Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tzw. Przecineczek: Hyundai Accent 1.3

 

Do Berlina mnie nim wpuszczą, bo katalizator ma, no i obowiązkowy żółty przylepiec na pupie też jest, i błękitne neonki w środku, coby nóżki ładnie wyeksponować także po zmroku. Były też smurfiaste pozycje, ale uprzejmy Pan na przeglądzie zmotywował mnie do przekładki i ograniczeń tego niebieskiego szaleństwa :)

 

Odpukać, ale bezawaryjnie nakręcamy kolejne cyferki na budziku :D Jak na pierwszy pupowóz, to wybór doskonały (tylko kucyków zdecydowanie za mało :P a nóżka lubi sobie podeptać, oj lubi :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAZ 31512 z 92 roku, 2,5l benzyna.

Mówię na niego żólwik bo muli w terenie sytrasznie, ale przejedzie prawie wszystko :notworthy:

Obecnie w czasie remontu generalnego mającego zrobić z niego orginalną wersję militarną (przy okazji- koszty remontu dorównały wartosci muła :clap: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja:

Astra classic 99r. w najpiękniejszym kolorze, czyli złotym, sedan

Tata:

Piękna Laguna II kombi 1,9Cdi 130KM 2004

Ursus C330, 30KM, koniec lat 70 albo początek 80, kolor- czerwony, poobijany ;)

Brat:

Rower górski marki Cross

No i jeszcze mój skuterek.

Oczywiście wszystko garażowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONDA CIVIV 93' 1.5 16v GAZOWI MÓWIE NIE !!!!!!

 

jedna z najbardziej udanych wersji civica sto razy mniej awaryjna od najnowszych :)

 

Honda rulezzzzzzz

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chwaliłem się w osobnym temacie ale i tu przyspamuję:

Daewoo Tico rocznik 1999, ciemny zielony metalik, wersja SX z centralnym światłem stopu, zderzakami w kolorze nadwozia (tam gdzie nie przytarte :icon_mrgreen:) i zegarkiem elektronicznym na kokpicie (wskazującym co mu się podoba).

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój i Tylko mój ( no matula jest jeszcze wpisana w dowodzie dla niższego OC :smile: ) fiacik Seicento S 1.1 SPI 99 rok. Blue Capri i tylko te czarne zderzaki...

ale idzie jak strzała jak mu się przyłoży :) pali 6 litrów co mnie bardzo zadowala i nie zhańbię go LPG :icon_razz:

 

Oprócz tego w rodzinie od nowości Honda Civic 1.4, 99' auto całkowicie bezawaryjne, oszczędne i niestarzejące się :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...