Skocz do zawartości

Co sądzicie o odzieży Fly?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam buty Fly - kupiłem je jako pierwsze buty mx, cena dobra a nie stac mnie bylo na buty lepszej firmy. Nie są takie znowu złe jak tu już nie raz słyszałem. Prześmigałem w nich cały sezon i są w takim samym stanie jak rok temu (tylko brudniejsze). Nie polecił bym ich jednak nikomu z tego względu że warto dołożyć 100zł i kupić jakieś inne O'neal czy coś takiego albo poprostu używane buciki np. FoX czy inne. Co do rękawiczek to najlepiej kupować najtańsze w miare solidne - nie patrzeć na marke. Rękawiczki FOX targają sie tak samo jak każde inne i nie są warte większych pieniędzy niż np FLY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Buty fly model 805 i spodnie model 303. Buty jak za tą kasę są naprawdę dobre kilka razy nogę mi uratowały a im nic praktycznie żadnych śladów użytkowania, jak je kupiłem były białe i teraz jak je pożądnie

wypucuję są nadal białe, nie przemakają, jestem z nich zadowolony !! Oczywiście użytkownicy butów wartych

trzy lub cztery razy tyle powiedzą ze fly to g**no jak sobie kupie lepsze to pewnie tez tak powiem. Mój brat ostatnio jeździł w Alpinestar tech 8 i powiedział ze między nimi a fly jest przepaść !! Spodnie gdy jeszcze nie miałem ochraniaczy na kolana to bardzo uwierały mnie a teraz jak mam jest spoko. Zaliczyłem w nich sporo upadków, przemoczeń, i innych rzeczy jaki mogą spotkać nas w lesie !! i jak narazie poz kilkoma plamami które nie chcą się sprać nie ma na nich żadnych dziur otarć przetarć !! są w porządku !! Mój kumpel

niedawno kupił sobie spodni chyba alpinestara za które dał jakieś 300pln i po jednej glebie na kolanach miał dziury jak pięść !! a teraz jeździ w zwyczajnych wojskowych moro za które dał 50zl i lepiej się sprawują niż tamte !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma buty Fly"a i sa ciezkei jak cholera. A ja mialem rekawiczki to mi sie lapy w nich pocily teraz ma Scotta i sa eleganckie. Drugi raz juz nie kupie Fly"a.

 

Ogolnie materialy z jakich zrobione sa ciuchy moze sa i dobre ale zato ja wygladaja bleee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma Buzer FLY no i musze powiedzieć że jest całkiem solidny twardy plastik...itd ogólnie chyba ok. nie narzeka na niego. ale kupuje sobie zółwia

własnie twardy plastik który niesty nie chroni przed niczym miałem nakolaniki fly i plasticzek z którego były zrobione pekł , i dlatego właśnie nie rozumiem podejscia nie mam kasy lepiej kupic dobry ochraniacz np, na kolana za 200zł lub kupic fly rozwalic kolano i wydac 5tys na operacje o buzerze juz nie mówie raz złamane zebra nigdy juz nie wróca do stanu sprzed złamania ja mam zbroje ufo scorpion dałem ponad 500zł i mog powiedziec jedno ze tA zbroja chroni takie gleby jakie ja na niej zaliczyłem to jak bym miał utike to bym był połamany

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...