Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeden bierze 120 a drugi 700 to tego drugiego trzeba unikać :)

nie wiem, to nie do mnie uwaga, bo ja nie miałem takich dylematów.

Edytowane przez el homer

"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, to byśmy nigdy niczego nie mieli." kwa, kwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W zeszlym tygodniu wstawilem nowy akumulator, zamontowalem fotel kierowcy ( zgrzytalem zebami ) i zrobilem runde po wiosce.

 

Smiesznie to chodzi :icon_mrgreen:

 

O 190 D mowa

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Homer

 

nie robilem, ale jak juz bede mial zarejestrowanego, to cos nakrece

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

190tki to cudne furmanki

 

taaa

miejsca z tyłu jak w maluchu, za to ryj do przodu wystaje tyle że bez lornetki nie zaparkujesz bo nie widzisz celownika a kryje potężne i ogromne 2.0D które pozatym że jeździ na oleju z frytkownicy nie ma plusów , pasażer na środku z tyłu ma kolana w podsufitce , odejście to w 2.0D ma jak szarade w dieslu strach do pksu na światłach startować że wpierdal dostaniesz, wszystko gówno ale jak idziesz do sklepu po graty to czujesz że masz mercedesa :D

 

ja miesiąc tym jeździłem jako kierowca i to była trauma do tego to kiczowate pseudodrewno o jakości plastiku z tico w środku i kontrola trakcji -ten 2.0D był tak słaby w połączeniu z masą tego auta że nie dało tym się bokiem latać, malaczem pod lidlem lepsze balety uskuteczniałem ......

 

skrzynia 4 prędkości przelotowe żeby spalił normalnie jak skoda 105 czy maluch , jedyne do czego to auto się nadawało to targanie lawet -duże dmc na haku , wieczny silnik który czy ciągnie puste auto czy 2 tony na haku i tak nie jedzie , kumpel to kupił z 2 tys i szybko sprzedał :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek

 

pierd olisz jak potluczony. Widziales kiedys malucha na taryfie ? Kuswa nawet w Mexyku nie widzialem !

 

Wywodzisz argumenty z doopy wziete. O ile niektore Twoje posty czyta sie z humorem tak tutaj sa one po prostu zenada.

 

Moze podaj ile Tico jeszcze wogole po drogach EU jezdzi ? To sie pod doopa rozsypywalo.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa ocenia to auto po przejażdżce jednym, prawdopodobnie zajechanym egzemplarzu. Polecam poczytać sobie ile Mercedesa kosztowało opracowanie i wdrożenie tylnego wielowahaczowega zawieszenia zastosowanego w 190 m. in.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Wolga ktora porwala Miska :icon_mrgreen:

 

Mogl byc tez popielaty Warturg :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełom lat 80/90 te 75 KM w 190D były mocniejsze od 75 w Ladach i Polonezach. I Misiek nie masz pojęcia co to znaczy że samochów nie jedzie - nie miałeśskody 105 :). Mam porównanie, bo w 92-93 mój szef miałe takiego... i to w automacie (szalone 4 biegi :)) a ja często nim za kierowcę robiłem. O komforcie nawet nie wspomnę. Dziś faktycznie dupy nie urywa, ale na swoje czasy...:)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...