Skocz do zawartości

Nowy SOKOL


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie jak kazda polska konstrukcja... nowoczesny ale źle wykonany;] Polacy maja taka manie (zostało po komunizmie chyba) zeby wszystko wykonywac z jak najgorszych materiałów. Oczywiscie nie wszystko jest u nas złe np. łozyska sa bardzo dobre;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra plastikiem raczej byc nie powinien ale skoro ma byc NOWY to niech taki bedzie a nie stary tylko ze obecnie produkowany, bo bedzie to zwykla kopia, marna namiastka pierwowzoru, ktorej nikt nie kupi, bo bedzie wolal miec oryginal, wg. mnie nowy sokol powinien byc big bajkiem z wielkim, wyeksponowanym(nie zaslonietym przez rurowa rame) V4 w przedziale 1200ccm-1500ccm,opleciony z dwu stron wydechem moc okolo 100KM, zdecydowanie jednomiejscowy z jak najmniejsza iloscia elektroniki(bez ABS itp.) w obojetnie jakim kolorze byle by byl czarny :buttrock:, a produkcja ograniczona do powiedzmy 2000 sztuk, taka mniej wiecej krzyzowka MT-01, Bulldoga i Monstera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra plastikiem raczej byc nie powinien ale skoro ma byc NOWY to niech taki bedzie a nie stary tylko ze obecnie produkowany, bo bedzie to zwykla kopia, marna namiastka pierwowzoru, ktorej nikt nie kupi, bo bedzie wolal miec oryginal,

 

Heh - a powiedz mi ile zostało oryginałów - bo chyba nie tyle, żeby każdy mógł sobie wybrac "nowy lub oryginał";;;

Tak w sumie to pewnie historia "nowego Sokoła" byłaby podobna do historii Junaka Millenium - miał być super odmłodzony, fajny motocykl współczesny - a tymczasem po wprowadzeniu motocykla do produkcji (pod "naszą" nazwa), większośc stwierdziła, że "prawdziwy Junak to ma być singiel - a nie takie cos";

 

Nasuwa się więc pytanie - czy nowy Sokół w zmienionej formie przyjąłby się we "współczesnym środowisku motocyklowym"???

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą Sokół nie byłby Sokołem, gdyby go nadal produkowali... Otoczkę tworzy jego unikalność, to że jest ich ograniczona ilość, i że posiadanie go jest CZYMŚ.

 

Natłuczecie sobie postów, a i tak niczego to nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście niektóre tematy przypominają GG . Współczuję moderatorom i przepraszam za mój skoromny w tym udział. Jednak zastanawiam się kto liczy te posty? byłem wk*****ny jak zabrało mi romeciarza . Chcę mieć podpis -"psuja".

A żeby było trochę na temat to dziwne jest to że motocykle typu Sokół 1000 mimo swojej unikalności są i tak na rynku tańsze niż jakieś harleje wykonane w guście niemieckiego krasnala ogrodowego produkowane stale i masowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. fajnie sobie pomarzyc i podyskutowac.. ;)

 

a tak szczerze watpie, zeby ktos sie podjal kiedy kolwiek budowy "nowego sokola", a gdyby nawet.. to daje sobie reke odciac ze wygladalby jak dzisiejsza ochydna japonia- tzn wzorowany na konkurencji, bez duszy.

 

zaraz sie chwytam za ten olowek i kartke bo mnie nosi jak czytam pomysly z japonia..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. bez duszy.

 

Jezu jakie mocne przekonanie w to że w kraju kwitnącej wiśni żołci ludze nie posiadają duszy . Ja tam bym prędzej powiedział o amerykanach . Konkuręcja dusz ? . Że dusza jest z atomów to chyba epikurejczycy? A atomy japońskie są gorsze? Fakt - Gosia w sumie przy takim rozumowaniu ma rację amerykanie atomem wygrali z japończykami .Tak śpiący jestem ale cieszę się że w takim razie Sokól duszy nie ma albo ma słabszą.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prince nie oburzaj sie- to jest moje zdanie, kazdy wie co ma na ten temat myslec. jak slysze po niektore japonskie sieczkarnie to mi sie slabo robi. taka jedna stoi u mnie na garazu- 650 dragstar. i zdania nigdy nie zmienie ze jest to bez duszne.

..i powtarzam po raz kolejny- to moje osobiste zdanie.

 

wracajac do sokola- zaczelam juz projektowac. na dniach pewnie wrzuce.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...