Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś bez klimy się latało ....... szyby w dół i jedziesz

 

Klod

 

Tez bez klimy jezdze, musi byc naprawde niezly zar abym wlaczyl !

 

Tyle, ze dzisiaj Panie to nie mlodzierz a " mietczaki " Bez klimy nie potrafia !

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie korzystać z dobrodziejstw cywilizacji? Mam się wędzić w samochodzie dla zasady?

od tych dobrodziejstw cywilizacji potem sa choroby cywilizacyjne.

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się ostatnio wzorem kolegi nad kupnem małego Merolka w blecku W201 czyli 190 E. Niestety nie wypasiony na maxa. Nic nie ma dosłownie nic z dzisiejszego wyposażenia i trzeba blisko 25- 30 tys zł wydać za rocznik 1990-93 z minimalnym przebiegiem. Uwielbiam ten model i bliski jestem szaleństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się ostatnio wzorem kolegi nad kupnem małego Merolka w blecku W201 czyli 190 E. Niestety nie wypasiony na maxa. Nic nie ma dosłownie nic z dzisiejszego wyposażenia i trzeba blisko 25- 30 tys zł wydać za rocznik 1990-93 z minimalnym przebiegiem. Uwielbiam ten model i bliski jestem szaleństwa :)

 

No patrz, Mercedes dla biedaków teraz stoi po 30 tysi a ja w 2009 roku oddałem takiego za 4000 zł (190E, automat, 1987 rok, 2.0 benzyna, z wypasów miał grzane fotele, elektryczny dach, elektryczne lusterka, wspomaganie i centralny zamek) ZERO śladów jakiejkolwiek rdzy. Mogłem go trzymać do dzisiaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bym trochę polemizował czy W201 czyli 190 E to Merolek dla biedaków. Fakt najtańszy w ofercie tego producenta, ale producent jak marka w tamtym czasie raczej nie dla biedaków, a i były to czasy bez targetowania produktów do klientów jak dziś.

Podobno najbardziej udany Merolek z tamtych czasów i duma projektanta. Dziś jeszcze można kupić, wyszukać nówkę 190 E za 100 tys zł :) albo używany zwieziony z Japonii od zbieracza z niedużym przebiegiem, ale to już cyrka tylko 30 tys trzeba wyskoczyć.

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baby Benz - a nie bida benz :)

te pierwsze funkcjonowało powszechnie i do dziś funkcjonuje



ps.

tak czy siak to chyba kupie tego albo takiego z linka, bo dość mam tych współczesnych autek robionych z plastiku odzyskanego z butelek PET albo z innego guufna

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-w201-190-mercedes-benz-1993r-35-600-km-oryginal-ID6yBZFz.html

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koleś by się wstydził, tak odpicowuje auta na handel, Meśka 190 wystawia za 25 000 zł i po chamsku wyciąga radio zostawiając kable na wierzchu. To już nawet ja w swoim miałem oryginalnego kaseciaka Becker Alpine CM2191. Co prawda był z nowszej wersji bo w 1987 roku siedział tam oryginalnie jakiś Becker ale poprzedni właściciel widocznie zmienił na nowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest wysoka jeśli auto nie przekombinowane co jest możliwe, bo niedawno zupełnie nowego widziałem lecz cena zaporowa.

Radyjko może już dawno wyszło, odpicowują wszyscy. Motocykliści też , a może jeszcze bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Yuby

 

C Klassa to generalnie najlepiej sprzedajacy sie Mercedes a zarazem najmniej problemwy, tak przynajmniej mowia egzaminatorzy z ktoryi jezdza i ktorzy udzielaja przegladu technicznego czyli TÜV Prüfer.

 

Jakby ktos chcial, to moge sprzedac 190 D z przebiegiem 319 000 km niebieska w 2 l D za 6000,-

 

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...