Skocz do zawartości

Co sądzicie o odzieży Fly?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chodzi mi o taką luźną dyskusję. Bo zauważyłem że jest to tania marka, a posiadacze z reguły chwalą. A posiadacze takich ubrań jak Fox, Ufo czy inne kosmicznie drogie ubrania strasznie narzekają na Fly (Z moich doświadczeń). Jakie jest wasze zdanie? A konkretniej posiadaczy. Chodzi o to że jak śnieg się roztopi to szykuję się na enduro a że kasa nie bierze się z powietrza to myślałem nad Fly właśnie.

 

Pozdro

 

 

nigdy nic nie kupie firmy fly :) tandeta jakich mało jekość materiałów woła o pomste do nieba

 

no moze rękawiczki bym kupił są nawet ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc skąd wiesz, że są do dupy? Kupiłem je za 300zł spodziewając się, że za pół roku będe musiał je wywalić, a zaskakująco dobrze sie sprawują, wygląd to inna sprawa.

Bo mój kumpel je ma (tzn miał) . Po kilku wypadach się poprostu rozleciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja osobiscie nie mam nic z tej firmy ale koledzy smogaja w tym i wydaje mi sie ze rekawiczki z serki 208 sa calkiem spoko jak za ta cene :) no i nakolanniki z zawiasem kumplel chwali bardzo mowi ze sa super wygodne i ze nie zamienil by ich na inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku chcialem se kupic rekawiczki crossowe do lansu na nakedzie:) niestety, a moze i stety, nie spojrzalem na opis produktu, a okazaly sie to byc rekawiczki do zimowego MX itd. powiem, ze zajebiscie daja rade przy jezdzie w zimniejsze dni(testowane) przy 0-5st. praktycznie nie marzly mi rece. tyle dobrego za niecale 90zl. wykonanie tez niezle, tylko brzydkie kolory...

aha seria, z tego co pamietam, 907...

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam koszulke z dlugim rekawem i nawet spoko jest. Trudno ja rozedzrec. Ale mam tez rekawiczki i okazaly sie beznadziejne. Są za grube. Gdy sie jeszdzi latem to rece sie pocą, a zimą marzna. Dobrze sie w nich jezdzi tylko jak jest tempertura ok 10st :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam troche z FLY'a. Ceny sa naprawde kuszace. Spodnie i koszulka calkiem OK. Buzer jak za ta kase super. Rekawiczki posiadam serii 303. Ogolnie szmaty. Szybko przecieraja sie i pruja. No ale to najtanszy model. Kumpel ma buty i po paru eskapadach wygladaja jak kalosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekawiczki fly 208 ok prawie caly sezon wytrzymaly ( dluzej niz acerbis impact 2006)

 

spodnie fly 805 po niecalej polowie sezonu sprzedalem komus na wiosce za przyslowiowe piwo z dziurami przy kolanie i u góry kolana puszczajacymi szwami na pupie i ogolna jakas niewygoda

 

bluza fly 805 fajna dosc przyzwoity material i wykonanie jak za ta kase jednak kilka slizgów za moto (tor mamy na glinie) nic z niej nie zostalo

 

buty fly nie wiem jaki model niewygodne jak grom wielkie jakies straszliwie nie moglem trafic w dzwignie biegow ani hamulca naszczescie to nie moje buty byly z wytrzymaloscia nie wiem jak ale koles jeszcze je ma

 

osobiscie sam preferuje sinisalo jeszcze sie nigdy na tej marce nie zawiodlem, na ten sezon wzialem answera zoabczymy jak on sie sprawdzi :icon_mrgreen:

 

pzdr lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadałem się już na ten temat tutaj: tutaj.

 

Wybaczcie, ale pieprzycie z lekka głupoty.

To, że Fly ma w swojej ofercie najniższa kolekcje o nr 303 i wszyscy kupują to tonami w polsce, bo szkoda im kasy na porządniejsze ubrania to nie znaczy, ze Fly robi cienkie ubrania.

Wiadomo, że jak kupujesz spodnie za 160zł to nie będę one rewelacyjne.

Ale np już kolekcja 805 czy jeszcze lepiej najwyższa 208 to już zupełnie co innego.

Co więcej uważam, że właśnie spodnie to jeden z ich lepszych wyrobów, gdyż sa wykonane z bardzo grubego materiału. Mój kolega jeździ we Fly'ach już od 3 sezonów i jest bardzo zadowolony.

Oczywiście nie przeczę, że np buty równiez mają słabe, ale nie można odrazu oczerniać marki.

Co do buzerów to też są one bardzo wysokiej jakości, są odlewane w tkaim samym kształcie jak wiele droższych buzerów konkurencji, wiadomo, że nie mają giętkiego plastiku, tkaiego jak najwyższe modele, ale za taką cenę, ma gąbki itp a np porównywalny model acerbisa nie dośc, ze jest mniej obudowany to nie ma gąbek praktycznie.

Ja np jeżdze od jakiegoś czasu w rekawiczkach z serii 208 i wiecie co wam powiem?

Są tak cholernie wygodne, że jak są brudne i musze jechać w teoretycznie super Alpinach, które w sezonie w sklepie kosztowały koło 200zł to wole sto razy bardziej te Fly'e. A za fly;e chyba dałem 120 zł

Dlatego różnie to bywa i nie należy wierzyć w obiegowe opinie, ja sam i tak zawsze wole porównać sobie różne rzeczy dopiero jak mam je w ręku.

A temat zamykam, ponieważ jak sami wyżej wspomnieliście wiele o tym było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...