :D Niestety na Bema (łorsoł) nie będą mieli jazd próbnych - sie pytałem.

Jeśli któś będzie miał jakiś cynk o jazdach próbnych tym klamotem to prosze o wiad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie generalnie tylko przeszkadza w nim przednia lampa - poza tym jest OK. :D

Duza pojemnosc = lepszy moment obrotowy, lepsza dynamika.

 

Ja nadal jednak uwazam ze Rocket III ma w sobie cos niezwyklego - porownalbym go do Valkyrie. Niby cruiser ale nie do konca. W jednym i drugim nietypowe rozwiazanie silnika.

 

IMHO jezeli isc juz w cos oryginalnego pod wzgledem poj. silnika nalezaloby tez pojsc w oryginalnosc w wygladzie. Nikt mi nie powie ze obok Rocket III lub Rune mozna przejsc obojetnie.

 

Ale te motocykle moim zdaniem rzadza sie troche innymi prawami niz duze V2.

 

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Hmm dzisiaj wyjelismy go z pudełka. Dużego pudełka.

Straaszna z niego klofta. Kilkaset kilo. W przedniej lampie, nad główną żarówą, są trzy soczewki, jeszcze nie wiem w jakim celu. Całość wygląda szokująco - kupa zaczerpnięć z klimatu HD, mnóstwo odwołań do japońskich cruiserów.

VN2000 jest wielki, długi, masywny, rozłożysty, ciężki.

Wierzcie mi. To jest MONSTRUM. Wręcz niepowtarzalna sprawa. Chętnie zobaczyłbym go w teście z Triumphem Rocketem. To byłoby coś!!!

pzdr

PS - dodaję dwie fotki, sorry za fatalną jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...